Senin Kaderinde Nasıl Biri Var?

-

Bir gün gelecek ve kaderindeki o güzel insanla yollarınız kesişecek. Herkes bir yerlerde bir şekilde bunun hayalini kurar değil mi?. Eminiz, sen de bu ihtimali birçok kez düşündün. "Acaba kaderimdeki kişi nasıl biri olacak?" hayalini kurdun. İşte biz sana hayalini kurduğun o insanın nasıl bir karaktere sahip olduğunu söyleyeceğiz. Eğer hazırsan;

Testi çözmeye başla! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, sence şu hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey var mıdır?

Evet, tesadüflere inanırım.
Hayır tabii ki de yoktur. Her şeyin bir sebebi vardır.
Bilmiyorum, bazen tesadüflerin olduğuna inanıyorum bazense inanmıyorum.

4. Biraz da astrolojiye bakalım... Peki burçların insan karakterini etkilediğine inanır mısın?

Evet
Hayır

5. Tamamla bakalım... "Sevgilim kesinlikle ...................... biri olmalıdır!"

6. Ya ilk görüşte aşk... Buna inanır mısın?

Evet, daha önce böyle bir şey başıma gelmişti.
İnanmasam da inanmak istiyorum. Artık o kişi karşıma çıkmalı artık!
Hayır inanmıyorum. İnsanlar birbirlerini tanıdıkça aşık olurlar.

7. Evlilik... Şimdi de düğününün bu yerlerden hangisinde olmasını istediğini söyle bakalım.

8. Son olarak, düğününe bu ünlülerden hangisinin gelmesini isterdin?

Kaderindeki kişi seni seven, sadık bir insan olacak!

Senin kaderindeki kişi çok sadık bir insan olacak. Şu anda onunla karşılaşmamış olabilirsin ama karşılaştığında her şey baştan yazılacak. Hayatına öyle bir girecek ki bütün ezberleri bozacak. Sevmeyi, sevilmeyi o kadar güzel bilecek ki, daha önce ben bu insanla neden karşılaşmamışım diye kendine soracaksın. Şu anda bir başkası yüzünden üzülüyor olabilirsin, hatta aklında veya kalbinde başka biri olabilir. Ama kaderindeki kişiyle karşılaştığında bunların hepsini unutacaksın. Resmen hayatının aşkını bulduğunu hissedeceksin. İnsan o kişiyi daha ilk gördüğü an hisseder ya, işte sen de bu durumu yaşayacaksın. Seni çok seven, anlayışlı bir kişiyle yolunuz kesişecek. Kaderindeki bu kişi yıllardır aradığın şeylerin hepsini verecek. Şanslısın!

Senin kaderindeki kişi her anlamda mükemmel bir insan olacak!

Senin kaderindeki kişi o kadar mükemmel bir insan olacak ki, sen bile buna inanamayacaksın. Bir insan her anlamda mı iyi olabilir? Gerçekten senin ruh eşim dediğin kişi, duygulara çok değer veren bir insan. Senin her zaman ne hissedeceğini, ne düşüneceğini veya neyi istediğini çok iyi bilecek. Aynı zamanda da çok romantik bir insan olacak. Senin her an mutlu olman için uğraşacak. Elinden gelen her şeyi yapacak. Sevgisine sahip çıkacak ve her zaman yanında olacak. Sen o kadar şanslı bir insan olacaksın ki, keşke herkes senin kadar şanslı olabilse. Çünkü bu devirde böyle bir insan bulmak çok zor. Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Ama sen temiz kalpliliğinle kendin gibi birini bulacaksın. Bir şekilde yollarınız kesişecek. Sadece biraz sabır. :)

Senin kaderindeki kişi anlayışlı bir insan olacak!

Senin kaderindeki kişi o kadar anlayışlı bir insan olacak ki, bundan çok mutluluk duyacaksın. Çünkü bir insan ömrünü birleştireceği kişiyi ne kadar severse sevsin, anlaşamadıktan sonra pek bir anlamı kalmaz. İşte bu noktada sen çok şanslı olacaksın. Çünkü sen karakterin gereği aniden sinirlenebiliyorsun. Böyle anlarda karşı tarafın bir şekilde alttan alması gerekiyor. İşte seni kaderindeki kişi seni her anlamda anlamak ve tanımak isteyecek. Senin neleri sevip, sevmediğini veya neye kızıp kızmadığını çok iyi bilecek. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Bunu öyle bir hissedeceksin ki mutluluktan havalara uçacaksın.

Senin kaderindeki kişi fazlasıyla dürüst bir insan olacak!

Senin kaderindeki o kişi fazlasıyla dürüst bir insan olacak. Senin sevgini ve güvenini kazanmak için elinden geleni yapacak. İşte bu noktada o kadar mutlu olacaksın ki, sanki bundan önceki hayatında boşa yaşamışsın gibi hissedeceksin. Seni gerçekten harika hissettirecek. Her kötü anında yanında olacak ve sana destek çıkacak. Böyle insan bu devirde çok yok gibi. Bu yüzden sen o kadar şanslısın ki, keşke biz de senin kadar şanslı olabilsek. Dürüstlüğü ve içindeki sevgisiyle seni gerçek anlamda mest edecek. Ona içten içe hayran olacaksın ve karşılığını vermek için elinden geleni yapacaksın. Her şey çok güzel olacak.

Senin kaderindeki kişi çok eğlenceli bir insan olacak!

78.media.tumblr.com

Senin kaderindeki kişi eğlenceli bir kişiliğe sahip olacak. Seni her an güldürebilen gerektiğinde de ciddi bir şekilde sana destek çıkan bir insan olacak. Zaten hayatta bu kadar can sıkıcı şey varken, neden gülmeyesin değil mi? İşte o senin yüzünü gerçek anlamda güldürecek birkaç kişiden biri olacak. Sevgisini ve saygısını her zaman hissedeceksin. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Beraber geçireceğiniz vakti güzelleştirmek adına elinden geleni yapacak. Keza sen de aynı şekilde ona sevgini hissettirecek, güzel bir ilişkiye imza atacaksınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nisa-yilmaz18

çağaaaaannnnnn seni istiyoooommmm

feride-nebiyeva

Senin kaderindeki kişi fazlasıyla dürüst bir insan olacak! AMİN

rama-sar

Senin kaderindeki kişi anlayışlı bir insan olacak! Senin kaderindeki kişi o kadar anlayışlı bir insan olacak ki, bundan çok mutluluk duyacaksın. Çünkü bir insan ömrünü birleştireceği kişiyi ne kadar severse sevsin, anlaşamadıktan sonra pek bir anlamı kalmaz. İşte bu noktada sen çok şanslı olacaksın. Çünkü sen karakterin gereği aniden sinirlenebiliyorsun. Böyle anlarda karşı tarafın bir şekilde alttan alması gerekiyor. İşte seni kaderindeki kişi seni her anlamda anlamak ve tanımak isteyecek. Senin neleri sevip, sevmediğini veya neye kızıp kızmadığını çok iyi bilecek. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Bunu öyle bir hissedeceksin ki mutluluktan havalara uçacaksın.

mustafa-altun6

Senin kaderindeki kişi çok eğlenceli bir insan olacak! Senin kaderindeki kişi eğlenceli bir kişiliğe sahip olacak. Seni her an güldürebilen gerektiğinde de ciddi bir şekilde sana destek çıkan bir insan olacak. Zaten hayatta bu kadar can sıkıcı şey varken, neden gülmeyesin değil mi? İşte o senin yüzünü gerçek anlamda güldürecek birkaç kişiden biri olacak. Sevgisini ve saygısını her zaman hissedeceksin. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Beraber geçireceğiniz vakti güzelleştirmek adına elinden geleni yapacak. Keza sen de aynı şekilde ona sevgini hissettirecek, güzel bir ilişkiye imza atacaksınız (RESMEN HAYALİMDEKİ KADINI TAHMİN ETMİŞ ETMESİNEDE BU TARİFE UYAN BİR KIZ ANCAK MASALLARDA OLUR TÜRKİYEDE değil EDİTÖR REALİST OL)

ozlemari00

Senin kaderindeki kişi çok eğlenceli bir insan olacak! Amin

gurkan-abuska

benimde <3

Başlıklar

Evlilikaşk
Görüş Bildir