Tinder’da Tanıştığı Kadınla Buluşmaya Gidip Yarışması Gereken Yüzlerce Erkek Olduğunu Gören Adamın Hazin Sonu

10PAYLAŞIM

Bu nasıl bir mantıktır, şoka girdim. 😂

Sizlere bugün Tinder'da tanıştığı bir kadın sayesinde hayatının şokunu yaşayan adamın hikayesini anlatacağız...

Twitter'dan @bvdhai yazdığı uzun flood ile hikayesini anlattı.

"Size 21 yüzyılda bir kadınla buluşmak ve insanlığın çöküşüyle alakalı dolandırıcılık içeren epik bir hikaye anlatacağım."

twitter.com

"Bu benim başıma geldi, sizin de gelebilir. Mısırları hazırlayın."

"Birkaç hafta önce Tinder'da ruh eşimi arıyordum. Çok güzel ve çekici bir kadınla tanıştım. Biografisinde de öyle çok bilgi yoktu, çok masumdu."

"Ben de öylesine bir mesaj attım ve konuşmaya başladık. O da biraz konuştuktan sonra bana numarasını gönderdi."

"Mesaj attım ve biraz iş hakkında konuştuk. Bana 'Aslında iş yeri için hazırlamam gereken büyük bir sunumum var, sana bir iki hafta sonra müsait olunca dönüş yapsam alınır mısın? Çok tatlısın ve seninle tanışmak istiyorum.' dedi."

thoughtcatalog.com

"Ben tabii birini başından savmak için iyi bir yol olduğunu düşündüm ve 'Yok alınmam, anlıyorum. Müsait olunca görüşürüz.' dedim."

Konuştuğu kadın daha sonra alınmadığı ve yanlış anlamadığı için çok mutlu olduğunu falan söylüyor ve bir hafta sonra mesaj atacağını söylüyor, tabii adam da 'aynen ya atarsın canım' diyor içinden.

"Aradan iki hafta geçti ben tamamen unutmuştum, hatırladım ve Tinder'ı açtım ama konuşmamızı bulamadım. Tinder'ını silmesi garip geldi başta ama bunun da bir yöntem olduğunu düşündüm."

Tinder'da kayıplara karışmasının ertesi günü ismi belli olmayan kadın mesaj atıyor ve yakın arkadaşının DJ olduğunu söyleyip, onu izlemeye gitmeyi teklif ediyor.

"Ben de kabul ettim. Bu sabah 9'da bana mesaj atıp 'Selam bugün yağmur yağacak ama buluşma zamanımıza kadar hava açar' dedi. Ben bir arkadaşımla futbol oynuyordum. Instagram'ını buldum ve şarkıcı, model, oyuncu yazıyordu hem de 3000 takipçisi vardı."

Akşam oluyor ve her şey tam olarak buluştukları mekanda yaşanıyor. Başrolümüz gidiyor içeride de yaklaşık 100 kişi var ama beklediği kadın yok. Kadın mesaj atıp biraz geç kalacağını söylüyor ve kendisini beklemesini rica ediyor.

"Sonunda sahnenin arka tarafında bir kadın gördüm, güneş gözlükleri ve iki tane devasa koruması vardı. Bu oydu, DJ durdu. Kadın sahneye çıktı, ne olduğunu anlayamadım ama sosyal medyada ünlü biri olması ile alakalıdır diye düşündüm."

Sonra kadın mikrofonu eline alıyor ve başlıyor konuşmaya.

"Geldiğiniz için teşekkür ederim. Bunun ne olduğunu hepiniz merak ediyorsunuz biliyorum. Hepiniz Tinder'dansınız. Hepinizi buraya çağırdım çünkü benimle çıkmak için bir şansınız var."

Kadın bu cümlelerin ardından Açlık Oyunları gibi neler yapılması gerektiğini falan anlatmış ama adam şok oluyor tabii gördükleri karşısında.

"Mekandaki tüm erkekleri o çağırmış, hepsine tek tek aynı mesajı atmış."

"Bu sahne"

twitter.com

Biz bu hikaye karşısında bir miktar şok yaşadık, siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatihbaran90

hic inandirici degil, söyle 1-2 resim olsaydi belki inanirdik ama yalan bi haber oldugu cok belli. editör bey biraz secici ol, her seye atlama öyle

sairsel

sazan avı! rastgele :)

dr.rock

Bilip bilmeden konuşmayın belli ki kızın tutuşu altından

semih-kurnaz

Yıllar önce bunun birebir aynısını okumuştum. Copy + Paste olma durumu var mı?

asgardian

Aynen 2-3 sene once oldu bu olay. Hatta cabuk bir arastirinca Natasha Duponte adli bir ablamiz toplamis bu kekolari.

1913

ruh eşini bulmuşsun.paket mi yapalım burda mı yersin :)

Görüş Bildir