Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor! Taraftarlar MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun İstifasını İstiyor

-

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifasını isteyen taraftarların Twitter üzerinden başlattığı kampanya #İstifaEtNamoğlu etiketiyle sürüyor.

Süper Lig'deki hakem atamalarının ve hakemlerin maç yönetimlerinin adil olmadığını düşünen ve günlerdir sosyal medya üzerinden #SürenDolduNamoğlu, #DefolGitNamoğlu ve #YusufNamoğluIstifa, #NamoğluVARsaİyiNiyetYok diyerek tepkilerini dile getiren taraftarlar, #İstifaEtNamoğlu etiketiyle sosyal medyada gündem olmayı sürdürüyor.

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu'ya yönelik Beşiktaş taraftarlarının Twitter üzerinden başlattığı ve daha sonra diğer takım taraftarlarının da katıldığı sosyal medya kampanyası dahilinde tweet atan kullanıcılar Yusuf Namoğlu'nun istifasını istiyor.

Yusuf Namoğlu'ya yönelik tepki içeren paylaşımlar son 8 gün içerisinde Twitter'ın Türkiye gündeminde pek çok kez birinci sıraya yükseldi.

1. çArşı;

2. ultrAslan;

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1913

adamı ilk defa görüyorum.iyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim.

boslafebesi

Demirören Türk futbolu için hep bir katildi böylede devam ediyor.

razfatihdiktas

Bence MHK başkanlığına rahip brunson gelsin #oylarbrunsona

viyol10sel

Tayyibin kuklasi demiroren kuklasi olmayacak birini yönetime getirmez. Türkiye'de hiçbir takim 25. haftadan önce puan farkıni 7'ye cikaramaz. Yoksa dekoder satilmaz gazateler okunmaz tvler izlenmez. Havuz sistemine geçildiği günden bu yana futbolu kisiler değil para yönetiyor... Barcelona da gelse Real Madrid PSG kadrosu full gelip burada bir takimda oynasa bile farki acmasina izin vermezler. Futbolun basina kim gecerse geçsin bu duzen değişmez üç büyükler daima kollanir

erlik

UEFA kısıtlaması geldikten sonra alayı Anadolu takımına dönüştü. İyice kol kanat gerilmeye mecbur hale geldiler. Yıllarca har vurup harman savurdukları paralar ile Türkiye içinde haksız rekabete varan kadroları ile kendilerini dev aynasında görürlerken; Avrupa'nın sıradan takımlarına yenilince herkes şaşırıyordu. Artık SSK korumaları lazım seninde dediğin gibi

polaris

Adam MHK başkanı söylediği lafa bak ! "Ben gelirken sizle böyle konuşmadım". Ulan sen cevap vermeyeceksen kim cevap verecek ?

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüMerkez Hakem KuruluSosyal MedyaTwittergündem
Görüş Bildir