Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam

-

Sevdiği kadını tam da Dünya Kadınlar Günü'nde öldürdükten sonra beynini ızgara yapıp yiyerek ve kanını içerek şeytan çağıran yamyam, Rusya'da 19 yıl hapse mahkum edildi.

23 yaşındaki Dmitry Luchin, sevgilisini bir şarap şişesiyle vahşice öldürdükten sonra kadının beynini ızgara yaparak yedi, kanını içti ve bütün iç organlarını boşalttı.

Novgorod'daki mahkemede söylenene göre Olga Budunova'yı katleden yamyam daha sonra şeytan çağırmaya çalıştı. Cinayetten yargılanan yamyama 19 yıl hapis cezası verildi.

45 yaşındaki sevgilisinin kafasına şarap şişesiyle defalarca vurarak onu öldüren adam, kadının vücudunu bir kasap satırıyla parçalara ayırdı.

Rapora göre bununla da yetinmeyen cani daha sonra kadının vücuduna mor renkli bir ojeyle ''or*spu'' gibi küfür içeren kelimeler yazmış. Planlanmış cinayetten suçlu bulunan Luchin, mahkumların gönderildiği ağır sürgün yerinde 19 yıl hapis yatacak.

Mahkemeye çıkarılabilecek derecede akli dengesinin yerinde olduğu bildirilen Luchin, duruşma esnasında salondakilere ruh hastası, katil ya da yamyam olmadığını beyan eden oldukça tuhaf bir şiir okumuş.

Cani, ritüel havasındaki bu cinayeti uzun süredir planlıyormuş ve onu bu sürece getirenin de İnternette uzun süreden beri takıntılı olduğu seri katil öyküleri olduğunu söylemiş.

Vicdansız psikopat daha sonra, sevgilisini öldürmenin onu cinsel anlamda tatmin ettiğini de polise itiraf etti.

Bu olay bir de Dünya Kadınlar Günü'nde yaşandı. Cinayetten kısa süre sonra kan donduran manzaraya tanıklık eden 21 yaşındaki komşu Alexandra Dedova, katilin, kurban Budunova'nın kanıyla yere şeytani desenler çizmiş olduğunu ifade etti. ''Şeytan çağırmaya kalkmış, tam beş dakika beklemiş ama gelmemiş.'' diyor Dedova. Şeytanın gelmemesine sinirlenen adam satırı alarak kadının kafatasını parçalamış ve beyninden kopardığı parçaları ızgara yaparak yemiş. Sevgilisinin beyninin tadı oldukça hoşuna gitmiş. Daha sonra kadının kanından bir kadeh doldurmuş ve içmiş. ''En son kadının karnını deşmiş ve kulaklarını kesmiş. Kulaklardan birini yemiş, diğerini de kediye vermiş.'' diyor Dedova ifadesinde.

''Beynin tadı çok hoşuma gidince, süzerek bir kadeh de oradan kan içtim.''

Savcı Olga Bondarenko'nun ifadesine göre Luchin, İnternette hakkında yazılar okuduğu bir seri katilin yaptıklarından etkilenmiş ve aynılarını sevgilisi üzerinde uygulamış.

Luchin ismindeki sapık, ''Manyaklar ve Seri Katillerin Dünyası'' adlı bir siteye üye olmuş ve burada seri katilleri araştırmaya başlamış. İçlerinden biri, Jeffrey Lionel Dahmer adındaki katil özellikle ilgisini çekmiş ve onun yüzünden yamyam olmuş.

Dahmer aynı zamanda Milwaukee Yamyamı olarak biliniyor ve bu katil de 1978 ve 1991 yılları arasında 17 erkeğe tecavüz ederek onları öldürmüş.

Luchin mahkemedeki jürilerden birine, ''Sizin karşınızda bir manyak ya da seri katil yok. Bir öğrenci, bir sporcu ve bir şair var. Gerisi önemsiz.'' diye seslendi.

''Sayın Hakim, size sesleniyorum. Sizden dürüstçe ve adilce beni ibra etmenizi istiyorum.'' diye de utanmadan hakime ricada bulundu. ''Masum bir adamı hapse gönderemezsiniz.'' Luchin, sözlerinin devamında Rostov Kasabı kod adıyla bilinen Sovyet seri katil Andrei Chikatilo'dan bahsetmeye başladığında hakim, katili daha fazla dinlemek istemediğini bildirdi ve Luchin cinayet suçundan 19 yıl hüküm giydi.

Yorumlarınızı bekliyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asli.unsal2

Şeytan zaten kendisi

acidjazz5

Vay anasını şair ve sporcu özgüvenini diktiğim

benimkedimcoksuper

19 yil az degil mi ya? omur boyu cikamasin ordan aqdumun psikopati

emrec

Şeytan herhalde bana gerek yok diyip gelmemiş

huseto61

Neden bu yamyamlar hep Rusya'dan çıkıyor?

Görüş Bildir