Görüş Bildir
Haberler
Son Dakika: 14 Ocak Koronavirüs Tablosu Açıklandı! Bugün Koronavirüs Vaka Sayısı ve Vefat Sayısı Kaç Oldu?

Son Dakika: 14 Ocak Koronavirüs Tablosu Açıklandı! Bugün Koronavirüs Vaka Sayısı ve Vefat Sayısı Kaç Oldu?

Müge Kakşi
14.01.2022 - 19:57

Yeni yılın ilk haftasında koronavirüs vaka sayıları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türkiye ilk olarak 15 Mart 2020 yılında görülen koronavirüs vakası yayılarak devam ediyor. Bazı dönemlerde ve aşılama çalışmalarının hızlanmasıyla etkisini kaybeden koronavirüs yeni varyantların çıkmasıyla tekrardan artmaya başladı. Vatandaşlar ülkemizde koronavirüsün son durumunu koronavirüs tablosundan her gün takip ediyor. Peki bugün koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Bugün koronavirüs vefat sayısı kaç? İşte 14 Ocak 2022 Türkiye'de koronavirüs tablosu ve detayları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Koronavirüsün yeni varyantı omicronun ülkemizde görülmeye başlamasının ardından vaka sayılarında yükseliş görüldü. Vatandaşlar vaka sayısının ne kadar olduğunu merak ederken 14 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı. Açıklanan tabloya göre Türkiye'de son 24 saatte 67 bin 857 yeni vaka tespit edildi, 167 kişi ise hayatını kaybetti.

14 Ocak Koronavirüs Tablosu

14 Ocak Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 'Bilindiği gibi, Turkovac'ın primer aşılama Faz 3 sonuçları bilim insanları tarafından açıklandı. Bu sonuçlar, Turkovac'ın, karşılaştırıldığı inaktif aşıdan daha etkili olduğunu göstermiştir. Turkovac'ı bekleyenler, yerli aşıya güvenleri artmış olarak aşılarını yaptırabilirler' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın