Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türk Dizilerindeki Teklifler, Nikahlar, Evlilikler

-

Somera Türk dizilerini inceledi ve en beğenilen 5 dizideki evlilikleri, nikahları ve teklifleri değerlendirdi. Ortaya ise ilginç rakamlar ve hikayeler çıktı.

5. Gönül İşleri: Paran varsa İlhan Şeşen’i bile evlilik teklifine ortak edersin

www.somera.com.tr

Gönül İşleri bir evlilik teklifi organize edecektir. Yapılan sunumları beğenilmemiştir ve son bir şans olarak teklifi Bedir organize edip sunacaktır. Bir çocuk parkını güllerle ve mumla süsleyen Bedir bir de İlhan Şeşen’i hazırlığına dahil eder ve Sevda’ya sunarak hayranlığını kazanır.  Bu sırada Tibet hazırlık yerine gelerek Bedir’in Sevda’yı düşünerek hazırladığı evlilik teklifini kendi
gerçekleştirir.

4. Şeref Meselesi: Kime niyet kime kısmet bir nikah sahnesiyle izleyiciyi şaşırtan dizi

www.somera.com.tr

Kübra ile birliktelik yaşayan Yiğit baba olmayı istemeyerek Kübra’nın  bebeği aldırmasını ister. Bebeğinden vazgeçemeyen Kübra kızı Elif’i dünyaya getirerek
kayınbiraderi olacağını düşündüğü Emir ile nikah masasına oturur.

3. Kara Para Aşk: Ömer’in evlenme taktiği: Tanrıdan Diledim

www.somera.com.tr

Elif’in önünde diz çöküp evlilik teklif eden Ömer, kim kıskanç kimi sevinçli gözler altında verebileceği tek şeyin sevgisi olduğunu haykırır.

2. Medcezir: Şaşkın kelebek Mert, Eylül’le evlenebilecek mi?

www.somera.com.tr

Eylül ve Mert, Mira ile Yaman’ı bir araya getireceğiz diyip yalan söylerken hesaplayamadıkları bir sürü olayla karşılaşırlar.
Mira ve Yaman birbirlerinin nikahı var diye düşünürken, Mira’nın nikaha
gelmeyip Yaman’a çiçek göndermesi Yaman’ı yıkar. Ortaya ise hiçbir gelin
adayının hayalinde olmayan can sıkıcı bir nikah Eylül’ün umutsuz bakışları
içinde tamamlanır.

1. Kiraz Mevsimi: Pazardan elma seçer gibi damat seçen Öykü umduğunu bulabilecek mi?

www.somera.com.tr

Öykü Mete’yi çocukluğundan beri sever ama Mete, Öykü’yü sadece arkadaşı olarak görür. Ayaz ise Öykü’ye yardım etmek için Öykü’yle numaradan çıkar. Ama daha sonra birbirlerine aşık olurlar.  Ayaz’ın annesi Önem ise evliliği engellemek için elinden geleni yapar ve Öykü masada kalmasın diye Mete Öykü’yle evlenir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

Evlilikaşkdizi
Görüş Bildir