Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sosyal Medyada "Anonim" Takılan Erkeklerin Öne Çıkan 7 Özelliği

 > 
557PAYLAŞIM

Marko bey, Kürşet hoca, Sheriff efendi, Kinşasa bey, Şamil, Helmuth Moltke, Hocaların hocası, king of comedy, simerazzi, Rzon, vb. daha birçok erkek. Hepsi sosyal medyada anonim olarak arz-ı endam ediyor ve ifşa olmaktan çok korkuyor. Peki bir erkeği anonim olmaya iten sebepler nelerdir? Ve anonim takılan erkeklerin belirgin özellikleri nelerdir? Bugün sizler için bu konuyu deşiyorum.

1. İlk olarak, nasıl ki erkekler fotoğraf koymayan kızların çirkin olduğunu iddia ediyorsa, anonim takılan erkekler şüphesiz ki çirkindir.

Hiç öyle yazdıklarına, zekasına, vs. kanıp da peşine düşmeyin %99 hayal kırıklığı yaşarsınız.

2. "Ama yakışıklı olması önemli değil, zeki erkekler etkileyici oluyor" diye düşünebilirsiniz, düşünmeyin %99 zeki de değil.

Nasıl ki sosyal medyada troller, salağa yatanlar, vs. varsa kendini zeki gösterme uzmanları da var. Bir günlüğüne wikipedia'yı, google'ı kapat %99 yazı yazamaz olur amin olun. Sağdan soldan duyduklarını, google'dan buldukları sözlerle harmanlayıp satan tiplerdir çoğu.

3. Anonim erkeklerin en büyük özelliği "korkak" olmalarıdır.

Kendi isimleriyle "şu kötüdür" dahi yazamayacak erkekler, sığındıkları anonim kimlik ardında önüne gelene küfretmeye, klavye delikanlılığı sergilemekte bir beis görmez. Yakalanınca "aman abi, canım abi" hallerini görmeden karar vermeyin.

4. Anonim erkekler cool görünmeye çalışır ama iki cilve yapsanız mal bulmuş mağribiye döner.

Bakmayın anonim erkeklerin renkli (!) cinsel hayatlarına, kalabalık kız grupları ile gittikleri partilere, vs. En cool görünen anonim hesaba "selam :)" yazın ve olacakları hayretle izleyin.

5. Anonim erkeklerin en büyük amacı "kız düşürmektir"

Aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım. Yazdıklarının satır aralarını okuyun, her 10 yazıdan birinde "kız düşürme" mesajını çok net görürsünüz.

6. Anonim erkekler kendine güvensiz tiplerdir.

Sizinle sosyal medya üzerinden çatır çatır konuşan, yazılar yazan, mesajlar atan adamla yüz yüze gelip 1 saat konuşalım deseniz 10. dakikasında sıkılırsınız. Çünkü bu erkekler görünmedikleri zaman vardır, yüzlerini gördüğünüzde bütün büyü gider karşınızda ürkek, güvensiz bir ergen kalır.

7. Anonim erkekler anlattıklarının onda biri bile değildir.

Sakın ola ki anonim bir erkeğin kendisi hakkında yazdıklarına kanma gafletinde bulunmayın. Yazdıklarının çok küçük bir kısmının doğru olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Mesela "ben kadınlara çok değer veren, saygılı, kibar ve düşünceli bir erkeğim" cümlesinde sadece "erkeğim" kısmı inandırıcıdır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
witcher

Seni buraya hangi akla hizmet editör yapmışlar acaba? Başka adam bulamamışlar sanırım.

logicaldoor

Diğer erkeklerden bir ricam olacak; "Artık şu Merve Ç.'yi bi rahat bırakın. Siz yapıyorsunuz ceremesini biz çekiyoruz. Bize de yazık..."

yucel-karaca

bende anonimim twitter da anlamadığım bu merve kimlere bakıp da bu istatistiği oluşturuyor gerçi bunun eleştirdiği tipler de erkek falan değil yani ezik sümsük bombok tipler sevişmekten başka hiçbir amacı olmayan erkek sığırdır genel de

ananzaxdxd

şindi merve Ç. annenle baban disableddi. demem o ki ingilizcen varsa öküz, ne demek istedigimi anlarsın. şindi durum şu, bir gün gelicek, o gün geldiginde şafaga bak. orda beyaz atlı anonim erkegin seni atıyla gelip alıcak. sonrada üzerinde tepincek. ^_^ Tamam lan taşşak geçmeyi burakıyorum.İnsan ne kadar korkak olsada, tipsiz olsada özgüvensiz olsada yada nebileyim herturlu kötü ve ezik özeliklere sahip olsada insandır. ama senin gibi orospular insan deil buna emin olabilirsin kimki kendini bi bok sanıp yagmur gibi( bizim sikko sınıfda yagmur die bi kız var cok tipsizdi ama milleti aşaı görürdü kimse sevmezdi amınakoyim) o kendini harbiden bi sik sananlar asıl işde onlar insan deil simdi sikdir git burdan amınakodumun muşmulası

dusunen_odun

doğru diyorsun evet

Görüş Bildir