Son Zamanlarda Gelen Fahiş Zamlara Arabada Bağırmasıyla Bilinen Tuğrul Selmanoğlu Bile İsyan Etti

1PAYLAŞIM

Doğal gaz, LPG, elektrik gibi hayati kalemlere gelen temmuz zamları çokça tepki gördü. Bu kez tepki gösterenler sadece muhalifler değil aynı zamanda hükümet yanlılarıydı. En çok dikkat çeken ise Tuğrul Selmanoğlu'nun paylaşımı oldu.

Sosyal medyada gezinenler Selmanoğlu'nu tanır. Lüks aracının içinde hükümet ve Erdoğan övmeli içerikler paylaşıyor. Öyle ki arabada bağıran diye aratınca Google bile sonuç veriyor.

Ancak son zamlardan kendisi de rahatsız olacak ki şöyle bir paylaşım yaptı 👇

2023'te işlerinin zor olduğunu vurguladı.

Tabii olumlu olumsuz tepkiler de geldi. Bu vatandaş park yeri bulamadığı için öfkelenmiş.

Zamları kimin yaptığını araştıranlar...

Muhalefete hak verenler...

👇

Abdülhamid'i anlayanlar...

İç ve dış güçleri işaret edenler...

Yolundan dönmeyenler...

Diğer zamlardan örnek verenler...

Görünen o ki ekonomik durum bu tip konularda uyaranlara öfkelenenleri bile bezdirmiş durumda.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can_can

Memlekette ekonomi diye bir şey kalmamış bunlar hala zam olmasa veririz kafasında. O kadar vatanseversiniz ki..

.bordo.

maaşı yatmamış trol böğürtüsü.

-eyzem-

Onlarda farkında 2023 de bu rüyadan uyanacaklarının ,milletin gözünü açtığının, oy alamayacağının bu yüzden gitmeden ne kadar keseyi doldurursam o kârdır diyerek yapılıyor. Bu dünyanın ahiretide var onlar düşünsün bakalım milyonlar bırakacağı torunları arkasından bir Fatiha okuyacakmı .

halil.mntkn

Pazarda alışveriş yaparken, vergi verirken, arabasını satarken, kamu malını kullanırken, borcunu öderken, işçisine maaş verirken İslam aklına gelmeyen adam oy verirken İslam'a göre kar/zarar hesabı yapalım diyor. (Hayır, buralarda matematiğe göre hesap yapmasını kastetmiyorum. O da var ama...) Hiçbir konuda hak yemeyeyim, haram yemeyeyim diye düşünmüyor. Ama oy vermeye geldi mi müslüman Ak Parti'ye oy verir. Niye? Ayet mi var, hadis mi var, içtihat mı var? Yok, g.t var. G.tü öyle söylüyor, başka birşey değil. Hayatın her noktasında g.tünün keyfine göre hareket edip, bol bol İslami görünümlü laf konuşmaktan başka bir olayları yok bu dangalakların.

kadir_33

Siyasal islamcıdan ne bekliyorsunuz başka acaba? Uzmanlar yıllar öncesinden söyledi kaç kez bu gittiğiniz yol yol değil diye böyle devam ederseniz ekonomi çöker dinlediler mi? Hayır peki naptılar çomarcıkların gazlarını aldılar. Kriz var diye geldiler ülkeyi geldiklerinden daha beter hale soktular ve tipik siyasal islamcı gibi kendileri lüx ve şatafat içersinde yaşamaya devam ederlerken sizden tasarruf ve şükür etmenizi istiyorlar. Sarayın günlük maliyeti 10 milyon TL 10 milyon 10. Sen şimdi sabah kalkcan akşama kadar sikilcen alcan 90 100 TL ya işte sen onu alırken saray 10 milyon TL yemiş olacak ve kimin parasıyla senin paranla.

Görüş Bildir