Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

10 Fotoğrafla Tüm Hayatlarını Birlikte Geçiren Kardeşlerin Etkileyici ve Hüzünlü Hayatı

 > -
Abone ol

1. Fotoğrafçı Elin Hoyland, kimsenin kolay kolay bu fırsatı bulamayacağı, bütün yaşamlarını beraber geçiren iki kardeşin hayatlarını belgeleme şansını elde etti.

2. Harald ve Mathias Ramen Norveç'te bulunan bir çiftlikte beraber büyüdüler.

3. Büyümeye başladıklarında bulundukları yerden ayrılıp bir aile kurmak yerine, tam tersini yapma cesaretini gösterdiler.

4. Bu gibi durumların çok nadir olduğu bir dünyada, Hoyland bu adamların beraber geçirdikleri vakitleri ölümsüzleştirmek için kolları sıvadı.

5. Birbirinin aynı kıyafetlerini giyen Ramenler, kendilerinin karmakarışık fakat bir o kadar da hareketli hayat tarzlarını etkili bir şekilde Hoyland ile paylaştılar.

6. İki kardeşte hırslı bir kuş gözlemcileriydiler ve ikiside Norveç'in vahşi yaşamına olan eğilimlerini hayatlarının birer parçası yaptılar. Bu ikisinin paylaştığı bir hobiydi.

7. Kuş gözlemciliği yapmadıkları zamanlarda ise, Harald ve Mathias radyo dinleyip gazete okuyorlardı.

8. Aynı odayı bile paylaşıyorlardı bu ikili. Bir ara odalarına televizyon almışlar fakat kendi yaşam tarzlarına göre çok zaman kaybettirici bir şey olduğu için iade etmişler.

9. Ne yazık ki, hiç bir şey sonsuza kadar sürmüyor. Harald hayatını kaybetti ve kardeşi Mathias'ı arkasında bıraktı.

10. Çok geçmeden Mathias'da öteki dünyaya gitti. Bu kardeşlerin hikayesinin dünya üzerinde bir benzeri yoktur belkide. Hoyland'ın bu hikayeyi yakalayıp, bizlerle paylaşması en önemli şeydi.

Fotoğrafçı: Elin Høyland

Kaynak: These Photos Shows Inseparable Brothers Who Spent Every Moment Together Until Tragedy Struck

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emir-kilinc

Mükemmel bir hikaye :'( Zaten böle şeylere gelince bişi yazmayın. Nerde abuk subuk şey var orda millet.

Görüş Bildir