Görüş Bildir
Haberler
Şoförlere Test Yapıldı: 40 Şoförde Uyuşturucu Çıktı, 1 Erkek Şoför ise 'Hamile'

etiket Şoförlere Test Yapıldı: 40 Şoförde Uyuşturucu Çıktı, 1 Erkek Şoför ise 'Hamile'

Onedio Medya
22.10.2015 - 13:24 Son Güncelleme: 22.10.2015 - 17:25

Antalya Otobüsçüler Esnaf Odası, şoförleri uyuşturucu testine tabi tuttu. 40 şoförde uyuşturucuya rastlandığı, bir erkek şoförün ise idrar testinde hamile çıktığı iddia edildi. O.C. isimli şoförün test için başkasının idrarını verdiğinden şüpheleniliyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Antalya Gazetesi'nden Hasan Yavaşlar'ın haberine göre Antalya’da “bu da olur mu?” dedirten bir olay yaşandı. Antalya Otobüsçüler Esnaf Odası tarafından geçtiğimiz günlerde minibüs sürücülerine yönelik başlatılan ve uyuşturucu müptelası olup olmadıklarının belirlenmesi için yapılan tahlil sonucu bir erkek sürücünün idrar tahlilinin sonucunda hamile çıkması raporu gören herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

Tıp merkezi hatası mı?

Erkek sürücünün tahlil sonucundaki bulguların ‘hamile’liği göstermesi gözleri testlerin yapıldığı özel tıp merkezine çevirdi. Tahlilin tıp merkezinde karışmış olamayacağı ileri sürülürken, bir yetkili, O.C’nin kendi idrar tahlilinden şüphe duyacağı için başka birisine ait idrarı farklı bir yolla tıp merkezine sokmuş olacağı ihtimalinin olduğunu ileri sürdü.

Pozitif sonuçlar

Öte yandan Antalya Otobüsçüler Esnaf Odası tarafından başlatılan minibüs sürücülerine yönelik uyuşturucu testi sırasında yaklaşık 40 sürücünün alınan idrar ve kan numuneleri sonucunda pozitif değerler çıktığı ileri sürüldü. Bir yetkili, “Tahlil sırasında, tahlilleri pozitif çıkan araç sürücüleri bundan sonra minibüs şoförlüğü yapamayacaklar” dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
388
53
37
25
13
10
2