Sevimli Bir Kızdan Sussex Düşesliğine: Kraliyet Ailesinin Çiçeği Burnunda Gelini Meghan Markle'ın Yıllar İçindeki Değişimi

40PAYLAŞIM

Kendisi şu an bir Düşes olabilir ancak biz onu çok daha önceleri Suits'te canlandırdığı Rachel karakteriyle sevmiş ve benimsemiştik zaten. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve zarafetiyle herkesi kendine hayran bırakan Meghan'ın, sevimli bir kızdan Sussex Düşesliğine uzanan değişimine gelin birlikte bakalım. 😍

1. 2005

Yıl 2005... Sevimli gelinimiz Meghan, kameralar karşısına yeni yeni geçmeye başlamış. İlk göze çarpan detaylar ise sevimli mi sevimli çilleri ve sportif tarzı. Zira onu şu günlerde Kraliyet Ailesi'ne uygun şapkalarla görmeye alıştık.

2. 2009

2009'a geldiğimizde ise Meghan karşımıza bronz cildi, yok denecek makyajı ve çikolata kahve tonlarındaki saçıyla çıkıyor. Siyah, cepli keten gömleğinin dekoltesine astığı gözlükleriyle de yine oldukça spor bir görünüm çiziyor.

3. 2010

Tatlı mı tatlı kızımız bu kez saçlarını bronz tutamlarla renklendirmiş. Cildini oldukça parıltılı gösteren highlighter'ı, ıslak dudak görünümü ve pembe tonlardaki giysisiyle tam bir 'Candy Girl' imajı çiziyor.

4. 2011

Geldik 2011 yılına... Meghan, geniş hacimli dalgaları ve şeftali tonlu makyajı ile daha feminen bir görünüme bürünmüş.

5. 2012

Yıl 2012... Meghan daha kızıl ve hareketlendirilmiş buklelerle karşımıza çıkıyor. Yoğun göz farı ve highlighter ile çarpıcı hâle getirilen gece makyajıyla da oldukça iddialı bir görünüm çiziyor.

6. 2013

2013 yılına gelindiğinde ise Meghan oldukça doğal bir görünümle karşımızda. Pembe allığıyla renklendirdiği natürel makyajı ve volümlü kirpikleriyle adeta makyaj nasıl yapılır gösteriyor.

7. 2014

2014 yılında bu kez sevimli kızımız Meghan, keskin bir dönüş yapıyor; sırtına attığı zımba detaylı deri ceketi ve dağınık topladığı saçlarıyla adeta bir moda ikonu gibi görünüyor.

8. 2016

2016 yılı, Women In Television yemeği... Meghan elbisesiyle uyumlu tonlardaki ruju ve makyajıyla oldukça çekici bir görünüm çiziyor. O 'Candy Girl'den adeta eser kalmamış...

9. 2017

2017 yılına geldiğimizde ise Meghan, yok denecek makyajı, dağınık saçları ve spor şıklığıyla karşımıza çıkıyor. Adeta çabasız bir güzellik imajı çiziyor!

10. Veee gelelim günümüze...

Meghan ona oldukça yakışan dağınık ense topuzuyla karşımızda. Makyajı ise her zamanki gibi yok denecek kadar az ve hafif. Sade bir güzelliğin vücut bulmuş hâli desek yeridir.

Meghan dağınık topuzuyla Kraliyet protokolünün dışına çıkmış olsa da, zarafeti ve güzelliğiyle adeta büyülüyor. 😍

İnsan, "Bir kural yıkış ancak bu kadar güzel olabilirdi." demekten kendini alıkoyamıyor...

Aradan geçen yıllar doğal güzelliğinden ve zarafetinden hiçbir şey eksiltmemiş Meghan'ın.

Aksine güzelliğine güzellik katmış.❤️

Siz Meghan'ın değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.👯

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
poyraz-tahsin-hancer

Hedef2023

motoki

#10 'da çirkin bence, önceki halleri daha iyiydi. Hatırladığım kadarıyla, en yakın kız arkadaşı, "Lise yıllarında takmıştı kafayı kraliyet ailesine gelin olmayı, hayatını bu hedef üzerine kurup o yönde ilerledi ve başardı" anlamında bir röportaj vermişti. Yakında Kate'in ebesine atlar, ailede huzursuzluklar çıkmaya başlar, malum gerçek yakında kendini gösterir: Çok hırslı insanlar yıkım getirir ...

jean-jacques-rousseau

Evlendiğin kişi faşistin teki 7.Edward'la arasında fark yok. Monarşilerden hazzetmiyorum tez vakite Romanovlar gibi umarım bir duvara konup vurulursunuz.

pompaci-dave

4 ayak ustune dusmek terimi bu kadin icin yazilmis resmen. cirkin kari prenses oldu

yanomami54

Bu kadın bana asla samimi gelmiyor, ve gerçek yüzünü saklıyor. Daha yedi aylık evlik kocasıyla abisini birbirine düşürdü sinsi yılan 😒

cucununannesi

oyle bir sey yok nerden okuyorsun a haberden mi?

denemecelersss

feyza olsa bile çokmu önemli? bizi ne ilgilendirir? bunu takip etmeniz çok saçma.

Görüş Bildir