Görüş Bildir

Times Meydanı’ndaki ‘Stop Erdoğan’ Reklamına AKP’den Tepki: 'FETÖ, İhanetlerine Yeni Bir Sayfa Ekledi'

Haberler
> Times Meydanı’ndaki ‘Stop Erdoğan’ Reklamına AKP’den Tepki: 'FETÖ, İhanetlerine Yeni Bir Sayfa Ekledi'

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Times Meydanı’nda dijital ekrana verilen 'Stop Erdoğan' reklamına sert tepki gösterdi. Çelik, “FETÖ terör örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir” dedi.

New York'taki Times Meydanı'nda FETÖ mensupları tarafından verildiği öne sürülen dijital ekran reklamına 'Stop Erdoğan' yazıldı. 

ABD’de faaliyet yürüten ‘Advocates of Silenced Turkey’ adlı oluşum tarafından verilen reklama Twitter üzerinden tepki gösteren AKP Sözcüsü Çelik ise şunları kaydetti:

'FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı, tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır.

Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir. Bu ihanet şebekesi Türkiye'yi durduramaz, Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz.'

'Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi'

'Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi'

'FETÖ ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor. FETÖ terör örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir.

FETÖ, Türkiye'ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır. Bu ihanet şebekesi, New York’ta ‘stop Erdoğan’ başlıklı yalan dolu ilanlarla Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi” dedi.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
74
25
12
9
5
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
birvergilatifesi

Gök taşı düşse sorumlusu fetö diyorlar. Asıl sorun onları söylemiş olması da değil, çomarların inanması. Yoruldum bu ülkede yaşamaktan, bıktım, enerjimi alı... Devamını Gör

KoSeKu

Cocuksu dis politika ile yurtdisindaki itibarimizi agir zedeleyen akp yuzunden utaniyorum

parasını verip kendi yaptırmadı ise bende bir şey bilmiyorum.