Sosyal Medyada Yayınladığı Video Nedeniyle 17 Yıl Hapis Cezasına Çarptırılan Fenomen Gaga Bulut Tahliye Edildi

64PAYLAŞIM

Gaga Bulut bugün çıkarıldığı mahkemede tahliye edilmiş.

Paylaşımlarında çocukları kullanarak para karşılığı öpüştürdüğü gerekçesi ile tutuklanmıştı sosyal medya fenomeni Gaga Bulut.

15 yaşından küçük iki çocuğa yönelik ‘cinsel istismara azmettirme’ suçundan her mağdur için 8’er yıl ve ‘müstehcen görüntüleri yaymak’ suçundan da 1 yıl olmak üzere 17 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verilmişti.

👇

Para Karşılığında İki Çocuğu Öpüştürmüştü: Sosyal Medya Fenomeni 'Gaga Bulut'a 17 Yıl Hapis Cezası Verildi - onedio.com
Para Karşılığında İki Çocuğu Öpüştürmüştü: Sosyal Medya Fenomeni 'Gaga Bulut'a 17 Yıl Hapis Cezası Verildi - onedio.com

Hapisteyken, Gaga Bulut’un intihar ettiğine ya da öldüğüne dair haberler almıştık ancak doğru olmadıkları sonradan teyit edilmişti.

Bulut Altuğ bugün çıkarıldığı mahkemede tahliye edildi.

Hayranları tekrar YouTube'a döneceği için sevinçliydi,

twitter.com

Ve fenomenin serbest kalışını kutladılar 👇

twitter.com

👇

👇

twitter.com

Ancak sevinenler kadar tahliyeye tepki gösterenler de vardı 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

İddialara göre video içeriği için para karşılığında öpüştürdüğü çocuklar reşitiz diyerek Gaga'yı kandırmıştı. 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-yilmaz133

Bukdar erken çıkması çok saçma ama değişik bir adalet siteminin olduğı canım ülkemin vatandaşlarının çok fazla şaşıracağını düşünmüyorum.

buket-aydin8

Tutuklanması saçmalıktı sadece homofobik olduğunuz için boş konuşmuşsunuz. Video da zorla kafalarını tutup yapmadı, çocuklar para için yaptı yanlış hareket tabii fakat ülkede 1 yaşındaki bebeğe tecavüz edip serbest kalanlara karşın bu hareket BENCE 17Yıl hapis yemrsi için çok hafif.

pastafaryan2

O zaman 30-40 yaşında bir insan gelsin 14-15 yaşında bir insan ile bir ilişki yaşayabilsin. Zorlama olmadığı sürece sorun değil bu bakış açısına göre. Yanlış bir şeyi göstererek, başka bir yanlışı aklayamazsın. Azıcık beyninizi kullansanız zaten Gagabulut gibi zeka özürlüler ünlü olmazlardı. Bir de homofobik demiş. Eğer bütün homoseksüeller Gagabulut kadar salaksa ben de homofobiğim bundan sonra. (Not: 17 yıl hapis verilmesi de yanlış bir karardı, bana kalırsa bu kadar erken salınması da yanlış bir karar.)

buket-aydin8

Verdiğiniz örneği birçok ünlü mensup yapıyor zaten :) ancak savunduğum şey bu da değil ayrıca iki insanın RIZASI VARSA üçüncüye.... Benim savunduğum olay tecavüze ceza verilmezken buna 17 yıl ceza verilmesi. Sanki gaga iki çocuğa tecavüz etmiş gibi 17 yıl aldı. Saçmalık dediğim yer burası. Ayriyetten farklı bir düşünceye bu kadar saygısız üslupla yaklaşman da cakası (azcık beyninizi kullansanız dediğin yer, beni tanımadan yazdığımı da başka yerlere çekerekten konuşmanı kast ettim) umarım yine farklı anlayıp

mustafa-ozdemir42

ŞU TWİTLERİ ATANLARIN HEPSİ GERİZEKALI

34_gizzem

Çocukları zorlamadığı sürece ben burada sıkıntı görmüyorum. Neden? Çünkü ülkemizde kadına cinayet haberleri, tecavüzcü sapıklar ve daha niceleri kol geziyorken Gaga'nın sadece böyle bir şeyden dolayı 17 yıl hapis alması haksızlık olurdu. Sadece Gaga değil başkası da olsaydı haksızlıktı. Belki yaptığı uygunsuzdu fakat çocuklar reddetmemiş ve kabul etmişler. Tamam hadi onların işine geldi ve uygunsuz bir şey yaptılar. Tamam Gaga buna sebebiyet vermiş olabilir ve ceza alması gerek. Fakat 1.5-2 yılın Gaganın yaptığı şey için pişman olabileceği ve bazı davranış/kararlarını sorgulayabileceği kadar uzun bir yıl . Bence Gaga yerine gerçek pedofili sapıklara bu kadar ceza verilseydi ülkedeki tacizci sapıklar azalmaya başlardı.

Gizli Kullanıcı

Kendi cocugun olsa boyle dusunur muydun cok merak ediyorum dogrusu

34_gizzem

Evet yine böyle düşünürdüm ve çocuğumla konuşurdum cinsel yönelimi hakkında. Eğer bir zorlama yaşadıysa da bütün kanuni haklarımı kullanırdım. Ancak kendi isteğiyle yaptıysa onu uyarır ve böyle davranmamasını söylerdim. Ve buradaki çocuklarda kendi istekleriyle kabul etmişler.

Gizli Kullanıcı

Biyolojik olarak 18 yasina gelmemis bir insan beyni bir yetiskininkinden farklidir. Bu farklilik karar verme mekanizmasi ile dogru orantilidir. Iste bu yuzden 18 yasindan kucukler araba kullanamiyor, iste bu yuzden 18 yasindan kucukler silah kullanamiyor, iste bu yuzden 18 yasindan kucuklerin secme ve secilme hakki yok. Sen kalkip diyorsun ki adamin biri 15 yasidan kucuk 2 cocugu opusturebilir cunku bu onlarin karari. Sen ya cok tecrubesizsin ya da safsin. Kendi cocugun olursa onu egit sonra da parka sal bakalim. Seker veren bir yabanciyla kendi rizasiyla giderse de polise sikayetci olmazsin. Yavrumun kararina saygi duyun kendi gitti dersin.

34_gizzem

Ben burada 15 yaşından küçükleri kast etmiyorum. Ama burada 15 yaşında veya daha büyük bir birey reşit olsun yada olmasın kendi isteğiyle yapmış. Eğer ki burada illa ki bir suçlu bulacaksan ailesi. Eğer ki çocuklara yapacakları şeylerin gelecekte neye sebep olup olmayacağını anlatabilseydi yapmayabilirlerdi. Yada tamam bazı gençler önemseyip yine yapabilirdi. Eğer ki aklı yoksa irade yeteneğini kullanamasaydı oradaki kişiler sana katılırdım fakat oradakiler hem 15 yaşından büyük hemde irade yeteneğine sahip kişiler. O yüzden hiç görüşünü savunma.

bozokk

Bunun yediği boku muhafazakar birisi yeseydi aboo ne tarikatların sikişkenliği kalırdı ne de hacıların pezevenkliği :) ama bunu yapan bi LGBT birey olunca bırak LGBT leri zan altında bırakmayı adama bile tepki göstermemişler amk

asdflooolfdsa

haklı yorum

Görüş Bildir