Görüş Bildir
Haberler
Şırnak'ta Bir Genç İntihar Etti: 'İnsanları Sağken Dinleyin'

Şırnak'ta Bir Genç İntihar Etti: 'İnsanları Sağken Dinleyin'

Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünde bir genç, telefonla iki veda mesajı gönderdikten sonra 35 metre yükseklikteki kayalıklardan atlayıp intihar etti. Gencin intihar etmeden önce paylaştığı mesajda 'İnsanları sağken sahiplenin, dinleyin' yazdığı görüldü.

İddiaya göre, markete gidip çerez ve içecekler alıp arkadaşlarıyla son kez vakit geçirdikten sonra yanlarından ayrılan A.E (20), ilk önce annesiyle ilgili mesaj yazdı.

Daha sonra ikinci mesajı yazan ve bunlar arkadaşlarına atan A.E, çıktığı kayalıklardan atlayarak intihar etti. A.E, arkadaşlarına gönderdiği mesajda şu ifadeleri kullandı:

'Ölümün yaşı yoktur. Şimdi dersiniz 'Daha yaşın kaç?' Yaşıma bakmayın siz. Yaşadıklarım yaşımdan daha büyük oldu. Onun için bu gece son gecem, arkadaşlarımla beraber güzel bir gece yaşadım. Son son durağa geldim. Burada manzara oldukça güzel ve yüksek. İki üç sigara içtim. Herkes herşey gözümün önünde akıyor. Aşağıda arkadaşlarımın kahkaha sesleri geliyor. Tabii bu son satırlarımı okuyacaklar birazdan. Ve o zaman iş işten geçmiş olacak. Şimdi belki hepiniz dinlemek isterdiniz ama ben gittikten sonra bunun pek faydası olmayacak. İnsanları sağken sahiplenin, dinleyin. Herşeyi bıraktım öyle çıktım buraya. Çoğu zaman arkadaşlarla buraya gelirdik, konuşurduk, gülerdik ama bu sefer ben tekim. Ve hayat benim için birazdan son bir sigaradan sonra bitecek. Hoşçakal güzel köyüm'

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ateist derviş

Yazık daha 20 yaşında..

Aleda

Yazık ya kim bilir neler yaşadı da buna sürüklendi😔

Filter

Her ölüm üzücüdür elbet ama genç yaşta böylesi gidişler beni daha çok üzüyor. Gencecik bir çocuğu buna iten ne olabilir? Ne yaşamış olabilir? Aklım almıyor.... Devamını Gör