Türkiye, Ankara'daki Bombalı Saldırıyı Protesto Etti

 > -
Abone ol

Ankara Tren Garı önünde, Emek Barış ve Demokrasi Mitingi'nin katılımcılarının olduğu bölgede patlayan bombalar sonucunda onlarca insan hayatını kaybetti. 

Türkiye'nin birçok şehrinde yaşanan bu olayla ilgili protestolar var.

1. İlk ve en iç burkan protesto, mitingde yaralanan bir vatandaştan geldi...

2. 

@kolektifler

3. 

@ismailsaymaz

4. Kadıköy Altıyol'da Ankara'daki kanlı saldırı protesto ediliyor

@140journos

5. 

@140journos

6. Katliamı Samsun da lanetledi

@evrenselgzt

7. Ankara'da olayı protesto edenlere müdahale edildi

Ankara, Konur Sokak. 15:11

8. Galatasaray Lisesi önünde oturma eylemi

9. Gaziantep'te protesto yürüyüşü

10. İstanbul Kartal'da protesto yürüyüşü

@dev_haber

11. Kocaeli'de insanlar toplanmaya başladı

12. Adanalılar da protesto için alanlardaydı, eyleme izin verilmedi

13. Diyarbakır'daki oturma eylemi

14. Kadıköy esnafı kepenk kapattı

@direnokumagrubu

15. İzmir'de Sevinç Pastanesi önünde yaşananlar protesto edildi

dokuz8haber

16. Tünel'deki protestodan

@kutluesendemir

17. Taksim Tünel'deki protesto

@140journos

18. Vapurla gelen gruplar Taksim'e yürüyor

@140journos

19. 'Ne çok öldük yaşamak için'

@140journos

20. 

@140journos

21. Mersin'de toplanan gruplar

@htahab2

22. İzmir'de polis, göstericilere müdahale etti.

23. Müdahalenin ardından grup Sevinç pastanesinin önünde tekrar toplandı.

@hazirankyaka

24. Ankara'da Mamak'tan Tuzluçayır'a yürüyüş düzenlendi

25. İstiklal'de saat 7 itibariyle toplanan kalabalık

26. İstiklal Caddesi'nde polis barikatı kuruldu, ciddi bir olay yaşanmadı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-kirmizioglu

Ankara patlaması 7 mt ötemde oldu vücudumdan et parçaları temizledim,bacağıma yapışmış kulak parçasını tırnağımla söktüm.2 gün sonra banyo yaparken saçlarımın arasından et parçaları çıkarttım.simit satan bir çocuktan su almıştım,sonra onunda öldüğünü öğrendim.Sizden olmayan herkese terörist diyen rezil insanlar,TERÖR sözlük anlamı olarak SİVİL hedefe yapılan saldırı demektir.ömrüm boyunca silah tutmadım,kimseye fiske atmadım,tahminimce o 10 yaşında ekmeğini kazanmaya çalışan çocukta hiçbir sivili öldürmemişti.Ama orada 96 sivil öldü,bu katliamı onaylayanlar,en az patlatan kadar TERÖRİSTTİR...

olaylar-olaylar-ismail-abi

başkan aponun heykelini asacağız diyenlerin biz sırtımızı ypgye dayadık diyenlerin teöristlerle kucaklaşanların bayrakları ellerinde barış istemek... kimse kusura bakmasın barış istemek benim askerimin hakkıdır. barış bunlara kalmadı. barış bunlardan gelicekse olmaz olsun böyle barış. sonuçta insan ölüyor üzülmemek elde değil fakat bu kadar insanları ayağa kaldırmak, isyan etmeye itmek ne kadar doğru?? o kadar şehitlerimiz varken kimse böyle protestolarda bulunmazken bunların ne hakkı var? ellinde dhkp-c bayrakları hdpkk bayrakları "BARIŞ İSTİYORUZ!!" demeye hiç bir hakları yok.

turhan-batuhan-okcu

barış diyenlerin askerler ölmesin diye de barış dediğini bilmiyorsun sanırım? senin kafana göre ölümleri ayırt etmek gerekiyor ama barış dendiği zaman bu herkesi kapsar bütün ölümleri durdurur.

olaylar-olaylar-ismail-abi

doğru dhkp-c bayrakları ortalıkta ve diyorlar ki askerler de ölmesin. askerleri şehit eden terör örgütlerinin bayrakları elinde şehit olmasın diyeni göremiyorum ben. madem öyle cizre de yaşananlar suruçta yaşananlar ankara da yaşananlar olmasaydı bütün bu insanlar "Yeter daha fazla şehit istemiyoruz!" diyerekten terör örgütlerini protesto ederler miydi acaba?

olaylar-olaylar-ismail-abi

evet kızım evet biz teröristiz bebek katillerini, hamile eşinin çocuğunun önünde askeri şehit edenler değil, onları destekleyip ellerinde bayraklarını sallandıra sallandıra barış adı altında bölücülük ve şerefsizlik yapanlar sütten çıkmış ak kaşık.. barış kelimesinden tiksindirdiniz yemin ediyorum ya

tolga-ozturk2

senin bi yakının doğuda şehit olsun da göreyim seni,yerim ideolojilerinizi ya sike sürülcek aklınız yok entel dantel konuşmalarla boşluk dolduruyonuz sadece. Neyin barışı olacak lan,sürekli kendilerini normal insanlardan soyutlayan vatan hainlerinin yediği boklar ortada. Benim polisime askerime sivil insanıma,hamile karısının yanında üstçavuşuma sırtından kurşun sıkan onları destekleyen evett hepsi leş sürüsü (masumlar dışında)

Gizli Kullanıcı

Bir kişide devletin zaafiyetinden bahsetmemiş.Teröristin görevi terör estirmekte,MİT bu ülkede ne iş yapar?Sizler bir tweet inizde,bir facebook paylaşımınızda başımızdaki zat-ı muhteremlerden birine bir küfür sallasanız,hakaret etseniz 2 saat içinde evinizden alınır,sürüm sürüm süründülürsünüz.Bu kadar sağlam bir istihbaratımız var ise niçin böyle günlerde işe yaramaz.

s.-emre-ozadam

demirtaşın ve hdp nin gerçek yüzü basında bulamazsınız bu görüntüleri.

ozankrky

Bi rezidansın marketinde çalışıyorum. Ulusal yaş ilan edildiğinde zenginler son ses müzik açmış dans fest yapıyolardı. Siz hâlâ türk kürt apk hdp kavgası yapın. Zaten 1 kasımda apk dışında oy kullanacak insan kalmadı ülkede, öldürüyolar herkesi.

Görüş Bildir