Şimdiye Kadar Instagram Tarihinin En Çok Beğeni Almış 11 Fotoğrafı

 > 
4.7bPAYLAŞIM

Bu fotoğraflar instagram çıktı çıkalı en çok "kalp" alan fotoğraflar. Sıralama ileride elbet değişecektir de şimdilik güncel olan liste bu.

11. Meşhur Oscar selfie'si - 1.3 milyon beğeni

10. Justin Bieber kardeşi Jaxon'a sarılırken - 1.4 milyon beğeni

9. Baba Kanye West - 1.4 milyon beğeni

8. Kendall Jenner selfie'si - 1.5 milyon beğeni

7. Taylor Swift kedisine olan özlemini dile getirirken - 1.8 milyon beğeni

6. Beyonce, kızıyla birlikte - 1.9 milyon beğeni

5. Ariana Grande'nin Miley Cyrus'ı öpüşü - 1.9 milyon beğeni

4. Justin Bieber & Selena Gomez selfie'si - 2 milyon beğeni

3. Selena Gomez favori svetşörtüyle - 2.1 milyon beğeni

2. Kim Kardashian & Kanye West düğün fotoğrafı - 2.4 milyon beğeni

Fotoğrafın bu halinin yakalanması için 4 gün uğraşılmış fakat birinciliği kaptırdılar, yazık olmuş.

1. Kendall Jenner'ın kalp saçlı fotoğrafı - 2.6 milyon beğeni

Kim Kardashian en beğenilen instagram fotoğrafı tacını birkaç gün önce kardeşinin bu karesine kaptırdı. Fotoğraftaki saçlarla yapılan kalp şekillerinin instagramda çok "kalp" toplamasında etkisi var mı bilinmez.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
domatess

ınstagramdaki kızlar lütfen uğraşmayın kim bilir kaç kişi uğraştı o kalpler için siz ve bir arkadaşınız yapınca olmayacak kendall jennermisiniz siz

jvc1903

X kişisi; ilginç-karışık hayatları net aleminden ''süper, favori vb.'' imrenerek yorumlar ama mahalledeki bacım etrafa bakınsa ''aaa aranıyooo'' der bu zihniyet.. htrlynz.-adını bile yazmak istemediğim- totişiyle ünlü, porn videosu & ermeni soykırım destekçisi!

kenanhucetzade

İçlerindekinden Beyonce ve Ellen DeGenereesin paylaştığı fotoğraflar dışında bir tane normal fotoğraf yok ya.O takipçileri hakeden tek kişi de Beyonce.Yoksa hiç bir şey yapmadan zengin olan Kardashian ve Jenner-lar ve diğer basitler piyasada olmayı bile haketmiyorlar(11.fotofakiler dahil değil tabii ki)

atlantistengelenadam

11.sıradaki Oscar selfiesinin dışındaki paylaşımların ortak özelliği,sözde popüler müzik piyasasının tamamen ticari amaçlarla şişirip pohpohladıği müzik diye yaptıkları zırvalık hic bir halta benzemeyen sanat yoksunu yeni yetme şarkıcı bozuntularının olması..Üstlendikleri rol youtube ve instagramda tıklanmak üzerine kurulu olduğu için buna şaşmamak gerek çünkü bu müzik fakiri arkadaşların ellerindeki tek şey görsellik Kardeşimi öperken çekiyormuş gibi yap kanka.Nokta

esar

Anlamıyorum yahu bu kim kardashian ve devamı hala neden meshur.O kadar takipciler bu yıl kazandığı 52 milyon dolar vs nereden kazanıyor bu kadın.Ne bir oyuncu ne bi sanatcı bir şarkıcı bi bok yok.

Görüş Bildir