Türkiye'den Yurt Dışına Satış Yapan Firmaları Bir Araya Getirerek Ayrıcalıklar Sunan Web Sitesi: MadeinTurkey

5PAYLAŞIM

Türkiye'de ihracat yapan şirketlerin popülerliğini ve bilinirliğini tüm dünyaya duyurmak isteyen bir grup güzel insan...

Başta bir podcast programı olarak yola çıkan Made in Turkey, şimdi de ihracat yapan firmaların kategorilerine göre listelendiği bir web sitesi ile karşımızda.

"İhracat Yapan Firmaların Buluştuğu Podcast Kanalı'' adıyla yola çıkan Made in Turkey adlı podcast kanalı şimdi de harika bir web sitesi ile karşımızda.

Spotify'da podcast'i dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ülkemizde oldukça sevilen, yerel üretim yapan ve başarılarını tüm dünyaya yaymak isteyen 200'den fazla şirket Made in Turkey'de sizlerle buluşuyor.

Sitede ayrıca, çeşitli firmaların siteye özel sundukları indirimler de yer alıyor.

Toplamda 200’den fazla ihracat yapan firmanın yer aldığı sitede oyun, uygulama, e-ticaret, donanım, yazılım, pazar yerleri gibi başlıklar bulunuyor.

Unutmayın sitede yer alan indirimlerden faydalanabilmek için site içerisinde yer alan formu doldurmak gerekiyor. Böylelikle ziyaretçiler firmaların sundukları indirimlerden faydalanabiliyor.

Başlıkların içerisinde yer alan firmaların detaylar kısmında firmaların kurucuları, websitesi linkleri, aldıkları yatırım haberleri, referansları ve videoları gibi bilgiler mevcut.

Talepleriniz ve yorumlarınız olması durumunda da madeinturkey.directory/destek üzerinden ilgili kişilere ulaşabilirsiniz.

Bugün tüm dünyada tanıtılan site ProductHunt gibi oy mecralarında da desteğinizi bekliyor.

Made in Turkey'e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

👇 Siz de destek olmak için Twitter üzerinden onlara ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir