Türkiye Kick Boks Şampiyonu Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül'ün Kendisine Gönderdiği Kalpli Mesajları Instagram'da Paylaştı

-

Neler olmuş bakalım...

Yılmaz Morgül'ü hepimiz renkli kişiliğiyle tanıyoruz.

Özellikle son yıllarda Survivor'a katılmasıyla popülerliği bir hayli artmıştı Morgül'ün.

Yılmaz Morgül'ün Instagram'da da birçok takipçisi var, zaman zaman anlamını tam olarak kavrayamadığımız videolar da yüklüyor kendisi. 🙈

Asıl konumuza dönecek olursak, Türkiye Kick Boks Şampiyonu Serdar Beyhatun geçtiğimiz gün Yılmaz Morgül'ün kendisine Instagram üzerinden gönderdiği mesajları paylaştı.

Morgül'ün kendisine gönderdiği kalplerin ardından "Çok şaşırdım" yazan Beyhatun'a, Yılmaz Morgül'den de cevap gecikmedi. Morgül, "Neden ben insan değil miyim etkilenemez miyim beğenemez miyim birini." sözleriyle Beyhatun'a karşılık verdi.

Ardından Beyhatun bunu "Bu ney şimdi" notuyla paylaştı.

Olay işte böyleydi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokhaz

2 kişi de bayan yazmış ya, KADIN! KADIN! KADIN! KADIN! Hala bayan yazıyorsunuz ya...

jennesis

Azıcık bi ilgi erkeği ne hale getiriyor. İlgi göstermeyin bayanlar aman haaaaa

pis-soverim

adam gtüne güveniyoki yazmış

kalem-kelam

Bayanların attığı mesajları da paylaşsaydın ya birader. Biz de taciz edilmekten ne kadar rahatsız olduğuna cidden inansaydık. Yılmaz Morgül'ün adamlığı senden daha fazlaymış, bunu senin sayende öğrendik. Beyin kası ile vücüd kasları ters orantılı olunca böyle oluyor maalesef.

mahirrihamahirriha

Amaç tanınmak, böylelikle tanındın. Adamı neden ifşa ediyorsun ki? Bu arada Acunda duymuştur şimdi seni, kesin sörvayvıra çağırır.

Görüş Bildir