Senin Atarın Giderin Kime?

1.5bPAYLAŞIM

İçinde bir sıkıntı var. Patlayacak birilerini arıyorsun ama kim olduğunu bilmiyorsun. Gerçekten atarın giderin kime onu söylüyoruz.

1. Başlıyoruz. Bugüne 5 üzerinden bir not versen?

2. Sevgiline kahvaltı sözün var diyelim. Ona nasıl bir kahvaltı ısmarlarsın?

Serpme kahvaltı
Açık büfe kahvaltı
Köy kahvaltısı
Pancakeli kahvaltı
Tost yeterli
Hafif bir kahvaltı

3. Bir baharat olsan hangisi olurdun?

Karabiber
Nane
Pul biber
İsot
Kekik
Kimyon

4. Aramızdan ayrılan usta aktör Tarık Akan'ın hangi filmini daha çok seviyorsun?

Hababam Sınıfı
Canım Kardeşim
Mavi Boncuk
Yol
Vizontele Tuuba
Tatlı Dillim

5. Birisine atar yaptıktan sonra yumuşama süren nedir?

Saman alevi gibi.
Birkaç saat nazımı çekmeleri lazım.
Birkaç gün tavrımı korurum.
Kinciyim. Kolay kolay yumuşamam.

6. Bir tane atarlı giderli duvar yazısı seç.

7. Son sorudayız. Atar gider yapınca yüzün hangi ifadeyi alıyor?

Dünyaya!

Senin atarın giderin dünyaya. Yanlış anlamadın. Tüm gezegene atar gider yapacak durumdasın. Seni sinirlendirmeyecek hiçbir şey yok. İçindeki volkanı patlatmaya en ufak kıvılcım yetiyor. Biraz sakin olsan iyi olacak sanki...

Kendine!

Başkalarına sinirlendiğini düşünüyorlar ama senin atarın giderin kendine. Hep daha iyisini başarmak, daha yükseğe çıkmak istiyorsun. Bu konuda kendi kendinle yarışıyorsun. Hal böyle olunca sinirini etrafından çıkarabiliyorsun. Biraz sakin ol. Oluruna bırak.

Çevrene!

Senin atarın giderin tamamen kendi çevrene. Seni böyle kabul ettikleri için seslerini çıkarmıyorlar. Sen de onlara nazlarının geçtiğini iyi biliyorsun. Anlık patlamalar yapınca kötü niyetli olmadığını biliyorlar. Sen de arkadaşların aynısını yapınca benzer tavır alıyorsun. Dışarıdan görenler savaş çıktığını sansa da birbirinizi iyi tanıdığınız için hiç sorun çıkmıyor.

Düzene!

Senin atarın giderin çarpık düzene, adaletsizliğe. Haksızlık karşısında sessiz duramıyorsun. Bazıları biraz daha dengeli olman gerektiğini söylese de eğilip bükülmeden anında tavrını koyuyorsun. Haksızlığa uğradığını düşündüğünde tüm dünyayı karşına da alsan geri adım atmıyorsun. Sana inatçı diyebilirler ama inatçı değil doğru bildiğinden şaşmayan birisin.

Hiç kimseye!

Verdiğin yanıtlara göre pek atar gider yapacak bir yapın yok. İşlerin sinirle stresle, kavgayla dövüşle değil daha nazik ve insani şekillerde sağlıklı yürüyeceğine inanıyorsun. Senin olduğun yerde huzur olmalı, sen de huzurun olduğu yerlerde bulunmalısın. Başta kendin olmak üzere herkesin hata yapabileceğini biliyor ve ileride pişman olmamak için herkese karşı dikkatli ve ölçülü davranmaya çalışıyorsun.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
destying

kendine

eecevitbey

Düzene. Senin atarın giderin çarpık düzene, adaletsizliğe. Haksızlık karşısında sessiz duramıyorsun. Bazıları biraz daha dengeli olman gerektiğini söylese de eğilip bükülmeden anında tavrını koyuyorsun. Haksızlığa uğradığını düşündüğünde tüm dünyayı karşına da alsan geri adım atmıyorsun. Sana inatçı diyebilirler ama inatçı değil doğru bildiğinden şaşmayan birisin.

wardruna

böyle testin namına koyum

nurcii

Kendine!

dreams_bonibon

sevgiline diye bişey yok mu :D

Görüş Bildir