Tatil Yerlerinde 'Hadi Bi Rakı Balık Yapalım' Dediğinizde Ödeyeceğiniz Hesapları Görünce Gözleriniz Pörtleyecek

260PAYLAŞIM

Bu adisyonları gördükten sonra evden çıkmamaya karar verdim. Kaş iyi de o Bodrum hesabı nedir ya? 🙄

1. Bodrum: Son zamanların popüler mekanı Memedof'un hesabında kişi başı 12 TL kuver dikkat çekiyor. Mezelerin 25 TL'den başlaması ise tartışmaya açık.

2. Ayvalık: Ayvalık Balıkçısı Kerem'in hesabını görenler Ayvalık için fazla olduğunu düşünüyor ama kişisel fikrim çok anormal olmadığı yönünde.

3. Bodrum: Bu da Kalamare Restoran'ın hesabı. Adisyonda bir tuhaflık var sanki?

4. Kuşadası: Oksa Marina'nın hesabı da böyle. Yorum sizin...

5. Çeşme: Moda Yengeç Restoran'ın hesabında hem garsoniye hem kuver olması müşteriyi mutsuz eden detaylardan.

6. Bozcaada: Simyon Meyhane'nin hesabı Bozcaada'ya göre makul görünüyor. Kavun da 22 Tl olmasaymış tadından yenmezmiş.

7. Bodrum: Kai Beach hesabında bir adet suyun 25 Tl olduğunu rahatlıkla görebiliriz ancak yazlık işletmelerde bu tür şeyler bize pek yabancı değil galiba.

8. Kaş: Kaş'ın sevilen balıkçılarından Bahçe Balık'ın adisyonu çok fazla sürprizler barındırmıyor. Mekanda 50'lik rakı satışı olmadığını da giden müşteriler deneyimlemiş.

9. Bodrum: Balıkçı Sait 35'lik rakı fiyatını neden manuel yüklemiş onu biz de bilemiyoruz.

10. Cunda: Boncuk Restoran'ın bu adisyonuna göre balıksız olarak kişi başına düşen tutar 200 TL. İskonto miktarını ise görmesek daha iyi.

11. Alaçatı: Şerefe Meyhane'ye giderseniz kişi başı 75 TL müzik dinleme parası vereceğinizi de bu hesaptan görebiliyorsunuz.

12. Cunda: Moshos Taverna'nın hesabı çerçeveletip duvara asmalık. Gayet uygun!

13. Alaçatı: Fahri'nin Yeri'nde de servis ücretleri ve kuverler havada uçuşmuş gördüğünüz gibi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erci-e

Zengin olmak ülkede eneyi olmak ile eşdeğer olmuş! Nedir bu fiyatlar? Ama doğru, yorumlarda bu menkanları körü körüne savunanandavallar oldukça daha çoook tuttuğunu domaltır bu mekanlar!

gercegibul

arkadaş o zaman gitmeyin olsun bitsin sanki adam zorlamı içeri aldı sizi klasik ütme numaraları işte enayi gibi milletimiz gitmezse seve seve indirirler o fiyatları

efsenay1903

bazı fiyatlar özellikle kuverler falan abartı ama onun dışında çok abartı fiyat da yok sen deniz çuprası yersen o hesabı ödemek zorundasın mesela tek sıkıntı #3 de 720 liralık hesaba 1300 lira verilmesi :)

erhan-beyaz

bedava olan sadece enayilik

elanonimo

tatil yeri için normal aslında. sonuçta tatile gitmişsin 4-5 kişi, kişi başı 250-300 lira veremiyorsan zaten oraya gitmicen arkadaş. ha tabiki ben gitme taraftarı değilim. kişi başı 100 liraya arkadaşlarla alkolümü yiyeceğimi alırım gider sessiz sakin sahilde mis gibi sabahlarım.

Görüş Bildir