Senin Yaratıcılığın Ne Renk?

-

Belki çok hayalperestsin, belki içinde büyük bir sanatçı var. Kim bilir?

Peki, senin yaratıcılığının rengi ne? İşte bunun cevabı yalnızca bu testte!

1. Başlıyoruz! Seni en çok etkileyen gökyüzü görselini seç bakalım!

2. Hazır gökyüzü demişken, bulutlara baktığında genelde ne görüyorsun?

3. Bu minik dostlarımızdan hangisi sana daha güzel göründü?

4. Peki, çocukluğunda en sevdiğin çizgi film hangisiydi?

Şirinler
Looney Tunes
Casper
Tsubasa
Garfield
Pokemon

5. Bu manzara fotoğrafının en güzel tonu sence hangisi?

6. Bu aktivitelerden hangisi tam senlik?

Uyumak
Dans etmek
Doğayı keşfetmek/yürüyüş yapmak
Bahçe işleriyle ilgilenmek
Yüzmek
Dizi/film seyretmek

7. Sana daha iyi enerji veren, evini dekore ettiğin/etmek istediğin renk hangisi?

Pembe
Kırmızı
Mavi
Yeşil
Sarı
Gri

8. Son olarak, yemelere doyamadığın, en sevdiğin meyveyi söyle!

Nar
Üzüm
Mandalina
Karpuz
Elma
Ayva

Senin yaratıcılığının rengi mavi!

Sen istisnasız yeryüzündeki her insanın hayatında olmasını isteyeceği bir insansın. Çünkü senin insanlar üzerinde son derece sakinleştirici ve huzur verici bir havan var. Bunun en önemli nedeni yaratıcılığının renginin mavi olması elbette! Hayal dünyan gökyüzü gibi uçsuz bucaksız. Derin bir ruh dünyasına ve sonsuz bir yaratıcılığa sahipsin. Yeteneklerinin bilincindesin, bu konuda senin hiçbir sınırın da yok!

Senin yaratıcılığının rengi sarı!

Yaratıcılığın o kadar dikkat çekici ki, fark edilmemen mümkün değil! Sarı rengin verdiği enerji ve dikkatle hayal etmek ve hayallerini gerçekleştirmek senin işin! Zaten genel olarak acelecisin, bir şeyi hayal ettiysen bunu ertelemek için hiçbir nedenin yok. Cesaretin ve hayal gücün birleştiğinde sana söylenebilecek tek bir şey var: Seni tutabilene aşk olsun!

Senin yaratıcılığının rengi yeşil!

Sakinliğin, dinginliğin, güvenin rengi yeşilin yaratıcılığını üzerinde toplamış insan, merhaba! Zihnin ve duyguların uyum içinde hareket ediyor. Haliyle başarılı olmamak için hiçbir sebebin kalmıyor. Üretici ve verimli olma özelliklerinle de, yaratıcılığın sınırlarını zorluyorsun. Enerjin o kadar güzel ki, tüm bu özelliklere sahip olup da vazgeçilmez olmana şaşırmamalı elbette!

Senin yaratıcılığının rengi kırmızı!

Bir insanın yaratıcılığının rengi kırmızı olunca, onu kelimelere dökmek ne kadar mümkün olabilir bilmiyoruz! Özgür ruhun ve enerjik yapın bir araya gelince, hayal gücün tarif edilemez bir yaratıcılığa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatta öyle ki, bazen kendi sınırlarını aşman bile mümkün. Zaman ya da mekanın senin için hiçbir önemi yok!

Senin yaratıcılığının rengi turuncu!

Eğer müthiş bir enerji, dinamiklik ve çarpıcılık söz konusuysa işte bunların hepsi sende var! Yaratıcılığını daha çok dikkat çekmek için kullanıyorsun, bu da seni harekete geçiriyor. Son derece dışa dönüksün, ancak dikkat çekme ve gösterişe olan ilgin kimi zaman seni olumsuz etkileyebilir. Yine de, sen sınırlarını daima bilirsin!

Senin yaratıcılığının rengi mor!

İşte karşımızda asalet timsali! Romantik bir yaratıcılık arandığında sana bakmak yeterli. Ayrıca hiçbir zaman bir ilham kaynağına da ihtiyacın yok, aradığın ilham daima içinde oluyor. Söylemeye de gerek yok ama, sen tam anlamıyla bir sanatçısın! Zihinsel faaliyetlerin ve yaratıcılığın için gerekli olan her şey sende mevcut!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin.anli

Senin yaratıcılığının rengi sarı! Yaratıcılığın o kadar dikkat çekici ki, fark edilmemen mümkün değil! Sarı rengin verdiği enerji ve dikkatle hayal etmek ve hayallerini gerçekleştirmek senin işin! Zaten genel olarak acelecisin, bir şeyi hayal ettiysen bunu ertelemek için hiçbir nedenin yok. Cesaretin ve hayal gücün birleştiğinde sana söylenebilecek tek bir şey var: Seni tutabilene aşk olsun!

irem-altunok2

mavi

gam6

mavi.

orhan-ulusoy

Senin yaratıcılığının rengi mor!

cansu-zeynep-unel

kırmızı çıktı.biliyordum 😁😁

Başlıklar

aşk
Görüş Bildir