Sevgilisi Ozan Güven'den Şiddet Gördüğünü İddia Eden Deniz Bulutsuz'un Olayla İlgili İfadesi Ortaya Çıktı!

763PAYLAŞIM

Kanım dondu bu açıklamalar karşısında...

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin...

Dün, Deniz Bulutsuz'un sevgilisi Ozan Güven'den şiddet gördüğüne dair iddialar ortaya atılmış, bu olay da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü!

Bu iddiaların ortaya çıkmasıyla beraber, Deniz Bulutsuz da olanları doğrulamıştı.

Size burada bahsetmiştik. 👇

Sevgilisi Ozan Güven'den Şiddet Gördüğünü İddia Eden Deniz Bulutsuz'dan İlk Açıklama Geldi! - onedio.com
Sevgilisi Ozan Güven'den Şiddet Gördüğünü İddia Eden Deniz Bulutsuz'dan İlk Açıklama Geldi! - onedio.com

İşte bugün, Deniz Bulutsuz'un ifadesi ve Ozan Güven ile yaşadıkları kavganın detayları ortaya çıktı!

Sözcü'nün ulaştığı bilgilere göre olay eski erkek arkadaş muhabbeti yüzünden başladı.

Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven 12 Haziran’da bir restoranda yemek yedikten sonra arkadaşlarının evine gitti.

Sohbet sırasında Deniz Bulutsuz’un eski erkek arkadaşından konu açılınca Ozan Güven iddiaya göre herkesin önünde "Demek ki çok iyi s…." dedi. Bu konuşmadan rahatsız olan Bulutsuz, konuyu kapattı. İkiliyi Ozan Güven’in şoförü ikametgahına bıraktı. Deniz Bulutsuz kendisine söylenen sözlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Ozan Güven bir anda bağırarak etraftaki eşyaları kırmaya başladı. Bulutsuz, Güven’in elindeki kırık abajuru almaya çalışırken çenesinden yaralandı.

"Olay günü bana söylediği ağır sözlerinin ardından Ozan’ın evine gittik."

"Ozan alkol aldığından fütursuz ne dediğini bilmeyen bir hal alır. Bu söze bozulduğumu söylememin ardından alkolün etkisiyle bağırıp çağırmaya başladı."

"Onu sakinleştirmek isterken yatak odasındaki abajuru duvara vurarak kırdı."

"Beni ittirince abajur çeneme geldi. Sonra beni yatağa yatırarak üzerime oturarak sert bir tokat attı. Ardından bana vurmaya devam ederken kendi yüzüne de vuruyordu. 'Bak sana bir tane vurdum, kendime yirmi kez vuruyorum.'"

"Evden kaçmaya çalıştım."

"Evin üst katındaki merdivenlerden inerken saçımdan beni yakalayarak kafamı duvara vurdu. Çarpmanın etkisiyle merdivenlerden düştüm. Bacağım ve kalça kısmım dahil olmak üzere çok bölgeden yaralandım."

"Ozan pek çok eşyayı kırmıştı."

"Bu sırada yerde bulunan kırılmış cam parçalarından da hem ben hem Ozan yaralandı. Elimde su şişesi ile beklerken ‘Bana biraz su ver’ dedim. Elindeki suyu kafamdan aşağıya dökerek, ‘al sana su’ dedi."

"Evden çıkmama izin vermeyerek ‘Hiçbir yere gidemezsin. Burada kalacaksın, sen bunu hak ediyorsun. Seni öldüreceğim’ dedi. Cep telefonumu elimden alarak cebine koydu."

"Beni evde alıkoyduğu için çok büyük uğraşlarla ayakkabılarım olmadan evden çıktım."

"Şoförü beni araca alarak dolaştırdı. Bir benzinliğe uğrayarak su ve kolonya aldı. Evin yan sokağına giderek, ben araçta beklerken şoförü eşyalarımı aldı. Sonra da beni arkadaşımın evine bıraktı."

Ozan Güven'in ifadesi ise 'Oyuna geldim' oldu.

"Kız arkadaşımla 12 Haziran’da bir restoranda yemek yedikten sonra Ramazan isimli arkadaşımın evine gittik. Sohbet ederken Deniz, ‘Ben Ozan’la görüşmeye başladığımda erkek arkadaşımdan fiilen ayrılmamıştım. Çok güzel bir ilişkimiz vardı…’ dedi. Ben de bunun üzerine ‘Bunları anlatmaya ne gerek var Deniz. Nasıl seviştiğinizi de anlat bari…’ dedim. Bu esnada Deniz ve ben birer kadeh rakı içiyorduk. İddia ettiği gibi bir kelime kullanmadım. Sadece bunları söyledim. Daha sonra Deniz ve beni, şoförüm evime bıraktı. Şoförüm eve girmeden ayrıldı. Eve gittik. Yatakta oturduk, konuştuk. Deniz bana, ‘ayrılmak istiyorsun’ dedi. Ben de ayrılmak istediğimi söyleyince ‘Eğer ayrılırsan seni rezil ederim’ dedi. Tartışmamız ilerledi. Ben yorganı çekerken Deniz de eliyle ittirdiği için komidinin üzerinde duran abajur yere düştü. Kırılmadı, sadece şapkası ayrıldı. Sapı Deniz’in elinde kaldı.Deniz’in elindeki sapı tutarak, ‘Ver ne yapıyorsun’ dedim. Deniz bana ‘Vuruyorsun’ dedi. Abajurun sapını çekiştirirken Deniz’in çenesine çarptı. Çenesine yara bandı yapıştırdım. Bana ‘Seni Türkiye’ye rezil edeceğim, ‘kadın döven adam’ diye söyleyeceğim’ dedi. Bana vurmaya başladı. Ellerini tuttum, yüzümden yaralandım. Şoförümü aradım Deniz’i götürmesini istedim. Öldürmekle tehdit ederek gitmesine engel olmadım. Kasten darp etmedim, sinkaflı sözler söylemedim. Telefonunu gasp etmedim. 13 Haziran’da Deniz, Whatsapp’tan bir grup kurarak arkadaşlarımı eklemiş ve darp edildiğine ilişkin fotoğrafları paylaşmış. Bir gün sonra ise ben ateşim çıktığı için hastaneye gittiğimde doktor darp izlerini görünce darp raporu tuttu. Amacım darp raporu almak değildi."

Bu arada... Deniz Bulutsuz'un kavga sonrası hali...

www.sozcu.com.tr

Gerçekten çok korkunç... Kadına şiddeti kınıyoruz!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duru-naz-ozgur

Acaba şoförü ne diyor bunlara 🤔

kurtali1983

Hep Andropoz belirtisi bunlar. Evli erkekler daha yüzeysel geçiriyor ama bekar dünyaya bir çivi çakamamış kendi nesli kendinden sonra son bulacak bunun gibi insanlar öyle kolay atlatamıyorlar. Yaşlandığını kabul et Ozan geçmişte sorumluluktan kaçmak için yapmadıgın çocuklarının kurmadıgın mutlu ailenin ne kadar önemli değerleri oldugunu şimdi anlayıp yaşadıgın pişmanlıgın acısını suçsuz olan başka insanlardan çıkarma. Son 5 yıldır ne kadar çirkinleştin farkında bile degilsin.

pamukcupasagil

haberin basligi : Abajur'un Gazabi

cansu-ese1

kadının ifadesi fake bence. hem ozan güven gitmesini engelliyo, hem de şöförü onun eşyalarını almak için eve geri gidince ozan güven "ha tamam, al kardeşim" diyip izin mi veriyo... aksi taktirde eşyaları alabilmek için ozan güven ve şöförün de tartışması, ardından da şöförün işinden olması gerek.. bakalım şöför hala ozan güven ile çalışıyor mu..? kesinlikle suçlu bahçıvan.. kadına şiddeti savunmam ama, bunu kullanarak "nasıl kadına şiddet affedilmez, hemen çamur atabilirim, linç edilir" zihniyetini de göz ardı etmemek gerek.

zisanece

Ne halt yiyeceğini şaşırmış kendini ünlü yapamaya çalışan bir kadın. YAZIK.

Görüş Bildir