Görüş Bildir
Haberler
Türkiye'ye Temsilci Atayan Sosyal Ağlara Pinterest de Ekleniyor

Türkiye'ye Temsilci Atayan Sosyal Ağlara Pinterest de Ekleniyor

Türkiye'de günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı son sosyal ağ sağlayıcısı Pinterest de temsilci atayacağını bildirdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter hesabından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sayan, sosyal medya şirketi Pinterest'in Türkiye'de temsilci açmaya karar verdiğini duyurdu.

Sayan'ın açıklamaları şöyle:

'Haberler güzel. 7253 sayılı kanun kapsamında #Pinterest de bugün Türkiye'ye temsilcisini atadı. Böylelikle ülkemizde günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılardan temsilci atayacağını bildirmeyen kalmadı.

Vatandaşlarımızın haklarını korumak için yaptığımız düzenlemenin getireceği faydaları, ilerleyen dönemlerde çok daha net göreceğiz.

Bu düzenlemeye öncülük eden başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve süreci yöneten Bakanımız Adil Karaismailoğlu'na şükranlarımı sunuyorum.

Sosyal ağlara ilişkin düzenlemeyi, dünyanın birçok ülkesine örnek olacak şekilde 7253 sayılı kanunu hayata geçiren Türkiye Büyük Millet Meclisi ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Emeği geçen çalışma arkadaşlarımızı, destek veren STK ve basın kuruluşlarımızı tebrik ediyorum. Hayırlı olsun.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın