SMA'lı Bebek İçin Yardım Paylaşımı Yapan Can Bonomo, Gelen Irkçı Yoruma Tokat Gibi Bir Cevap Verdi

1.6bPAYLAŞIM

Yıllardır şu adama yapılan zorbalık hala bitmedi!

Tarzıyla ve başarılarıyla olsun,

Kurduğu dünyalar tatlısı ailesiyle olsun hep kalbimizin bir köşesindedir Can Bonomo.

Müziğine de kendisine de bayılıyoruz! ❤️

Magazin gündeminden uzak, kendi işini yapan, polemiklere girmeyen biri olduğunu az çok biliyorsunuzdur.

Bu yüzden de ekstra seviliyor ve ilgiyle takip ediliyor kendisi.

Ve şu sıralar tıpkı birçok ünlü gibi o da SMA'lı bebeklere yardım için canla başla çalışıyor!

Mesela geçtiğimiz gün bu fotoğrafını paylaşmış ve Demet Evgar'ın canlı yayınında kafasındaki uğurlu şapkasını açık artırmada satmıştı. Sırf SMA'lı Miran bebek için hem de!

Fakat, kendini bilmez birisi gitti bu paylaşımın altına şunu yazdı...

Can Bonomo da yapıştırdı cevabını!

Sonrası mı? Yorumlar, tepkiler...

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Seni çok seviyoruz sevgili Can Bonomo!

Bu kadar yıldır şu zorbalığa katlanıyorsun ya gerçekten sabrına hayranız!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sahin-sahin8

ne çok seviyorsunuz ötekileştirmeyi. insandır en büyük düşman kendine, müslümandır müslümana düşman türkiyenin girdiği savaşların nerdeyse hepsi müslüman ülke. israilde siyonizm karşıtı protestolar yapılıyor dünyanın dört bir tarafında yahudiler siyonizm protestosu yapıyor bunu görüyormusun. sizin sığlığınız bizi geriyor dert edip cevap vermek zorunda kalıyoruz. siyonizm başka şey yahudilik başka şey. hoş israile toprağını satan ürdünde müslüman. israile düşman ve teknik olrak savaşta olan ülkeler kim. suriye, iran, mısır biz üçünden de nem kapıyoruzhükümet olarak. İsrail'e cihat ettikte bizim mi haberimiz yok. aslolan insan olabilmek yoksa dinmiş ırkmış hiçbir önemi yok. hem ne demiş yaratılanı mı beğenmiyorsun yaratanı mı önce buna karar ver

bade_07

Can Bonomo hayatım boyunca fav ünlüm olacak.

friendsister

@ticxlarge katılıyorum kısa ve öz :) tertemiz su gibi cevap valla.. bonomom gene insanlığından konuşmuş da konuşmuş :/ neyse biz okuduk mutlu olduk kendisiyle gurur duyduk yine :)

adamolunlan

Evet doğrudur kendisi "sefarad" yahudisidir. İspanya'da hristiyan kral tarafından soykırıma uğradıklarında Osmanlı tarafından bizzat gemi gönderilerek buraya getirilmişlerdir. Hatta dönemin padişahı II. Bayezid'in ünlü bir sözü vardır. "Bu Kral'a nasıl 'akıllı ve uslu Fernando' diyebiliyorsunuz?" Kendi ülkesini yoksullaştırıyor ve benimkini zenginleştiriyor." Cehaletin sıkıntısı "siyonizm ve yahudilik" kavramlarını birbirine karıştırmasıdır. Senin inançlı bir sivil olarak yapacağın. Duyarlıysan israil kökenli mcdanolds, burgerking, starbucks gibi yiyecek içeceklerden vazgeçmendir. Şahsen 10 yıldır şu saydığım ürünlerin hiç birine 1 kuruş dahi ödemedim. Diğer ticar ürünlerle de liste çoğaltılabilir. Yani mcdanonldtan dev israil kolalı bir hamburger söyleyip, arkanıza yaslanıp sosyal medyadan sen yahudisin, hristiyansın diye söverek bir yere varamazsınız. Bonomo'yla da herhangi bir sorunum yok. Doğru düzgün bir şekilde "Türk'üm" diyememesi haricinde. Nasıl yazıldığını öğrenin artık.

dominoiplik

Can Bonomo kapak yapmamış bir kitaba giriş ve gelişme yazmış. Zupper.

Görüş Bildir