Görüş Bildir
Haberler
Starbucks Alkol Satışına Başlıyor

Starbucks Alkol Satışına Başlıyor

Dev kahve zinciri Starbucks, alkol satışına resmen başlıyor. ABD'li merkezli dev kahve zinciri Starbucks, son beş yıldır gündemde olan içki servis etme programını ABD'de 24 noktada başlatacağını açıkladı. Şirketin gerekli lisansları garantilemek için son hamlelerini yaptığı belirtildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Alkol Atıştırmalıkları Da Menüde Yerini Alacak

Alkol Atıştırmalıkları Da Menüde Yerini Alacak

Starbcuks, 'Starbucks Evenings' adlı bir program kapsamında şarap ve diğer alkol türlerini satacak. Program, New York'un son dönemde öne çıkan bölgelerinden Brooklyn'nin yanı sıra Denver, Miami, Orlando ve Kuzey Kaliforniya'da başlatılacak. Washington, Oregon, Los Angeles, Chicago, Florida ve Atlanta'da yine programın başlatılacağı bölgeler arasında.

Programda, alkolün yanı sıra küçük atıştırmalık tabakları, peynir tabakları da olacak. Program listesinde 10 farklı şarap seçeneği bulunacak.

Kadınları Hedef Almak İstiyor

Starbucks yöneticilerinin bu program kapsamında özellikle kadınları hedef aldığı çünkü kadınların Starbucks'larda kahve ve diğer şeyleri içmeyi daha güvenli bulduğu belirtildi.

Türkiye'deki Akıbeti Bilinmiyor

Bu uygulamanın kahve devinin Türkiye şubelerinde uygulanıp uygulanmayacağı henüz bilinmiyor.

Hürriyet

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
NicKo

O değilde aklı ve mantığı olan biri neden starbocka ve ya mcdonaldsa gitsin ki?hem pahalı,hem tadı iğrenç,hemde zararlı...geriye bir tek şık kalıyor o da gös... Devamını Gör

Hediye Cevher

Artık instagram daha da şenlenecek sdfjo

Atakan

Arkadaşlara Diyorum ben gitmiyorum oraya kahvelerin isimlerini bilmiyosun ondan gitmiyon diyolar mal lan bunlar :D