Tarot Falına Göre 21 Temmuz Çarşamba Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?

16PAYLAŞIM

Günlük tarot falına bakmak ve neler olacak hemen öğrenmek ister misin? Günlük olarak hazırladığımız tarot falı ile birlikte falsız kalmayacaksın : )

Bakalım 21 Temmuz senin için nasıl geçecek? 

Merak ediyorsan, tarot falına başlayalım!

Dikkatlice odaklan ve sadece bir tane kart seç...

Seçtiğin Kart; "Ters Tılsımların Ası"

Arkadaş ortamına dikkat etmen gerekiyor. Arkandan konuşan birinin olduğunu görüyorum. Bu kişi senin yüzüne gülüyor. Bununla beraber, plansız hareket etmenin pahalıya patlayacağı bir gün olacak diyebilirim. Bu nedenle fevri davranmaman gerektiğini şimdiden hatırlatmak istiyorum. Ayrıca, alacağın bazı kararlarda da zorluk çekebilir ve yakınlarından birinin fikirlerini almak isteyebilirsin. Bu fikirleri tamamen uygulamasan bile bazı konularda sana fayda sağlayacağını görebilirsin. 

İyi bayramlar! 🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Uyanış"

Havalar seni biraz bunaltmış. Kaçıp gitmek istiyorsun ama bunu yapacak gücü de henüz kendinde bulamıyorsun gibi geldi bana. Yakın zamanda da bir tatil planı yapacağını söyleyebilirim. Ege tarafları güzel olur bence, ne dersin? Şimdiden iyi tatiller dileyeyim o halde :) Bununla beraber, hassas olacağın bir gün yaşayacaksın ve bazı yanlış anlamalar ortaya çıkacak. Bu nedenle fevri kararlar almaktan biraz geri durmanı öneriyorum.

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Kılıçların Onlusu"

Zamanında sen ne kadar haklı olduğunu bilsen de, seni haksız yere kıran o insan artık doğruları görebiliyor ama sana yaklaşamıyor. Yakın bir zamanda o insandan bir af gelebilir. Bana soracak olursan, onu affetmelisin. Gerçekten pişman olduğunu söyleyebilirim. Bununla beraber, maddi açıdan içinde bulunduğun bu sıkıntılı süreç artık sona eriyor! Eline geçecek olan para ile borçlarını kapatabilecek ve kendini daha rahatlamış hissedebileceksin. Keyfini çıkar :)

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Güneş"

Maddi olarak kendini zor durumların içinde bulmuşsun. Bugün bu konuyla ilgili bir not alacak ve gelir gider hesabını yapacaksın. Bu durum da sana nerede olduğu gösterecek ve daha planlı davranman gerektiğini anlayacaksın. Bununla beraber, yakın çevrenden birinin sana sürpriz yapacağını görüyorum. Sonucunda ise çok mutlu olacaksın. O kişinin kıymetini bilmelisin.

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Değnek Kraliçesi"

Alacağın kararları bir kadının desteğiyle netleştireceksin. Bu kadın, senin hayatında büyük bir role sahip. Onunla yapacağın bir konuşma sana oldukça iyi gelecek diyebilirim. Bununla beraber, aşk hayatınla ilgili şaşırtıcı gelişmeler görüyorum. Kendini çok kapatmışsın ama artık içini de açmak istiyorsun. Bu nedenle de biraz kendinle vakit geçirmenin faydasını göreceksin gibi duruyor. Yakın zamanda hayalinde olan ilişkiyi yaşayacaksın! :)

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Adalet"

Kafanda kurduğun bir olayın bugün netleşeceğini göreceksin. Bu da senin içinin rahatlamasına neden olacak. Bununla beraber, yakın zamanda bir etkinliğe katılacağını ve orada karnında kelebekler hissettirecek biriyle tanışacağını söyleyebilirim. O kişinin de senden aynı enerjiyi alacağını söylemeliyim. Şimdiden mutluluklar diliyorum :) Ayrıca, kariyerinde de yükselişe geçeceksin. Önüne çıkan engellerde lütfen pes etme olur mu?

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Büyücü"

Sanki şu günlerde kendini yalnız hissediyorsun. Kime, neye inanacağını bilemiyorsun ve bunun sorumlusu da tek bir insan. Uzun zaman önce tanıştığın ve bir zamanlar da hayatında büyük bir yer edinen bu insan artık yok. İnan bana, bu senin için çok daha iyi. Zaten yakın zamanda da seni çok mutlu edecek biriyle tanışacaksın :) Bununla beraber, kendini son zamanlarda biraz daralmış hissediyorsun. Bu nedenle, birkaç gün içinde arkadaş ortamın ya da kendini yanında iyi hissettiğin kişiyle biraz daha fazla vakit geçirebilirsin. 

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Asaların Dörtlüsü"

Dertlerin resmen boyunu aşmış. Gidip biriyle de paylaşamıyorsun. Sen sıkıntısı ile insanları darlamaktan hoşlanan biri değilsin sanırım. Biraz daha sabır, her şey yoluna girecek! Çevrende sana değer veren insanların olduğunu hiçbir zaman unutmamalısın. Bununla beraber, geçtiğimiz günlerde stresli bir ortamda bulunmuş ve duyduğun bazı şeyler senin kafanı kurcalamaya devam etmiş. Fakat, bunlara takılmamalı ve oluruna bırakmalısın. Bu şekilde kendini çok daha iyi hissedeceksin.

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters Kupaların Dokuzlusu"

Yapacağın bir plan senden bağımsız sebeplerden dolayı ertelenebilir fakat buna canını hiç sıkma, çok daha iyi bir planın içinde bulacaksın kendini. Yakın zamanda bir tatile gidersin belki, ne dersin? :) Bununla beraber, aşk hayatında da birtakım gelişmeler olacağını görüyorum. İsminde 'A' harfi olan biriyle tanışacak ve çok mutlu olacaksın. Sana şimdiden mutluluklar diliyorum. 

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Tılsımların Dörtlüsü"

Aşk hayatının son dönemlerdeki en iyi günlerinden birini yaşayacaksın ve bu da sana umut konusunda çok iyi gelecek diyebilirim. Yenilenmiş hissetmene çok az kalmış. Sadece biraz daha sabırlı olmalısın :) Bununla beraber, yeni kararlar ve yeni insanların büyük rol alacağı bir döneme giriş yapıyorsun. Bu durum sana oldukça iyi gelecek ve kendini ferahlamış hissedeceksin. Yakın çevrenden biriyle de yapacağın bir konuşma, gelecek günlerdeki bir planın zeminlerini oluşturacak. Güzel günler pek yakın!

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "İmparatoriçe"

Çevrendeki insanın ailesinden biri bir rahatsızlık yaşayabilir ve bu nedenle senin de desteğini isteyebilir. Kendini bu duruma hazırlaman gerekiyor. Onların yanında olmalısın. Bununla beraber, son zamanlarda kendini sağlık konusunda pek iyi hissetmiyorsun gibi geldi bana. Bu hafta bir kontrole gitmeyi isteyebilirsin. Kendini çok boşlamışsın, biraz daha dikkatli olman gerekiyor. Sağlık ihmale gelmez sonuçta değil mi sevgili okuyucum?

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

Seçtiğin Kart; "Ters İmparatoriçe"

İnsanlardan çekinerek işler yapıyorsun. Artık bu durumdan da oldukça sıkılmışsın ve tamamen kendi isteklerin doğrultusunda hareket etmeye başlayacaksın. Bu hayat senin sonuçta :) Bununla beraber, alacağın bir karar için yakın çevrenin desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Desteklerini esirgemeyen insanlar sayesinde günün çok daha güzel olacaktır. Onların kıymetini bilmelisin.

İyi bayramlar!🍬

Yarın görüşmek üzere, kendine iyi bak! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir