Tılsımlı Olduğunu İddia Ettiği Kitabıyla İnsanların Sorunlarını Çözdüğünü Söyleyen Tuğçe Işınsu'ya Gelen İnanılmaz Mesajlar

-
Abone ol

Tuğçe Hanım gibi üç süper gücümüz daha olsa dünyayı değiştirebiliriz bence (!)

Tuğçe Işınsu'ya en az bir televizyon programında denk gelmiş olmanız olası. Belki de kitaplarından birisini okumuşsunuzdur, bilemiyoruz.

Uzun süre reklam yazarlığı yapan Işınsu, işini bıraktıktan sonra "Spiritüel danışman ve yaşam koçu" olarak kariyerini belirlemiş. En azından kendisini bu şekilde tanımlıyor...

Işınsu, melek terapisi, enerji gibi kavramlarla birçok sorunun ortadan kalkacağını ön gören kitaplar yazıyor. Ancak kitapların kullanım şekli bir hayli ilginç.

Her kitabı sadece bir kişi okuyabiliyor ve satın alabiliyor. Yani "Çok güzel bir kitap, al sen de oku arkadaşım" diye bir şey yok. Tuğçe Hanım buna izin vermiyor, çünkü o zaman tavsiyelerin işe yaramayacağından bahsediyor.

Ekşi Sözlük'te geçen gün bu konu "Tuğçe Işınsu'nun kitap satış taktiği" başlığında epey konuşuldu. Ancak çok çok daha ilginç şeyler var, onları da gösterelim.

İnsanlar, Işınsu'nun kitabının içindeki yazılarla değil varlığıyla bile "tılsıma" tanık olduklarını, hatta ve hatta sorunlarının şıp diye çözüldüğünü bile iddia ediyor.

Örneklerin hepsi birbirinden kafa karıştırıcı. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Bize pek rasyonel gelmiyor açıkçası...

"Herkese tek kitap" uyarısı burada da var gördüğünüz gibi! Allah Allah....

İşsizlik ve ekonomik kriz bu şekilde çözülebilir mi dersiniz? İnsan gerçekten hayret ediyor...

Konunun değerlendirmesini biz yapmayalım, belki siz de sorunlarınızı bu şekilde çözmüşsünüzdür bilemiyoruz. Fakat Tuğçe Işınsu, bütün dünyadaki sorunlara çözüm bulabilecek güçteyse kendisini insanlık namına derhal göreve çağırıyoruz. Zira mahvolduk biz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
onur-onal

Kadının yaptığı her ne kadar hoş bir şey olmasa da derinden bir 'helal olsun' çektim abicim :) Zekanın gücü, yanlış işleri ve yapanları bile sevdiriyor yeri geldiğinde :) Niye herkese bir kitap? E çünkü kitaptaki tılsım sadece alan kişiye özel ve başkalarında işe yaramıyor. Yani niyeti olanlar, kendisi için bir kitap almalı ki daha çok satsın. Ooooh :) Lan adam gibi bir roman falan olsa iplemezsiniz, kapağının rengini bile unutursunuz ama böyle şeyler löpür löpür dikkatinizi çekiyor tabii. Bir de sigara dönüyorlarmış gibi ailece sıra sıra okuyorlar. Tılsımın kudreti işte; 'Saf Ayıklayan Tılsımı!'

yeta-butuc

Playstore'daki penis büyütme egzersizleri kitabının yorumları geldi aklıma :D Biri yazmıştı, daha kitabı indirmeden büyümeye başladı diye.. bu yorumlar da ona benziyor.. :P

toramanin-saykosu

Büyük şef tuğçe bizimle t.aşak geçti

unclecaner

iyi en azından "bu tılsım, kitabı götümüze soktuktan sonra mı ortaya çıkıyor" diye soran olmamış.. Kitle müthiş, da o ticaret tutmaz hanfendi. .

ocakir

Bunun dolandırıcı lakabı bence ''Frikik Tuğçe'' olmalı

Görüş Bildir