Görüş Bildir
Haberler
Tesla İkinci El Otomobil Pazarına Girdi

Tesla İkinci El Otomobil Pazarına Girdi

ATKN
05.05.2015 - 12:51
İçeriğin Devamı Aşağıda

Dünyaca ünlü elektrikli otomobil üreticisi Tesla, mayıs ayının başlamasıyla birlikte ikinci el otomobil satışlarını sessiz sedasız başlattı. Artık Tesla satın almak isteyenler normale göre çok daha ucuz olan ikinci el modellere yönelebilecek.

Satılan bu ikinci el otomobillere Tesla her türlü bakım desteğini vermeye devam edecek. Ayrıca bu otomobillere 4 yıl ya da 80 bin kilometre garanti verileceği de söylenenler arasında. Wall Street Journal‘a konuşan Tesla sözcüsünün belirttiğine göre kullanılmış otomobiller Tesla’nın bayilerinde yer alacak ve kullanıcılara gelerek istediği modeli satın alma ve istenen adrese teslim imkanları sağlanacak. Şimdilik Amerika’nın 11 şehrinde kullanıma sunulan hizmetin diğer bölgelerde yer alıp almayacağıyla ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Tesla Model S’in fiyatları 75 bin dolar ile 105 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. ikinci el fiyatları ise tahmin edebileceğiniz üzere çok daha uygun. İkinci el bir Tesla Model S satın almak isteyenler, 60 bin dolar ile 90 bin dolar arasında bir fiyat ile Tesla modellerine sahip olabilecek.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
0
0
0
0
0