Görüş Bildir
Haberler
Senin Kişiliğin Hangi Mitolojik Karakterle Aynı?

etiket Senin Kişiliğin Hangi Mitolojik Karakterle Aynı?

Hazırsan başlayalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenerek başlayalım...

2. Diyelim gerçekten Mitolojik bir dünyaya bir yolculuk yapacaksın. Bu yolculuğun amacının ne olmasını istersin?

2. Diyelim gerçekten Mitolojik bir dünyaya bir yolculuk yapacaksın. Bu yolculuğun amacının ne olmasını istersin?

3. Dört temel elementten biri olacak olsan hangisi olurdun?

3. Dört temel elementten biri olacak olsan hangisi olurdun?

4. Bunlardan hangisi sence daha kutsal?

5. Peki bir süper gücün olsaydı bunlardan hangisi olsun isterdin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sence Dünya'nın sonunu bu felaketlerden hangisi getirecek?

7. Bunlardan hangisini keşfetmek isterdin?

8. Son olarak; sence seni en iyi ifade eden renk bunlardan hangisi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Afrodit!

Afrodit!

Sen tanrıçaların en çekicisi en karşı konulamaz olanı; Afroditsin! Adeta aşkın, cinsel arzuların ve güzelliğin vücut bulmuş halisin. Gerek fiziksel özelliklerin gerekse kişiliğinle çevrendeki herkeste hayranlık uyandırıyorsun. Sevdiklerine karşı korumacı, etrafına karşı oldukça şefkatli ve duyarlısın. Doğanın ve özellikle çiçekler seni bu hayatta mutlu eden, büyüleyen en önemli şeylerden biri. Genel olarak duyarlı ve sevgi dolu birisin ancak seni kızdıran ya da nefretini kazanan biri için yapamayacağın kötülük yok. Bunun içinse en büyük silahın; çekiciliğin! Zekan ile bu karşı konulmaz gücünü bir araya getirdiğinde bütün insanlığın sana karşı dikkatli olmasında fayda var!

Athena!

Athena!

Sen, zeka ve strateji tanrıçası; Athenasın! Son derece zeki ve güçlü birisin. Hayatta en önem verdiğin şeyse; Adalet! Kötülüğün ve haksızlığın karşısında durmak için elinden geleni yapıyor gerekirse bunlar karşısında cesurca savaşıyorsun. En büyük isteğin ise insanların barış ve huzur içerisinde yaşaması. Zeki olduğun kadar aynı zamanda pratik zekalı ve yetenekli birisin. Özetle sen; kendi ayakları üzerinde durabilen, güçlü,kötü insanlara karşı oldukça acımasız olabilen ve huzurun peşinde ve son derece cesur birisin.

Poseidon!

Poseidon!

Sen, denizlerin tanrısı Poseidonsun! Son derece güçlü, otoriter ve görkemli birisin. Hırslısın ve bu hayatta ne istediğini biliyorsun. Kendince doğruların ve ne olursa olsun bunlara göre hareket ediyorsun. Yaptığın herhangi bir işte mutlaka en iyisi olmayı istiyorsun ve bunu da genellikle başarıyorsun. Haliyle çevrendeki pek çok kişi sana fazlasıyla saygı duyuyor. Aynı zamanda kaliteyi ve gösterişi de seviyorsun çünkü bunların seni daha güçlü gösterdiğine inanıyorsun.

Hera!

Hera!

Sen; evliliğin ve sadakatin tanrıçası; Herasın! Son derece tutkulu, otoriter, güçlü ve hırçın birisin. Kendine güvenin tam bu da seni oldukça karizmatik biri yapıyor. Sevdiklerine karşı özellikle de aşık olduğun kişiye karşı son derece kıskançsın. Senin için hayatta belli başlı doğrular var ve bunlara uyulmadığında ya da damarına basıldığında resmen içinden bir canavar çıkıyor. Tehlikeli ama bir o kadar çekicisin. Bu hayatta katlanamadığın tek şeyse; sadakatsizlik! Seninle olan birinin oldukça dikkatli olması ve huyuna gitmesi lazım. Eğer bunu başarırsa ona cenneti yaşatırsın ama başaramazsa cehennemi tattırırsın. Ne kadar zor ve tehlikeli gibi görünsen de senin gibi tutkulu ve güçlü bir aşığı kim istemez ki?

Zeus!

Zeus!

Sen, tanrıların tanrısı; Zeussun! Duruşunla, karakterinle ve zekanla istisnasız herkes tarafından hayranlık duyulan birisin. Güç, bu hayatta en önem verdiğin şey. Otoriter birisin ve etrafında bu otoriteni sarsacak birini olmasına asla izin vermiyorsun. Başarılı ve saygın birisin daha da önemlisi potansiyelinin ve insanların sana karşı zaafının olduğunun farkındasın. Aynı zamanda da oldukça çapkınsın bu da senin hayattaki en büyük zayıflığın. Biraz bencilsin ama yine de etrafına karşı duyarlısın. Yalan söyleyen ya da sözünde durmayan birine karşıysa son derece acımasız olabiliyorsun!

Artemis!

Artemis!

Sen doğa tanrıçası; Artemissin! Oldukça güçlü, yetenekli ve resmen kalbi iyilikle dolu birisin. Çevrene karşı çok duyarlısın ve yaşadığın olaylardan ders çıkaran birisin. Herkesin iyiliğini düşünüp, yardıma koşuyorsun çünkü herkesi kendin gibi iyi niyetli sanıyorsun. Bunun sebebi ise ruhunda yer alan; saflık! Asla kimseye karşı bir kötü niyet güdemiyorsun bu yüzden de hep kalbi kırılıp, yara alan sen oluyorsun çünkü pek çok kişi senin bu iyi niyetli saflığını kullanıyor. Aldığın yaralar ruhundaki ışığı söndürecek gibi olsa da o kadar güçlü ve inançlısın ki seni sen yapan bu özelliğinden vazgeçmiyorsun.

Apollo!

Apollo!

Sen ışığın tanrısı ve iyiliğin timsali Apollosun! O kadar yardımsever, bilge ve şefkat dolu birisin ki çevrendekileri hayatına güneş gibi doğuyorsun. Kimin dertleşecek birine veya yardıma ihtiyacı olsa sen oradasın. İki sözünle bile resmen şifa olabiliyorsun. Ancak seni sen yapan en önemli özelliğin; doğrudan şaşmamak! Yalandan da yalan söyleyenden de nefret ediyorsun. Aynı zamanda sanatçı bir yanın ve oldukça estetik zevklerin var. Tüm bu özellikleri bünyesinden toplamış biri olarak insanlar sana hayran olmasın da ne yapsın?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1056
422
166
80
42
40
20
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ladyescobar

ahah bunu kim hazırladıysa mitolojiden bi haber olduğu kesin Artemis hakkında resmen saçmalamış mitolojik karakterlerini karakterini bilmeden böyle bir içeri... Devamını Gör

M. İhsan Demir

Daha soyumuzu öğrenemeden Zeus çıktık, olacak iş değil.

sulo1719

Hahahahahaha

psyhedelichead

Kesin Artemis çıkarım dedim ve sonuç düşündüğüm gibi.. Sen doğa tanrıçası; Artemissin! Ama Artemis gibi herkesin iyiliğini düşünüp yanlarına koşmuyorum.. Bır... Devamını Gör

ladyescobar

Zaten artemis kimsenin iyiliğini düşünen bir tanrıça değil demeterle karıştırmış herhalde yazar pek okumadan yapmış bu testi :)