Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tesla Model 3 Geliyor!

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Model 3’ün tanıtımını mart ayının sonunda yapacak. Los Angeles’taki Hawthorne şehrinde gerçekleşecek olan tanıtım etkinliğine davetiye ile katılım sağlanacak.

Şirketin CEO’su Elon Musk’ın belirttiği üzere, firmanın ilk kitlesel pazar aracı olan Model 3’ün fiyatının ne kadardan gösterileceği henüz belli değil. Ancak önceki lüks modellere göre daha düşük fiyattan satışa sunulacağını biliyoruz. Üretimi ise gelecek yıla kadar sürebilir, ancak bu durum aracın etkinlikte incelenmesine engel teşkil etmiyor.

Etkinlik sırasında beğenenler, Tesla mağazalarından 1000 dolar ön ödeme karşılığında model için rezervasyonu yapabilecek. Online rezervasyon ise 1 Nisan tarihinden itibaren başlayacak. Tesla’nın diğer modelleri tek şarj ile 350 ile 480 km arasında gidebilirken, Model 3’ün 320 km ile bu oranın biraz daha aşağıda olması bekleniyor. Boyutu ise Model S’e göre yüzde 20 daha küçük olacak.

Kaynak: http://www.theverge.com/2016/3/15/112...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?