Görüş Bildir

Sevgilisinin Cep Telefonunu Çalan Hırsızı Arabayla Ezdi!

Haberler
> Sevgilisinin Cep Telefonunu Çalan Hırsızı Arabayla Ezdi!

Brezilya’nın Vila Velha kentinde bir şahıs, yolda yürüdüğü sırada kız arkadaşının cep telefonunu çalan bisikletli hırsızı arabasıyla ezdi. 

Brezilya’nın Vila Velha kentinde bulunan Itapua semtinde 26 Şubat’ta genç bir kadın yolda yürüdüğü sırada bisikletli bir hırsızın hedefi oldu. Kadının cep telefonu çalan bisikletli hırsız, kadının sevgilisi tarafından araçla ezilerek durduruldu.

Çarpmanın etkisi ile yere düşen hırsız ardından yerden kalkarak kaçmaya çalıştı. Hırsızın kaçtığını gören çevredeki vatandaşlar birkaç metre sonra hırsızı tekme ve yumruklarla etkisiz hale getirdi. Hırsız daha sonra polise teslim edildi.

İşte o anlar 🎥

Para cezasıyla serbest bırakıldı 

Kimliğini açıklamayı reddeden genç kadın, saldırganın silahlı olduğunu belirterek, sevgilisinin silahı gördüğünü ve bu yüzden hırsıza araçla müdahale ettiğini öne sürdü. Polis, kadının iddia ettiği silahı ise bulamadı. Polis, saldırıların ardından hırsızı tedavi için Gloria Hastanesi Acil Servisi'ne ardından Viana Triyaj Gözetim Merkezine sevk etti. Hırsızın para cezasına çarptırıldığı ve serbest bırakıldığı bildirildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
67
19
6
3
2
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Giordano Bruno

ezmemiş, çarpmış.. clickbaitinize vurayım.

Barney

neden ezdi sorusunun cevabı burada: "Hırsızın para cezasına çarptırıldığı ve serbest bırakıldığı bildirildi." insanlar bu hırsızlardan artık o kadar bıktı ki... Devamını Gör

Mr Logical

Eee, döndüğünde elemanın arabası yerinde miymiş?...