Görüş Bildir
Haberler
Sevgilinle İsimlerinizi Söyle, Sana Geleceğinizin Nasıl Olacağını Söyleyelim!

etiket Sevgilinle İsimlerinizi Söyle, Sana Geleceğinizin Nasıl Olacağını Söyleyelim!

Serngl
05.04.2020 - 11:00

Bu isim falı sevgilinle geleceğinizin nasıl olacağını söylüyor!

Haydi teste:

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Önce kendi baş harfini seç!

2. Şimdi de sevgilininkini seç!

3.

3.

4.

4.

5. Mesela: Serenay: e + e + a = 3

5. Mesela: Serenay: e + e + a = 3
İçeriğin Devamı Aşağıda

6.

6.

7.

7.

8. Son olarak:

8. Son olarak:
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Siz birlikte yaşlanacaksınız!

İsim falına göre siz birlikte yaşlanacaksınız! Hani bir insanı ilk gördüğünüzde o insanın sizin için doğru insan olup olmadığını hemencecik anlarsınız ya. Hah sizde de öyle olmuş işte. Ne yaşanırsa yaşansın birbiriniz için doğru insan olduğunuz inancını hiç kaybetmemişsiniz. O yüzden önünüzde uzun yıllar var... İyisiyle, kötüsüyle çok şey yaşayacaksınız ancak birbirinize olan sevginiz ve inancınız asla tükenmeyecek. Zor günlerde ilk birbirinize sığınacaksınız. Şu anda da bir aile gibisiniz, ilerde de öyle olacaksınız. Birbirinizin gözlerinin içine bakarak yaşlanacak, birbirinizi ölene dek seveceksiniz. E mutlu sonlar hep masallarda olacak değil ya!

Bu ilişkinin sonu ne yazık ki hüsran!

İsim falınıza göre ne yazık ki bu ilişkinin geleceği pek parlak değil! Şu anda da ilişkinizde bazı sorunlar var ve bu geleceğinizle ilgili size ufak da olsa ipuçları veriyor aslında. Ne yazık ki siz, birbiriniz için doğru insan değilsiniz. Her ne kadar öyle olduğunu düşünseniz de sevgi her şeyi düzeltmeye yetmez! Zaman geçtikçe aranızdaki bu anlaşmazlıklar artacak, aranızdaki uçurumlar da ne yazık ki daha çok büyüyecek. Ancak canını sıkmak yok, demek ki birbiriniz için doğru insan değilsiniz! İkiniz de çok iyi insanlar olabilirsiniz ancak bir araya geldiğinizde ne yazık ki problemler yaşıyorsunuz. Aksilikler peşinizi bırakmıyor! Ne diyelim, umarım güzel bir hayatınız olur...

Evlilik yakın!

İsim falınıza göre evlilik yakın! Siz gerçekten kusursuz bir çiftsiniz, birbirinize aşk ve tutkuyla bağlısınız. Bu aşk ve tutku da yakın zamanda evlilikle taçlanacak! Hiçbir sorununuz yok demiyoruz elbette ama siz birbiriniz için yaratılmışsınız ve ne yaşanırsa yaşansın her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız. Her ne kadar şu günlerde hayatınızda bazı sorunlar olsa da önümüzdeki günlerde her şey mucizevi bir şekilde değişecek. Yani uzun lafın kısası, sizi harika günler ve bol eğlenceli de bir düğün bekliyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
681
529
353
143
139
113
79
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?