Senin Sevgilinin IQ Puanı Kaç Olmalı?

Iq-Genel Kültür Testleri -

Kimileri zeki insanlara aşık olur. Kimileri sapyoseksüeldir. Peki ya sen?

1. Evet başlıyoruz. Kendine bir ev arkadaşı seç bakalım.

Cem Yılmaz
İlber Ortaylı
Acun Ilıcalı

2. Pekiii söyle bakalım. Sevgilini seni aldatırken yakaladın. Hangi cümleyi kurarsın?

Böyle bir şey olabilir mi?
Kamu vicdanı bunu affetmez.
Bunu doğru bulmuyorum.
Yıkıl karşımdan şerefsiz!

3. Söyle bakalım flört ederken nasıl davranırsın?

Nazik ve kibarımdır.
Her şeyi akışına bırakırım.
Son derece seviyeli ve mesafeliyimdir.
Taktik maktik yok BAM BAM BAM

4. Yarın yeni bir işe başlıyorsun. Kaç lira maaş sana yeter?

5. Nisan ayında doğal gaz faturası 300 TL geldi. Nasıl tepki verirsin?

Bunu doğru bulmuyorum.
Böyle bir şey olabilir mi ya?
Yapacak bir şey yok, ödeyeceğiz.
Bu ne ya ABV!

6. Son olarak bugüne kadar kaç tane sevgilin oldu?

En az 140 IQ!

Senin sevgilinin IQ puanı en az 140 olmalı. Sen leb demeden leblebinin anlaşılmasını istiyorsun. Zeki olmayan insana tahammülün sıfır! Senin birlikte yaşadığın sevgilin, arkadaşın, iş arkadaşın kesinlikle çok zeki olmalı. Çevrendeki insanları da ona göre seçiyorsun. Yapılan bir espriyi anlamayan, ortamda herhangi bir konu konuşulurken uzaylı gibi bakan tiplere hiç dayanamıyorsun. Zaten sevgili dediğinle uyum çok önemli. Sen de ona göre tercihlerini yapıyorsun!

En az 120 IQ!

Senin sevgilinin IQ puanı en az 120 olmalı. Sen zeki insanlardan hoşlanıyorsun. Yani sende sapyoseksüellik mevcut! Sen kafede flörte başlayanlardan değil,  müzede sahafta kütüphanede başlayanlardansın. İlişkiniz başladıktan sonra sessiz kalarak bile birbirinizle çok iyi anlaşabiliyorsunuz. Gözleriyle konuşmak deyimi senin gibiler için kullanılmış. Gözleriyle konuşamayan biriyle de sen yapamazsın!

Fark etmez!

Senin sevgilinin IQ puanının kaç olduğunun hiç önemi yok. Senin için yeter ki aşk olsun! Aşk, IQ tanımaz! Sen sevgi trenine bindikten sonra gerisi fasa fiso. Hem her tanıştığın insana IQ testi mi yaptıracak mısın? Senin sevgilinle uyumlu olduktan sonra samanlık seyran olur, her mevsim bahar olur. Ah mine'l aşk!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
batuhan-tuncer

140 iqlu kızlar instagram adresim @batuhan.16 😂😂😂

yasar-yigit-celik

En az 140 IQ! En az 140 IQ! Senin sevgilinin IQ puanı en az 140 olmalı. Sen leb demeden leblebinin anlaşılmasını istiyorsun. Zeki olmayan insana tahammülün sıfır! Senin birlikte yaşadığın sevgilin, arkadaşın, iş arkadaşın kesinlikle çok zeki olmalı. Çevrendeki insanları da ona göre seçiyorsun. Yapılan bir espriyi anlamayan, ortamda herhangi bir konu konuşulurken uzaylı gibi bakan tiplere hiç dayanamıyorsun. Zaten sevgili dediğinle uyum çok önemli. Sen de ona göre tercihlerini yapıyorsun!

leman-sadiqova

fark etmez çıktı

durmus-berk-canseven

EN AZ 140 AQ

Gizli Kullanıcı

En az 140 IQ!  Senin sevgilinin IQ puanı en az 140 olmalı. Sen leb demeden leblebinin anlaşılmasını istiyorsun. Zeki olmayan insana tahammülün sıfır! Senin birlikte yaşadığın sevgilin, arkadaşın, iş arkadaşın kesinlikle çok zeki olmalı. Çevrendeki insanları da ona göre seçiyorsun. Yapılan bir espriyi anlamayan, ortamda herhangi bir konu konuşulurken uzaylı gibi bakan tiplere hiç dayanamıyorsun. Zaten sevgili dediğinle uyum çok önemli. Sen de ona göre tercihlerini yapıyorsun!

Görüş Bildir