Televizyon Tarihine Geçecek İtiraf: Bilmeden Eşimin İkiziyle Birlikte Oldum Hamileyim

-

Beyaz TV'de yayınlanan sabah kuşağı programı "Hayatta Her Şey Var" televizyon tarihimizin en şoke edici itiraflarından birine sahne oldu. Canlı yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kadın eşinin ikiziyle yanlışlıkla birlikte olduğunu itiraf etti.

Nur Viral'in sunduğu program daha önce de ilginç olaylara sahne olmuştu.

Canlı yayına katılanların anlattıklarıyla gündeme gelen programda dün duyduğumuz itiraf bu sefer ortalama bir Türk televizyon izleyicisini şoke etmeye yetecek kadar ilginç.

İsmini ve yaşadığı şehri vermek istemeyen kadın daha ilk cümleleriyle sunucu Nur Viral ve evlilik terapisti Selin Karacehennem'i şoke etti.

"Eşimin ikiziyle bilmeden ilişkiye girdim. Üç aylık hamileyim."

24 yaşında olduğunu söyleyen kadın eşiyle üç yıldır evli. Anlattıklarına göre eşi kardeşinin olmadığını; evin tek evladı olduğunu söylemiş.

Halbuki kadının eşinin şehir dışında yaşayan ve kendisine tıpatıp benzeyen bir ikizi varmış.

İkiz kardeş yıllar sonra abisiyle barışmak için evin kapısını çalmış. Eşi için o güne hazırlanan kadın da bunu sürpriz sanmış ve aralarında yakınlaşma olmuş.

Sunucu ilk başta şaka yapıldığını sandı ve "Bu olay gerçek mi?" diye sordu.

Kadın olayın tamamen gerçek olduğunu söyledi.

Olayı kadının eşi bilmiyor ve adam kadının kendisinden hamile olduğunu sanıyormuş.

Üstelik adamın ikiz kardeşi evin kapısına not bırakıp kadını tehdit ediyormuş. Hatta yengesinden çok etkilendiğini bile söylemiş.

Tüm stüdyoyu şoke eden bu itirafın ardından evlilik terapisti Karacahennem kadına çocuğu aldırmasını ve eşinden ayrılmasını önerdi.

Nur Viral olayın gerçek olduğunun teyitini yönetmenden aldı ama kadının böyle bir olaya karşı tepkisini gerçekçi bulmadı.

Bir kadının eşini kıyafetini, kokusunu, hatta saçını taramasından anlaması gerektiğini savundu.

Ünlü sunucunun Instagram hesabına da mesajlar yağdı.

Programın kapanışında stüdyodaki seyirciler de şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Videoyu buradan izleyebilirsiniz. 👇

Ne diyelim? Bi' yaşımıza daha girdik...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esen-miray-yilmaz

Ahahahahaha... Reyting almak için düzmece bir telefon bağlantısı ve sapık uyduruk bir hikaye. Bu programları izleyenlerin zeka düzeyleri düşük olduğundan gerçek sanıp ağızlarının suyu akarak izlemişlerdir şüphe yok ama aslında sözde telefon bağlantısındaki kadın da sunucu da Karacehennem de hiç rol yapamamış!

Gizli Kullanıcı

İnci galiba : ) Kadınlara çok güldüm ama ya

mehmet-lok

Olay bir kere gerçek değil. orası belli de tek yumurta ikizi olsalar genetik olarak bir fark olmaz aslında :)

melungo

Sesleri yüzde yüz tanıtım. Bu sesi tanıdım. Bulgar göçmeni değil. Anlatılan yalan bir hikaye. Hiç mi çocukluk fotoğraflarını görmemiş, ikize abi denir mi? İnsan ikiz olsa da tanır kocasını.

melungo

Sesleri yüzde yüz tanıtım. Bu sesi tanıdım. Bulgar göçmeni değil. Anlatılan yalan bir hikaye. Hiç mi çocukluk fotoğraflarını görmemiş, ikize abi denir mi? İnsan ikiz olsa da tanır kocasını.

Görüş Bildir