Senin İdeal Sevgili Adayın Sayısalcı mı Sözelci mi?

438PAYLAŞIM

İdeal sevgili adayının hangi bölümden olduğunu söylüyoruz.

1. Başlayalım. Öncelikle geride bıraktığımız 2016 yılına beş üzerinden bir puan ver.

2. Peki nasıl bir öğrencisin veya öğrenciydin?

Çalışkan
Haylaz
Sosyal

3. Hiç kızdığın bir durumda çevrendeki bir nesneyi kırdın mı?

4. En son ne zaman birisine "Seni seviyorum." dedin?

Daha çok yeni.
Bu yıl içinde.
Uzuuun yıllar önce.
Hatırlamıyorum. / Hiç demedim.

5. En çok sıkıldığın ders hangisi veya hangisiydi?

Matematik
Fizik/Kimya
Yabancı Dil
Edebiyat
Tarih
Diğer

6. Son olarak şu an neredesin?

Sayısalcı!

Verdiğin yanıtlara göre senin ideal sevgili adayın bir sayısalcı. Matematik gibi netsin. Senin için en önemli şey tutarlı olmak. Günlük hayattan iş yaşamına, ikili ilişkilerden arkadaşlıklarına kadar her şeyde tutarlılık, dürüstlük arıyorsun. Rüzgar nereye dönerse oraya gidenlerden pek hoşlanmıyorsun. Senin sevgilin gerçekçi olmalı, ayakları yere basmalı. Hangi koşulda olursa olsun kendinden asla taviz vermemeli.

Sözelci!

Verdiğin yanıtlara göre senin sevgilin sözelci olmalı. Edebiyattan, şiirden anlamalı. Yeri geldiğinde güzel sözlerle gönlünü almayı bilmeli. Tarih derslerinde gördüğü gibi geçmişini asla unutmamalı ki seninle daha sağlıklı bir gelecek kurabilsin. Coğrafyadan da anlamalı ama mesafelerin, uzaklıkların da mevzu iki gönlün bir olmasıysa teferruat olmasını bilmeli.

Eşit ağırlıkçı!

Verdiğin yanıtlara göre senin ideal sevgili adayın kesinlikle eşit ağırlıkçı olmalı. Hayat biraz da denge meselesidir. Sen de tüm hayatını ilişkilerinde, dostluklarında dengeye göre kurmuş birisin. Asla uç fikirlere sahip olmadın, olmayacaksın da. Senin için en önemli erdem herkesi dinlemek. Bu yüzden senin sevgilin ne olaylara bir sayısalcı gibi çok katı, ne de bir sözelci gibi çok soyut bakmalı. Yeri geldiğinde kalbini yeri geldiğinde mantığını dinleyen birisi olmalı.

Yabancı dilci!

Verdiğin yanıtlara göre senin ideal sevgili adayın yabancı dilci olmalı. Diğer bölümlerin fazla olmasından dolayı yabancı dilcilere genelde yoklarmış gibi davranılır ama onlar ideal sevgili adayları. Sende de kabuğuna sığamama, sürekli kendi sınırlarını test etme durumu olduğu için sevgilin de alışılmışın dışında, farklı vizyon sahibi biri olmalı. Hem sana farklı dillerde güzel sözler de söyler. ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

Yabancı dilci! Yabancı dilci! Verdiğin yanıtlara göre senin ideal sevgili adayın yabancı dilci olmalı. Diğer bölümlerin fazla olmasından dolayı yabancı dilcilere genelde yoklarmış gibi davranılır ama onlar ideal sevgili adayları. Sende de kabuğuna sığamama, sürekli kendi sınırlarını test etme durumu olduğu için sevgilin de alışılmışın dışında, farklı vizyon sahibi biri olmalı. Hem sana farklı dillerde güzel sözler de söyler. ;)

buse-deniz-talan

Sözelci!

coolman

sayısalcı çıktı ama bence benim ideal sevgilim mistik özelliği olandır öyle biride yok artık haksız mıyım kekocan #matroska

matroska

bendeji sana şiddetle katiliyorum kekopapi , benada sayisalci cixti vallahi :)) baaan animeden firlamis biri lazim kekotashi :D

coolman

sana özel biri lazım özel olanların da yeri ayrı tabi sonra farklı senaryolar çıkar :D :D

Gizli Kullanıcı

Sözel ağırlıklı bir eşitağırlıkçı olarak, sayısalcı çıkmasına hiç şaşırmadım :D

umt111

Edebiyattan nefret ederim dedim ve sözelci çıktı şiir okusun bilmem ne dedi ? o.O Bayar beni öyle şeyler kusura bakmayın

Görüş Bildir