Sözümüzü Tutuyoruz, Sıra Kadınlarda! En Berbat Özellikleriyle 12 Burcun Kadınları!

-

Bir söz verdik mi, tutarız!

Daha önce yaptığımız 12 burcun erkeklerinin en berbat özellikleri derlemesine bayılmıştınız hanımlar... Elimi taşın altına koydum ve bu defa da bizim tarafı yerdim. Bakalım buna da gülebilecek misiniz?!

Erkekleri acımasızca gömdüğümüz içeriğimiz burada...

Hepsinin Bir Burcu Var, Türlü Türlü Huyu Var! 12 Burcun Erkeğini de Gömüyoruz! - onedio.com
Hepsinin Bir Burcu Var, Türlü Türlü Huyu Var! 12 Burcun Erkeğini de Gömüyoruz! - onedio.com

Erkeklerin dahi çoğunlukla hak verdiği bir derleme olmuştu. Bakalım siz de bunlara katılacak mısınız?

Ömür törpüsü... Hatta zımparası! Koç Burcu Kadını!

Önce en iyi arkadaşınızla sevgili olmuşçasına kendinizi şanslı hissedersiniz. Sıcacık ve samimi havasıyla size kendinizi çok rahat hissettirir. İşte tehlike çanlarının çalmaya başladığı nokta tam da orasıdır! 

Bu kadın özgürlüğünden ödün vermez, ki vermesin zaten, ne güzel! Ama size de adeta bir malmışsınız gibi davranır! Kıskanır ama kıskandığını belli etmekten ve konuşarak çözmekten öte, hayatı sizin için cehenneme çevirme gibi taktikler uygulayacaktır. Aslında bu yaptıkları "taktik" dahi değildir; çünkü kavga gürültü bu kadının adeta en normal içgüdüsüdür. Kaostan beslenir. Sizi seviyor da samimiyet göstergesi olarak mı böyle davranıyor; yoksa size komple uyuz oluyor da sırf size acı çektirip keyiflenmek için mi hayatınızda kalıyor anlamazsınız!

O istemeden bu ilişki bitmez.

Bitirmeye karar verdiğinde de dönüp arkasına bakmaz bile. Sizi cümle aleme rezil eder, dalga geçer.

Sizi seviyor olabilir gerçekten... Lakin emin olun sokaktaki kediyi bile insanlardan daha çok seviyor! Boğa Burcu Kadını!

Bu var ya... Çirkef ve nalet yüzünü göstermiyorsa bunun tek sebebi umursamadığındandır. Sizi hayatına almaya karar verdiyse, bunun sebebi hakkınızda "kötünün iyisi" olduğunuzu düşünmesidir. İçten içe tüm insanlardan nefret eder çünkü. Yalnızlığı kıymetlidir. Tek başına dizi izlemek zevklidir; sizi de bu tarz bir aktiviteye davet ediyorsa, sizi çok istediğinden değil, en azından "keyfini bozmayacak" biri olduğunuzdandır. 

İnsanlara bayılmaz ama sevgilisini kıskanır. Çirkin giyip kötü kokmayacaksınız. Acımaz. En azından dürüsttür ama.

Çelik gibi sağlam sinirleriniz varsa tam size göre: İkizler Burcu Kadını!

Çocuk gibi saf ve temiz kalpli mi, yoksa bizzat şeytanın yanında fitne fesat stajı mı yapmış biz çözemedik. Siz bir sevgili olun da görün... Hafızası gerçekten çok mu zayıf, yoksa söylediği yalanları mı unutuyor, onu da çözemezsiniz! Bir noktadan sonra kendi akıl sağlığınızdan şüphe etmeye başlayacağınızı garanti ediyoruz. Size aşık olduğuna emin olduğunuz bir hafta sonundan sonra Twitter'da "çok yalnızım, keşke bir sevgilim olsa" diye tweetler attığını görebilirsiniz... Yahut "ilişkiye hazır değilim, sen çok yakın dostumsun" dedikten sonra sizi elinizden tutup kuzenleriyle "sevgilim" diye tanıştırabilir. Her ihtimale açık bir ilişki en azından. Gene de bir deneyin, belki iyi bir şey çıkar sonunda... Bilemezsiniz!

Melek yüzlü şeytan! Yengeç Burcu Kadını!

Kendisinin ağlayıp durduğuna bakmayın: Asıl amacı ağlatmaktır. Siz ona bir (1) adet göz yaşı mı döktürdünüz? Sizi hüngür hüngür ağlatana kadar rahat etmez. Bu yolda kendisini harcamayı bile göze almıştır. Gerekirse suçluluktan ağlatır. Üzer. Değişkendir. Tam "bu kız beni seviyor, hayatta ayrılmaz" dersiniz, ertesi gün her yerden engelleyip ayrılır.

Ayrıldıktan sonra da zırt pırt üzgün şarkılar, uzun mesajlar gönderir. Tam "barışacak galiba" dersiniz, barışmaz! Tüm bu ayrılık sonrası hüzün şov, yeni bir sevgili bulana kadar sürer.

Tasmanızı getirmeyi unutmayın: Aslan Burcu Kadını!

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım: Bu kadın aslında sadıktır. Pek aldatmaz ve dürüsttür. Lakin herkesin ona aşık olduğu ve kıskandığı yanılgısıyla yaşadığı o sihirli dünyadan uyandırmamalısınız onu! Uyandırırsanız, o ego açıklarını kapamak için köpek olmanız gerekir, köpekkkk!

Güler, neşelidir; lakin tüm bunların adeta bir pamuk ipine bağlı olduğunu unutmayın. Ona kendisini değersiz hissettirdiğiniz an cehennemi yaşayacaksınız, unutmayın.

Yaşatır, cömerttir; gittikten sonra yeri kolay kapatılmaz.

Bu dünyaya çile doldurmaya geldiğinizi mi düşünüyorsunuz? Mutlaka bir Başak Burcu Kadınına görünmelisiniz!

Her işinize siz istemediğiniz halde koşturur; sonra da bundan şikayet eder. Sizi hiç sevmediğini düşünürsünüz; dili farklı, hareketleri farklı söyler. Öyle suçlu hissettirir ki insana kendini, özgüveniniz ve özsevginiz zedelenir. Bir taraftan onsuz hayatınızın parçapinçik olacağına inanırsınız, bir taraftan da sürekli azarlanmaktan bıkarsınız.

Delidir bu, deli.

Ona tek bir kelime yeter: S A H T E ! Terazi Burcu Kadını...

Her hareketi ezberlenmiş gibidir. Kibardır, incedir, hanım hanımcıktır... Tam muazzam bir ilişki yaşadığınızı düşündüğünüz anda sorunları teker teker karşınıza çıkarır. Bu sorunları çıkarış biçimi de öyle zariftir ki; onun bu kadar acımasız olacağına asla imkan veremezsiniz. Oysa plancıdır, incecidir. Asla insan gibi dürüstçe ayrılmayı beceremez, sizi her an ulaşabileceği bir yerde bırakır. Tam olarak hemen ayrıldıktan sonra ilk bulduğu insanla evlenen sevgili tipidir.

Bununla muhatap olduysanız ne olur ne olmaz bir cinci hocaya görünün, büyü bozdurma seansı falan... Akrep Burcu Kadını!

Salağa yatar. Umursamıyormuş gibi görünür. Herrrrr adımınızdan haberi vardır. Yengeç gibi hemen ağlak ağlak drama çıkarmaz ya da Başak gibi hemen dırdır şikayet etmez; sakince saldırması gereken anı bekler. En zayıf halini bekler. Ufacık bir hatanızda dahi acımaz. Süründürür. Asla baş edemezsiniz. Ahı tutar. Belinizi doğrultamazsınız bir ömür.

Onu salın gitsin... Dönmezse zaten hiç sizin olmamıştır; dönerse de yeniden gidecektir, kasmayın! Yay Burcu Kadını!

Kahkaha, neşe dolu bir ilişki; akıllı ve dürüst bir kadın... İlk başta harika görünür. Lakin bu kadınla ilgili bilmeniz gereken yegane şey şudur: Buna RAHAT BATAR.

İlişkiden sıkılır, sonra sizi özler, yine sıkılır. Aklına eseni yapar, dolayısıyla da zırt pırt arar. Kıskanır ama kendisi de aldatır. Böyle karmaşık bir zihni vardır ki aldatmayı bile kendince bir kılıfa uydurur. Havalara atar, geri tutmayı unutur. Her zaman onu geri isteyeceğinizden emindir. Soytarı hınzır gülüşüyle paramparça ettiği kalpleri bile eritir, kendini affettirir. Uzak durun.

"Seni seviyorum ve bu yüzden hak ettiğin yerde olmanı istiyorum"... Oğlak Burcu Kadını!

Toparlar. Niyetini varsa eğer, bu kadın arkanızı toparlar. Hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olur. Lakin sevgililiğin güzelliği nerede kaldı diye sık sık düşünürsünüz. Ayrıca yetmez; onun için hayatınızın düzenini kurup ilerleme sağladıysanız bile yetmez! Daha da iyi olacaksınız. Bu kadın kendi kafasının içinde bitmez bir yarıştadır. Hayatın her alanında hırslarına ortak olmanız anlaşmanızın tek yoludur. Yorulursunuz.

Zaten hedefi olmayan, laylaylom biriyseniz de, ruhunuzu ve kalbinizi paramparça edip gider. Dönüp arkasına bakmaz bile.

Her an her şey olabilir! Kova Burcu Kadını!

Öncelikle bu ilişkiye başlamadan önce şunu kabul etmelisiniz: Siz aptalsınız, haksızsınız, hiçbir şey bilmiyorsunuz.

Her şeyi o biliyor. O her zaman haklı. Bedeller ödenmeli. Sizin ufak duygularınızın önemi yok. Dünyada çok daha büyük dertler var. Sizinle mi uğraşacak. Kıskançsanız zaten özgüvensiz ve eziksiniz. Sus da şu bilim kurgu filmini izleyelim.

Melek yüzlü şeytan! Balık Burcu Kadını...

Bu gerçekten de tam bir yılan... 

Sizi öyle sever, öyle sever ki... Tam "işte bu, beni asla terk etmez, asla üzmez, benden asla vaz geçmez" dediğiniz anda toz olur. İzini dahi bulamazsınız. Kafasındaki hayallerde yaşar, gerçeğe dair en ufak bir dokunuş onun içindeki şeytanı uyandırır. Size bir Koç gibi höthöt ve öngörülebilir sıkıntılar yaşatmaz; ruhunuzla oynar. Vicdan yaptırır. Sürekli kurban ayağına yatar. Kırılınca söylemez, sizden bir canavar yaratır.

Bir daha eskisi gibi olamazsınız.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_oishii_

Kova kadını :d

ozcylnn

O ikizler kadını değil erkeğidir :D

penguen-geri-dondu

boğa evet yani budur rahatına düşkün :)))

gecetanricasi

Akrep %100 doğru. Anladım kelimesini çoook fazla kullanıyorum.

gam6

koç burcuyum tam benim :D

Başlıklar

Bilimİkizler BurcuTwitterastrolojidizigünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir