Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tarantino'nun Kafasındaki Orijinal Pulp Fiction Oyuncu Kadrosu İnternete Sızdı

 > 
59PAYLAŞIM

Filmlerinde yer verdiği oyuncu kadrolarıyla her zaman övgü toplayan ve kastingi başlı başına bir 'sanat' haline getiren Quentin Tarantino'nun, Pulp Fiction için hazırladığı ilk oyuncu listesi internete sızdı.

B planları, alternatifler ve tüm beyin fırtınasının yer aldığı listelerin legalliği henüz kesinleşmedi; ama son derece gerçeğe yakın göründükleri kesin. Reddit'de paylaşılan fotoğrafların, filmin senaryosuna iliştirilip Harvey Weinstein'e sunulduğu efsanesi konuşuldukça, heyecanımız artıyor.

Johnny Depp'i ya da Christian Slater'ı Pumpkin olarak düşünebiliyor musunuz?

Harvey Keitel, Tarantino’nun “The Wolf” için düşündüğü ilk isim olmuş

İkincisi sayfa gösteriyor ki; Harvey Keitel, Tarantino’nun “The Wolf” için düşündüğü ilk isimmiş. “Rol onun için yazıldı, müsait değilse alternatiflere bakalım" notuyla, Warren Beatty, Michael Keaton ve Christopher Walken'ı alternatifler bölmesine iliştirmiş.

İşte stüdyo onaylı kasting listesi:

Liste, Eddie Murphy'i Jules, Samuel L Jackson'ı da Marcellus olarak düşündüğünü gösteriyor.

(Ki bu baya garip olurdu.)

Miramax stüdyolarından Tarantino'ya çekilmiş bir faks da listelerle beraber internete sızmış durumda ve filmin ön onayların alındığını belirtiyor.

Bruce Willis ve Rosanna Arquette, rolleri alan yegane iki kişi gibi görünsede, ne Tarantino'nun listesinde, ne de stüdyo onayı alan isimler listesinde yer almıyor.

Slash Film & Onedio

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir