Seren Serengil'in Bekaret ve Adnan Oktar ile İlgili İtiraflarının Yer Aldığı Aşırı İlginç Eski Röportajı

312PAYLAŞIM

Bu soruları neden sormuşlar ve Seren Serengil nasıl bu kadar detay vermiş?

Birkaç gündür magazin gündeminde Seren Serengil'e ait eski bir röportaj var.

Gazeteci Yüksel Şengül'ün 1995 yılında Serengil'le yaptığı bu röportajdan ilginç kesitleri sizin için derledik.

Sahnelerle ilk kez 1990 yılında, İbrahim Tatlıses'in kadrosunda yer alarak başlamış Ankara Başkent Gazinosunda. Röportaj, Seren Serengil'in Adnan Oktar dünyasıyla ilgili itiraflarıyla başlıyor.

Adnan Oktar'ın ekibindeki Bahadır isimli kişiyle sinemada tanıştığını ve 8 ay birlikte olduklarını şöyle anlatıyor:

“Sinemada tanıştım, ortak arkadaşlar kanalıyla tanıştık… Ramazan ayıydı… Herkes istediğini söyleyebilir, ben onları yakından tanıdım ve sevdim. 

Bahadır’la aynı evi paylaşıyorduk ama aramızda hiçbir temas olmuyordu… Sevişmiyorduk… Dokunmuyordu bana… İnsan sevdiğine dokunmak ister, çünkü sevgi dokunmaktır… Yavaş yavaş sürtüşmelerimiz başladı.”

Fakat Nevin Hanım, kızının adına ve kızından habersiz Maksim Gazinosu ile anlaşmış. Hatta sahneye çıkması için ısrar edip, tokat atmış. Bu yüzden de Bahadır Bey'le ayrılmışlar.

Bahadır Güven “Sana güvenmiyorum, bir daha sahneye çıkarsan bu iş biter!” demiş. Sahneye çıkmak zorunda bırakıldığını söyleyen Seren Serengil, o gece sahnede göz yaşlarının kimse tarafından fark edilmediğini söylüyor.

Adnan Oktar cemaati ile ilgili söylediği sözler de şöyle:

“Ben 7 ay gibi bir süre için de olsa dini vecibelerimi yerine getirdim… Kuran’ın Türkçe açıklamasını da okudum. Onların siyasi aktiviteleri beni ilgilendirmiyor. Sadece dini öğrenmek de değildi. Ben o aralarındaki dayanışmayı gördüm etkilendim, stressiz yaşıyorlardı. Herkes birbirini seviyor, hoşgörü içinde. Ve bir de sanat dünyasındaki hengameyi düşünün… Aradaki farklı düşünün… Bir tarafta birbirinin gözünü oyanlar, öte yanda hoşgörülü olanlar.”

Gelelim bu röportajın yıllar sonra gündem olma sebebine: Yüksel Şengül'ün, Serengil'e sorduğu cinsel hayat soruları

1 yıldır seks yapmadığını söyleyen Seren Serengil "“İnsanlara izin veriyorum, bana yaklaşmaları için… Olmuyor… O sıcaklığı alamıyorum… Bu sıcaklık olmayınca da, seks olmaz… Ancak şunun altını çizmek istiyorum… Hayatımın erkeğini arıyorum…" demiş.

Konu nasıl bu noktaya geldi bilmiyoruz ama Yüsel Şentuğ'un sorduğu "Bakire misin?" sorusu, yıllar sonra konuşulacak o cevaba ev sahipliği yapıyor.

"Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile… Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi… Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam…”

Yüksel Şentuğ'un hız kesmeden sorduğu bir diğer ilginç soru da şu: "“Nasıl oldu o ilk cinsellik?”

Seren'in cevabı yine çok net: “Fazla detay vermeyeyim… Çok iyi hatırlıyorum, kendimi tecrübeli ve olgun birisi gibi göstermek istiyordum… Çünkü karşımdaki erkek, çok tecrübeliydi ve pek çok hanımla ilişkisi olmuştu… Çok şey biliyormuş gibi hareket etmek istedim ama hiçbir şey bilmiyordum… Doğrusu o ilk cinsellik deneyimi benim için biraz acı, biraz hüsran oldu… Asıl cinselliği daha sonra Ali adındaki sevgilimle yaşadım…”

Seren Serengil'in söz ettiği Ali Bey'in, Gülben Ergen'le olan küslüğün sebebi olduğu da anlaşılıyor röportajda. Hatta cümlenin sonunda çok büyük bir imada da bulunuyor.

Yüksel Şengül: "“Şimdi de gelelim Gülben Ergen’le başlayan sürtüşmelerine, kavgalarına… Bildiğim kadarıyla senin birlikte olduğun Ali adlı sevgilinin erkek kardeşiyle çıkınca çok bozuldun ve bir anda kavga başladı… Elti olacakken, düşman oldunuz!

"Nankörlüğe tahammülüm yok… Annem ‘Arkadaşların, daima senin seviyende olmalı. Yoksa kıskanırlar, kavga ederseniz de ardından iftira atarlar’ der hep… Benim iyi niyetimi anlamıyorlar… Bundan sonra insanlara gene yardım ederim belki ama aramdaki mesafeyi de her zaman korurum. Gülben Ergen’i, İbrahim Tatlıses olayını şimdi burada uzun uzadıya anlatmaya gerek yok…"

Gündemi belirleyen gıybetlerin sultanı Seren Serengil, anlaşılan bu kez de kendisi magazin konusu olmuş. Ne diyelim, hayırlısı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sacmalamayin

Hayatımda böyle yüzsüzlük görmedim. Acaba bu ropörtajı veririken hiç utanmamış mı? Hah benim sorduğum soruya bak, para gözlerini o kadar karartmış ki uğruna her şeyi yapabilirler. Yazık

ugur-balaban

Bekaretinin ucuza gittiğini fark etmiş olacak ki röportajdan alacağı parayla açığı kapatmak istemiş.

galatacimbm1905

Hiçbir şekilde yüzüne dokunmasaydı ve oturmasına izin verseydi aslında çok güzel bir kadın olurmuş. Ama yapmamış işte.

arsenic

O mavi gömlekli kadın da mı Serengil ya? Ben şok.

quatro

Ünlü çocuğu kontenjanından 30 senedir boş beleş takılıyor...

Görüş Bildir