Şiddet Gören Kadın Facebook'tan Dayağın Fotoğraflarını Paylaştı ve İntihar Etti

 > -

Eşinin ailesinden şiddet gördüğünü belirten 29 yaşındaki Fatma Sarıaslan, Facebook hesabından vücudundaki darp izlerinin fotoğraflarını paylaştı. Fotoğrafların yanına yazdığı notta eşinin kendisini savunmadığını ve darp raporu alırsa boşanmakla tehdit ettiğini yazan bir çocuk annesi genç kadın intihar etti... 

İzmir Bornova'da yaşayan 29 yaşındaki Fatma Sarıaslan, eşinin ailesi tarafından darp edildiğini sosyal medya hesabından açıkladı. 

Paylaştığı fotoğraflarda vücudunda darp izleri görülen genç kadın 'eşinin kendisini savunmadığını ve darp raporu alırsa boşanmakla tehdit ettiğini' yazdı ve ilaç içerek yaşamına son verdi.

Yakınları 'koruma altında' olduğunu söylemiş

Bir yaşında bir çocuğu olduğu belirtilen Fatma Sarıaslan'ın "koruma altında" olduğu da yakınları tarafından verilen bilgiler arasında.

'Merdivenlerden düştüm diyeceksin’ dedi

DHA'dan Taylan Yıldırım'ın haberine göre Fatma Sarıaslan'ın hayatına son vermeden önce paylaştığı notu aynen aktarıyoruz: 

"Belki herkes bu boşanmada beni suçlayacak. Ama H.’nin dayısı ve kızı beni döverken H. kollarımı tutup güya beni savunurken darp raporu almamam için beni tehdit etti. 'Merdivenlerden düştüm diyeceksin’ dedi, ’Eğer şikayet edersen boşarım seni’ dedi. Bu saatten sonra bugün itibariyle H. denen şahıs ne oğlumun, ne de benim hayatımda yok. Artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum...yorum size kalmış..."

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FacebookİntiharİzmirSosyal Medya
Görüş Bildir