Şeyma Subaşı Okula Başlayan Kızı Melisa'nın Yanında Olmadığı Gerekçesiyle Eleştirilince, Sessiz Kalmadı

498PAYLAŞIM

Eleştirilere daha fazla dayanamadıysa demek ki...

Şeyma Subaşı'yı biliyorsunuz...

DJ Guido Senia ile olan ilişkisiyle,

"Sadece Şeyma" adıyla çıkardığı kitabıyla hep gündemde.

Kısacası kendisinin attığı her adım, gittiği her yer ayrı bir olay...

Tabii Şeyma'nın hayatının merkezinde kızı Melisa olunca, o da birçok kişinin radarına takılıyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde, kızı Melisa'ya giydirdiği "deniz kızı" kostümü yüzünden epeyce bir eleştirilmişti Şeyma Subaşı.

Şimdiki mevzumuz ise, okulların açılması ve Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın yanında değil de Ibiza'da olması.

Şeyma'nın bir takipçisi onun Ibiza'da olmasına çok içerlemiş olacak ki, fotoğrafının altına şöyle bir yorum bırakıvermiş:

Şeyma Subaşı da daha fazla kendisini tutamayıp karşılık vermiş:

Tabii sosyal medyada da, bu duruma hem olumlu hem de olumsuz tepkiler geldi:

👇

@ygzdiyolar

👇

@keermkaya

👇

@xpainpleasure

👇

@rimedzoades

👇

👇

👇

Siz ne düşünüyorsunuz? Melisa konusunda Şeyma Subaşı'nın üstüne fazla mı gidiliyor sanki?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-onal

Günümüzde artık doğru bir şey söyleyenler ya da fikrini yansıtanlar 'duyar kasmış' oluyor. Almışlar ağızlarına bir kalıbı, otta bokta kullanıp kullanıp duruyor kapasitesini siktiklerim. Her yere ''boş, leş, çöp, duyar, cringe, linç vb.'' yazan beyinsiz kitleden acayip bıktım artık. Amk itici aptalları. Kelime dağarcığına soktuklarım.

begumdebegum

denizkızı kostümüne niye sarmışlar acaba? rahat bırakın insanları ya.öyle salak salak tepkiler var ki sanırsın çocuğa şiddet uygulamış, dövmüş dövmüş bırakmış.

tirtilsavar

Çoğu geri zekalı anneligi Mirc Mirc ilişkiler ile sürekli çocukla paylaşımları ile falan değerlendiriyor sanırım.cildiriciimmm.la bebe bak hele!anasının dizinin dibinde gözünün önünde buyuyenler köpeğe tecavüz ediyo,kadın öldürüyor,çocuk istismar ediyo.mevzuu çokça vakit geçirmek degil,kaliteli vakit gecirmek.anası babası birlikte olup ,sürekli beraber olup su çocuk kadar güzel gulemeyenleri görüyoruz.hem kime ne ya?varsa bi sorun bakanlık ilgilensin.herkes aile danışmanı oldu.

gizem.dikmen

Çocuğun babasını kimse konuşmuyor, asla konuşmazlar çünkü burası Türkiye :( Çocuk özel okulda olduğu için herkesten 1 hafta önce başlamış okula ve Acun ile Şeyma da ilk günü yanındaymış. Ama şu süreçte kimse Acun'u konuşmaz, aynı paylaşımı Acun yapsa görülmezdi bile. Velayet Acun'da bu arada. Öte yandan Şeyma Hanım bence Türkiye'nin en gereksiz ünlüsü ama sonuçta insanların ebeveynliğini sorgulamak da kimseye düşmüyor, düşmemeli.

hasan-gongul

Hiç şu magazinsel olaylara, Şeymanın nasıl bir anne, acunun nasıl bir baba olduğuyla uzaktan yakından ilgim yok. Fakat dünya isimli gezegene doğmuş, ve günümüz ebeveynlerinin, kendilerine adlettiği vasfı tam olarak anlayamayan bir birey olarak sormak istiyorum; İnsanların ebeveynliği neden sorgulanamıyor? Dünya insanların; "gereklilik" olarak dünyaya getirip, bakmadığı, bakamadığı ve gelecek yılların intihar yüzdelerine, ya da suç oranlarına karışacak çocuklarla doluyken "kimsenin ebeveynliğine kimse karışamaz" söylemi, kusura bakmayın ama biraz tatsız sanırım.

gizem.dikmen

Buradaki karışmak eylemi sosyal medyadaki 2 fotoğrafa bakarak "sen şöylesin böylesin" demek... Ben anne değilim lakin çevremdeki annelerin hepsi bundan şikayetçi. Kendi çevreleri bir yana, sosyal medyaya koydukları basit bir doğum günü fotosu üzerinden bile annelikleri eleştirilebiliyor. Çocuğu sokağa salıyorlar sorumsuz diye yaftalanıyor, evde tuttukları zaman da çocuğu hapsedip sakınmakla suçlanıyorlar. Bu ve bunun gibi bir sürü şey. Ha siz katil ve hırsızlar çocuk doğurmasın, cahiller evlat yetiştirmesin çünkü o çocuklardan hayır gelmez diyorsanız bahsettiğiniz mevzu çok daha toplumsal bir durumun ve yaranın konusudur. Ve inanın o kişilerin bile ebeveynliğine karışılamıyor, babası anasını doğramadığı müddetçe devlet bile alamıyor çocuğu bu ailelerden. Kayıp kuşaklara girersek çıkamayız...

gizem.dikmen

Ayrıca istismar edilen, öldürülen, eğitim almayan veya alamayan, işkence gören onca çocuğa göz yumup da, falancanın İbiza'da, janjanlı partide, şurada burada koyduğu fotolara göre anneliğini sorgulayıp, post altı sözümona duyar kasan kitle de ayrı bir ikiyüzlüdür. Net!

emriye-coskunsu

başka derdim yok melisayi dert ederim simdi kendime 😒😒

Görüş Bildir