Tesettürlü Fizyoterapist Adayı Duygu'nun Paylaştığı Videolara Gelen Çirkin Yorumlara Kapak Gibi Tepkiler

2.9bPAYLAŞIM

Ne zaman öğreneceksiniz başkasının hayatına karışmamayı ve kötü kalpli olmamayı acaba?

Koronavirüs salgını sebebiyle hepimiz evimizde kendimizi izole ettik, bir şekilde vakit geçiriyoruz. Ancak günlük rutinin dışına çıktığımız için daha az hareket ediyor ve daha çok abur cubur yiyoruz.

Herkes evinde kendince ufak tefek sporunu yapmaya çalışıyor. Uzmanlar, internet üzerinden çeşitli hareketler göstererek evde kalanlara yardımcı oluyor. Bakın mesela bu Duygu. Gencecik bir fizyoterapist adayı.

Twitter hesabından herkes için faydalı olabilecek, bilinçli hareketlerin yer aldığı bir video paylaştı kendisi.

Duygu'ya bakınca insanlara yardım etmeye çalışan ve mesleğinin öğrettiği bilinci herkese aşılamaya çalışan bir uzman adayı görüyorsunuz, öyle değil mi?

Ama bazıları bütün bu gerçekleri değil, kötü kaplerinin yansımasını görmeyi tercih ettiler. Duygu, ilk yaptığı paylaşımları bu yüzden silmek zorunda kaldı.

O kadar kötü yorumlar geldi ki, insan hayretle okuyor bunları...

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Duygu sabrının yettiğince, büyük bir olgunlukla cevap vermeye çalıştı ama bi bitmediler...

Bu kötü yorumların sadece bir kısmı. Çok daha çirkinleri ve çok daha kötü kalplileri var. Sanıyor musunuz ki Duygu yalnız kaldı? Hayır, ona destek olanlar, kötü kalplilerden çok daha fazla!

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu gencecik kızı üzmeye kimsenin hakkı yoktu, hâlâ daha yok! Keşke herkes önce bir kendine baksa ve kimsenin hayatına karışmaya hakkı olmadığını öğrense. Yanındayız Duygu, hiç kendini üzme!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mavi-rosa-mora

Bu kadın neden başını kapatıyor? Din için. Din neden başını kapatmasını söylüyor? Rahatsız edici bakışlardan kaçmak için... Hem kendini korumak için kapan, hem kendini sanal medyada teşhir et... Hem bir anlamda "görünmez olmak" için kapan, hem de "kendini göstermek" için eksersiz paylaş... Sonra bu çelişki mizahla eleştirildiğinde BONOM BOŞORTOLO BOCOMO ÇORKON YOROM YOPTOLOR diye içerik hazırlansın... Siz çirkin yorum görmemişsiniz. Tecavüze uğrayan 15 yaşındaki genç kız haberinin altına "Zaten kaşardı orospu" yazmak çirkin yorumdur. Nişanlısı tarafından öldürülen genç kadın haberinin altına "Zaten açık saçık giyiniyormuş" yazmak çirkin yorumdur. Din öğrenmek için gelen oğlan çocuklarına tecavüz edildiğinde "Bir kereden bir şey olmaz" demek çirkin yorumdur. Öz babası tarafından hamile bırakılan 11 yaşındaki kız hakkında "O da babasının yanında atletle gezmeseymiş" yazmak çirkin yorumdur. Kurbanı suçlayıp katili, sapığı koruyan tüm yorumlar çirkin yorumdur.

babytu-rkoo

İslam kusursuzdur ama İslam'ı uyguladığını düşünüp kadınlara hakaret etmeyi kendine hak gören öldürülesi cahiller fenaaaa halde kusurludur. Iyyykk🤮🤮iğrençsiniz.

Gizli Kullanıcı

Aman ne duygu seli. Cringe oldum amk. Bir de böyle paylaşımlarla algı yaratılıp prim yapılmaya çalışılınır. Sokim dramanıza. Her şey dozunda güzel.

coldhearted

Müslüman olduğunu beyan edip mensubu olduğu Din'e bu denli ters/zıt davranan başka bir topluluk var mıdır bilinmez. Ecnebi dediğiniz adamlar sizin Dininizi sizden daha iyi biliyor fakat siz öğrenmek yerine bununla böbürlenmeyi tercih ediyorsunuz. İşte bu sebeptendir sizin bir buğday tanesi kadar bile ilerleyemiyor olmanız.

bbwear

Kesinlikle katılıyorum dostum,neden örtünüyorsun a cevap olarak din gereği deyip sonrada dininin emrettiğini yapmayacaksın ben de insanım diyeceksin,özgürüm diyeceksin Eyvallah ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar tabi.

fztesenkoc

Duygu fizyoterapist adayı da değil! Nasıl ki her hangi bir kişi hukuk eğitimi almadan avukat olamazsa, tıp eğitimi almadan doktor olamazsa fizyoterapi ve rehabilitasyon eğitimi almadan fizyoterapist adayı da olmaz fizyoterapistte olmaz ve egzersiz de yaptıramaz.

melodi-edremit

Tamam en çok sen fizyoterapistsin :D kızın ödevi o okuma yazman mı yok tatava yapma

fztesenkoc

ya hu en çok fizyoterapist olmayla bunun ne alakası var. Egzersiz fizyoterapistin işidir kaldı ki 4 yıllık FTR öğrencisi bile egzersiz yaptıramaz. ki bu kızımız fizyoterapi teknikeri bile değil, fizyoterapi teknikeri adayıdır kendisi. bu şekilde destek olduğunuzu düşünmeyin siz bu kıza en büyük kötülüğü yapıyorsunuz. Kişi her ne işi yaparsa yapsın önce ahlak ardından vicdan gerekir. örtülüymüş değilmiş önemli şeyler değil.

Gizli Kullanıcı

Peki kızın fizyoterapi ve rehabilitasyon eğitimi almadığını nereden biliyorsun?

Gizli Kullanıcı

Kız zaten ödevi olduğu için o videoyu çekip atmış, fizyoterapistim gibi bir iddiası da yok. Başlık öyle atılmış. Kaldı ki kızın egzersiz yaptırmak gibi bir iddiası da yok, ödevi olduğu için atmış. Millete diyorsan orda haklısın. Millet çabuk galeyana geliyor böyle şeylerde. :D

Görüş Bildir