Şeyma Subaşı'na Fena Halde Saran Seren Serengil, Subaşı Hakkında Hepimizi Dumura Uğratan Olay Bir Yorum Yaptı!

-
Abone ol

Seren Serengil yine bildiğiniz gibi...

Seren Serengil son günlerde kime sataşacağını şaşırmış durumda biliyorsunuz ki. Hatta kendisi, "Bana karşı düşmanlıklarının altında benim gibi olmak istemeleri ve olamamaları var. Düşmanlarım bana hayran, beni taklit etmeye çalışan tipler." diyerek topluca herkese sataşmıştı. 😅

Önüne gelene saran Seren Serengil'in diline doladığı son isim de Şeyma Subaşı oldu.

Seren Serengil, Subaşı'nın büyük ihtimalle kafesini kapatacağını açıklamasının üzerine Şeyma Subaşı'na olay bir göndermede bulunmuştu.

Serengil, Subaşı'nın yıllar önce katıldığı Var Mısın Yok Musun programına gönderme yaparak, "En iyisi kutu açsın yine bak onda çok başarılıydı" yorumunu yapmıştı.

Seren Serengil hızını alamamış olacak ki, tekrar Şeyma Subaşı'na sararak olay bir yorum yaptı.

Kaynak

Seren Serengil Şeyma Subaşı'nın videosunun altına, "Acundan çocuk sahibi oldu diye kendini gerçekten olmadığı bir şeye inandırmış. Sınıf sonradan biriyle evlenerek değişmez, maalesef o sınıfta doğulur." yorumunu yaptı.

Serengil, "Diğer insanlardan farkı, kutusundan Acun çıktı" diyerek, hepimizi de dumura uğrattı tabii.

Şeyma Subaşı'ndan Seren Serengil'e henüz bir cevap gelmedi. Bakalım kendisi hakkında yapılan bu yorumlara cevap verecek mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arrukh-morsesthic

ulan kırk yılda bir magazin haberi okuyam dedim, laf atan ablam noktalama işaretlerini kullanmayı bilmiyormuş. bi bok anlamadım gidiyo'm ben.

gri-en-soguk-renktir

Kendisi evlendiği adamlarla zaten ne kalitede olduğunu göstermiş bir insan. Hala sınıf diyor, ne sınıfı acaba? İnsanlar arasında ayrımcılık yapmanın daha kötüsü olamaz herhalde. Sanki Hindistan'da yaşıyoruz. Allah'ın kafasızı.

veec-137

Kutu esprisi 5 sene önce yapılmıyor muydu?

liar

Seren Serengil çok büyük bir mal.

badesu

"Aldatilan kadinlarin sesi" kontenjanindan yeniden gundem olacagim diye duyar kasma Seren...sen bundan boyle anca mitokondri sivinla haber olursun.

Görüş Bildir