Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sizi Nasıl Bir Ölüm Bekliyor?

17bPAYLAŞIM
Sizi Nasıl Bir Ölüm Bekliyor?

Şu dünyada ölümden daha ciddi bir şey yoktur! 

Bir gün öleceksin ey fani! Ama nasıl? Testi çözün, öğrenin!

Şuradan esinlenilmiştir

Hız sınırının 60 olduğu bir yolda kaçla gidersiniz?

Günde kaç tane sigara içiyorsunuz?

Peki ya normal bir haftada kaç gün içersiniz?

70 yaşın üstünde olan, büyükanne ve büyükbabalarınızdan kaç tanesi hayatta

Sıfır
3
1
2
4

Ne sıklıkla egzersiz/spor yaparsınız?

Spor mu? O da ne?
Haftada 1-2
Halı saha ne zaman olursa işte!
Haftanın her günü

Sizin için diyet ne anlama geliyor?

Ben vejeteryanım/veganım.
Yemek buldun mu yiyecen aga!
Bazen her şeyi yerim, bazense aç gezerim. Bende durumlar karışık yani!
Yemek hazır oldu mu ya?

Sizce bardağın yarısı boş mudur, yoksa dolu mudur?

Ben iyimserim. Bardağın yarısı dolu!
Bu soruyu pas geçiyorum!
Ben gerçekçiyim. Diyebileceğim bardakta suyun var olduğu!
Ben kötümserim. Bardağın yarısı boş!
Hangi Bardak?

Bir emoji seçin!

Türkiye'nin hangi bölgesinde yaşıyorsunuz?

Varoluşsal bir hezeyanla kayıp gideceksiniz!

Düşüne düşüne kurudun be! Bu dünyanın yükünü çeke çeke yitip gittin. Aidiyetlerin yok; kavramlarınsa içi sende her daim dolu. Peki tamam. Üstinsansın: Savaşlar olmasın, ön yargılar parçalansın istiyorsun. Ona da tamam. İnsan olaraksa felsefi bir boyutun var. Ehh o da kabul. Ama yetti be, bu dünyayı sen kurtaramazsın. Bu yüzden bir hezeyanla göçüp gideceksin. Ruhuna fatiha!

Eşek şakasına kurban gideceksiniz!

Aslında siz süper bir insansınız da, sizin çevreniz kötü! Arkadaşlarınızın kötü şaka yapma gibi bir huyu var ki sormayın gitsin! Sizi uykunuzdan kornayla uyandırmak mı dersin, sosyal medya hesaplarınızı çalıp trollemek mi dersin?.. Daha neler neler? Ama bununla kalsalar iyi. Arkadaşlarınız şakada yaratıcılığın sınırlarını zorlayım derken, sizi dört kolluya bindirebilir, eşek cennetine uğurlayabilir. Aman dikkat!

Kurban Bayramı'nda boğa tarafından ezileceksiniz!

Öncelikle girişken olduğunuzu söylemek gerekir. Sofranın başına siz oturursunuz hep ya da mangal yakmada masterınızı yapıp doktoraya da başladığınız için oranın da şah babası sizsiniz. Kısaca lidersiniz. Ancak bu girişkenliğiniz, özellikle Kurban Bayramı'nda başınıza elbet bir gün iş açacak. Ya bıçağı bileylerken ana arterlerinizi keseceksiniz ya kızgın bir boğa tarafından ezileceksiniz! Hayırlısı demeyin, profesyonellere başvurun!

Takımınızın kritik maçında kalpten gideceksiniz!

Yıllar yılı ortalıkta ne kadar kombine var, aldın. Zor deplasman demedin şehir dışına hatta yurtdışına gittin. "Hep destek, tam destek" hayatının mottosuydu bu kesin! Ancak kanser ve dahi verem eden oyuncu ve teknik kadro yüzünden o yüreğin yoruldu. Stentlerden stent, bypasslardan bypass beğendin. Sonuçta sen de bir insansın ve yorgun da bir kalbin var. Emin ol, kanının rengi iddia ettiğin gibi takımının rengi değil; bildiğin kan kırmızısı. O yüzden dikkat etmezsen takımının en kritik maçında sen mevta, takımın da hüsran. Hayat işte böyle gerçektir!

Aşırı doz viagra o_0!

Sen tam bir şehvet kurbanısın. Biliyoruz cinsellik senin için her şey; fakat o eski günler geride kaldı. Minare yıkılsa da mihrap yerinde duruyor dediğin için zaten böyle bir şey başına geldi. Bunu da "atın ölümü arpadan olsun" diyerek savunuyorsan, tek kelimeyle mum dikiyorsun. Hem de mezar taşının başına!

Sigaradan Gideceksiniz!

Aç acına sigarayı götürdün. "Ya bu beni kesmedi, bi' tane daha içcem" dedin her zaman. Baş parmağınla orta parmağının arası sapsarı, dişler ise rezalet. Üstün tütsülenmiş somoncasına isli, nefesinse soba bacası. "Seni öpmek, kül tablasını yalamak gibi" diyenleri ise "He He" diye geçiştirdin. Ama artık zaman, bunların hesabını ödeme zamanı. "Sigaradan gittin sen usta", hem de zippo sponsorluğunda!

Yamyamlar tarafından canlı canlı kaynatılacaksınız!

Tam bir maceraperestsin. Risk almayı seviyor, olması imkansız yerlerde bulunuyorsun. Ancak bu tutumun başını yakacak bilesin. Yamyamlar tarafından yakalanacaksın en ummadığın anda. Sonra alnına bakire kanı sürecekler. Sonrasında bi' ritiüller, bi' danslar, bi' bi' şeyler başlayacak. Ve sen, ey maceraperest, mideye indirileceksin, hiç şüphesiz!

Bilgisayarın başında yitip gideceksiniz!

1. Senaryo: İnternet'in yavaşlığı yüzünden intihar edip, ıstırabınıza son vereceksiniz. 2. Senaryo: Tam bir gamer olduğunuz için, bilgisayarın başından kalkamayacaksınız. Bu yüzden dengesiz beslenme, susuzluk (Dehidrasyon) gibi nedenlerden göçüp gideceksiniz alem-i ervaha. 3. Senaryo: Yüz yüzeyken söylemeyeceğiniz şeyleri, internetten söyleyebiliyorsunuz. Hem de sinkaflı falan. Ancak delinin biri adresinizi bulup, sizi katledecek. Sonuç 3. sayfa!

Gerçek Kesit ölümü sizi bekler!

Kesinlikle ölümlerden ölüm beğeneceksiniz. Kendinizi boğarak öldürebilir, bir yanlış anlaşılmaya kurban gidebilir ya da bir kumpasın içinde hiçbir şey anlamadan öldürülebilirsiniz. Ama bundan sonrası daha da kötü! 3. sayfaya çıkmak zaten tek başına elim bir şey iken, bir de Gerçek Kesit'in kıymeti kendinden makul cast'i yüzünden kemikleriniz sızım sızım sızlayacak!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aptulkn

kalp krızı amk

elif-erbas3

çok kötüüü inanmadım bile ben daha 11 yaşındayım aqq -_-

yazarvedoktorolmayolunda

kral oyunda takılsana sen

zeynep-zhl

sadece allah bilir...

berat-erdem1

Varoluşsal bir hezeyanla kayıp gideceksiniz! bune amk yalancı piçler "ALLAH" BİLİR

burak240

EŞEK ŞAKASI

Görüş Bildir