Ümraniye'de Tüm Okullara Hatim İndirme Talimatı

 > 
120PAYLAŞIM

Yeni eğitim ve öğretim yılı, '15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma' etkinlikleriyle başlamıştı. MEB açılış etkinliklerinin yanında eğitim kurumlarında 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı’nda adı altında etkinlik yapılması yönünde de karar aldı.

İstanbul Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Şube Müdürü Fehmi Ergen ise bu doğrultuda, ilçedeki tüm okulların hatim indirmesi talimatını verdi. 

Hürriyet'ten Gülseven Özkan'ın haberine göre; Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce tüm okullara, hatim indirme talimatı verildi

WhatsApp’tan okul müdürlerine gönderilen mesajda imam hatip ortaokulların en az 5, Anadolu imam hatip liselerin en az 10’ar ilçedeki diğer okulların en az bir hatim indirmesi istendi

Ayrıca, indirilen hatimlerim sayılarının 16 Aralık Cuma gününe kadar paylaşılması ve müdürlerce takip edilmesi istendi

Okul müdürlerine gönderilen mesaj: 'Her okulun en az bir hatim indirmesi rica olunur'

Mesajda şu ifadelere yer verildi:

"Kıymetli müdürlerim, 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı münasebetiyle tüm okullarımızda şehitlerimiz için hatim indirilmesi gerekmektedir. Konunun personel ve öğrencilerimize duyurulması, her okulun en az bir hatim indirmesi, imam hatip ortaokullarımızın en az beş, Anadolu İmam Hatip Liselerimizin en az 10’ar hatim indirmesi, indirilen hatim sayılarının 16 Aralık’a kadar buradan paylaşılması rica olunur.  Not: Daha fazla hatim indirilebilir."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir