Senin Aşk Hayatın Neden Bu Kadar Kötü?

İlişki Testleri
302PAYLAŞIM

Şimdiye kadar birçok ilişki yaşamışsındır fakat hep mutsuz sonla bitmiştir. Her seferinde kötü biten ilişkinin nedenini düşündüğünde aslında kendinde bir suç bulmazsın. Her zaman suç sanki karşı taraftaymış gibi gelir. Belki öyledir belki de değildir. Biz senin kafanı kurcalayan bu soruya cevabını vereceğiz. Eğer sen de öğrenmek istiyorsan;

Haydi testi çözmeye başla!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, aşk hayatında senin için bu ikiliden hangisi daha ön planda?

4. Üzülerek soruyoruz ama... Peki daha önce hiç aldatıldığın oldu mu?

Ne yazık ki evet. :(
Bilmiyorum haberim yok açıkcası aldatılmış da olabilirim.
Hayır hiç aldatılmadım.

5. İlişkilerinde genelde birbirinizin hayatlarını kısıtladığınız oldu mu?

Genelde en çok karşı taraf benim hayatımı kısıtlamaya çalışırdı.
Offf evet bu hatayı çok yapardım.
Yok hiç böyle şeyler yapmazdık.

6. Peki aşk söz konusu olduğunda sende hangisi daha baskın oluyor?

7. Ve son olarak, yılbaşı hazır yaklaşırken nerede geçirmek istediğini seç bakalım.

Evde tek başıma
Arkadaşlarla dışarıda
Sevgiliyle birlikte
Ailemle
Arkadaşlarla evde
Bilmiyorum...

İlişkilerinde karşı tarafa çok değer veriyorsun!

Sen genelde ilişkilerinde karşı tarafa çok bağlanıyorsun. Hatta o kadar çok bağlanıyorsun ki kendinden önce hep onun mutluluğunu düşünüyorsun. Kendini geri plana atarak içinde yaşadığın çoğu şeyleri bastırıyorsun. Anlayacağın bu seni aslında içten içe yıptratıyorsun. Evet, aşk uğruna her şeyi yapmayı göze alanlardansın. Ve bundan dolayı en güzel karşılığı da sen hak ediyorsun. Fakat gerçek hayatta sen de biliyorsun ki, işler bu şekilde ilerlemiyor. Eğer sen karşındaki insana tamamen kendini teslim edersen bazı şeyleri gözardı eder. Nasıl olsa "o alttan alır" düşüncesiyle sürekli seni üzer. O yüzden her zaman bir ilişkide karşındakinden önce kendini düşüneceksin. Çünkü eğer sen mutlu olabilirsen onu mutlu edebilirsin. Kendini seversen ona da içindeki sevgiyi gösterebilirsin. Olmazsa olmaz altın kural bu olmasına rağmen insanlar hiçbir zaman buna değer vermiyor. Hep kendini kaptırıyor ve sadece karşısındaki insanı memnun etmeye çalışıyor. Aslında dışarıdan böyle baktığımızda ne kadar yanlış değil mi?  İnsanlar her zaman nankör... Senin ne kadar sevdiğine, değer verdiğine veya üzüleceğine itimat etmiyor. Sen onu düşündükçe o da kendini ilişkinin padişahı sanıyor. Sanki dünya onun etrafında dönüyormuş gibi afralar tafralar. Halbuki bilmiyor ki senin sevgin ve aşkın olmasa o bir hiç. İlişkilerin hep bundan dolayı böyle kötü bitiyor. Fakat bu senin suçun değil. Seni hak eden birisi karşına çıkmadığı sürece zaten bitmesi çok normal. Biz eminiz ki, elbet senin aşkına sadık kalan ve değer veren birisi çıkacak. Sakın vazgeçme!

Sen içindeki şüpheleri kaldırmaya çalışırken karşı tarafı şüpheye sokuyorsun!

Sen ilişkilerinde genelde güven duygusuna çok önem verirsin. Her zaman sevgiden önce güven duygusu önceliğindir. O yüzden ilişkiye başladığında da içinde hissettiğin duyguları karşı tarafa çok belli etmezsin. ilk önce onun sevgisinden ve saygısından emin olmayı tercih edersin. Böyle yapma sebebin ise daha önce yaşadığın ilişkilerden kaynaklanıyor. Kendini sevdiğin kadar güvendiğin insana emanet etmek istiyorsun. Çok da haklısın. İnsan güvenmediği biriyle nereye kadar birlikte olabilir? Elbet bir yerde pürüz çıkacaktır. O yüzden ilişkilerinde genelde karşı taraf sevgisini hislerini açık açık oynuyor fakat sen bunu yapamadığın için yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor. Senin onu ondan daha az sevdiğini düşünebiliyor. İster istemez kafasını kurcalayan şeyler oluyor. Anlayacağın aslında sen içindeki şüpheleri kaldırmaya çalışırken karşı tarafı şüpheye sokabiliyorsun. Aslında biraz bencilce oluyor fakat geçmişte yaşadığın sorunlar seni bu hale getirmiş. O yüzden belki de en iyisini yapıyorsun. Kendinden önce başkasını düşünmektense, gözlerini kör etmektense her şeyin farkında olmak her zaman daha iyidir. Bizden söylemesi. :)

Hep Merkür Retrosu hep!

Valla canım senin aşk hayatının kötü gitmesi biraz da yanlış zamanda aşık olmandan kaynaklanıyor. Hep Merkür Retrosu zamanını mı bulur bir insan? Bu kadar olur yani! Bu dönemlere denk getirmeyi nasıl başarıyorsun acaba? O yüzden aşk hayatının böyle kötü olmasına üzülme. Çünkü baksana senin suçun değil yani. Karşına çıkan bütün insanlar hep yanlış zamanda karşına çıkıyorlar. Gezegenlerin etkisiyle ne yazık ki aşk hayatın kötü etkileniyor. Hep bir sorun hep bir dert peşini bırakmıyor. Sen de bu durumdan fazlasıyla bıktın. Artık buna bir son vermelisin. Kendini bu kadar üzdüğün yeter canım. Ne güzel sevilesi bir insansın ama bu gezegenlerin hareketi seni çıldırtıyor. O yüzden bundan sonraki ilişkilerinde astrolojiyi biraz takip etmen de fayda var. Hayır seni etkilemese bile karşı tarafı etkileyen bir dönem olabiliyor. Artık sevgililerini buna göre seçersin. En azından mutlu olursun. Değil mi? 😌

Karşına hep yanlış insanlar çıkıyor!

Bunca zamandır karşına çıkan insanlar seni hep üzdü. Her seferinde bir hayal kırıklığı yaşadın. Ama bunun sebebi karşına çıkan insanların genelde yanlış insanların olmasından kaynaklanıyor. Aslında ilk başlarda seni mutlu eden, ağzının kulaklarına varmasını sağlayan o insanın gerçek yüzünü gördüğünde büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorsun. Bu duruma uzun bir süre üzülüyor, kendini kötü hissediyorsun. Hatta kendin için tüm bu olanları hak etmediğini düşünüp duruyorsun. Zaman zaman kendine olan güvenini de yitiriyorsun. Ama aslında her ayrılış bir başlangıcı getiriyor. Kendini tanıma fırsatını yakalamış oluyorsun. Aslında bir öncek ilişkine dışarıdan baktığın zaman bazı şeylerin yolunda gitmediğini ve gerçekten yollarınızı ayırmanız gerektiğini fark edebiliyorsun. O yüzden artık üzülmemeli ve karşına çıkan her yanlış insandan alabileceğin dersleri kendince almalısın. Hayat herkes için böyledir. Her zaman insanın karşısına doğru insanları çıkarmaz. Zaman geçtikçe yanlış insanları gördükçe bizim için doğru olan insanın değerini anlayabileceğiz. Sadece bazıları çok şanslı. Onlar daha erken yaşta kendileri için doğru olan insanı bulabiliyor. Biz onlar kadar şanslı olamasak da bazı şeyleri yaşamanın verdiği tecrübeyle hayata daha farklı bakıyoruz. Aşk hayatının kötü gitmesinin sebebi genelde bu şekilde oluyor güzel insan. Ama senin için doğru insan karşına çıktığında mutluluğu yakalayacaksın. Az kaldı sadece biraz zaman... 😌

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-aydin12

"Sen ilişkilerinde genelde güven duygusuna çok önem verirsin. Her zaman sevgiden önce güven duygusu önceliğindir. O yüzden ilişkiye başladığında da içinde hissettiğin duyguları karşı tarafa çok belli etmezsin........" Doğru valla.

Gizli Kullanıcı

İlişkilerinde karşı tarafa çok değer veriyorsun! Sen genelde ilişkilerinde karşı tarafa çok bağlanıyorsun. Hatta o kadar çok bağlanıyorsun ki kendinden önce hep onun mutluluğunu düşünüyorsun. Kendini geri plana atarak içinde yaşadığın çoğu şeyleri bastırıyorsun. Anlayacağın bu seni aslında içten içe yıptratıyorsun. Evet, aşk uğruna her şeyi yapmayı göze alanlardansın. Ve bundan dolayı en güzel karşılığı da sen hak ediyorsun. Fakat gerçek hayatta sen de biliyorsun ki, işler bu şekilde ilerlemiyor. Eğer sen karşındaki insana tamamen kendini teslim edersen bazı şeyleri gözardı eder. Nasıl olsa "o alttan alır" düşüncesiyle sürekli seni üzer. O yüzden her zaman bir ilişkide karşındakinden önce kendini düşüneceksin. Çünkü eğer sen mutlu olabilirsen onu mutlu edebilirsin. Kendini seversen ona da içindeki sevgiyi gösterebilirsin. Olmazsa olmaz altın kural bu olmasına rağmen insanlar hiçbir zaman buna değer vermiyor. Hep kendini kaptırıyor ve sadece karşısındaki insanı memnun etmeye çalışıyor. Aslında dışarıdan böyle baktığımızda ne kadar yanlış değil mi? İnsanlar her zaman nankör... Senin ne kadar sevdiğine, değer verdiğine veya üzüleceğine itimat etmiyor. Sen onu düşündükçe o da kendini ilişkinin padişahı sanıyor. Sanki dünya onun etrafında dönüyormuş gibi afralar tafralar. Halbuki bilmiyor ki senin sevgin ve aşkın olmasa o bir hiç. İlişkilerin hep bundan dolayı böyle kötü bitiyor. Fakat bu senin suçun değil. Seni hak eden birisi karşına çıkmadığı sürece zaten bitmesi çok normal. Biz eminiz ki, elbet senin aşkına sadık kalan ve değer veren birisi çıkacak. Sakın vazgeçme!dogru.

mete-ozturk4

aşk hayatım yok

oznsmrc

İlişkilerinde karşı tarafa çok değer veriyorsun!

despresso

al benden de o kadar.

hasanglr

Karşına hep yanlış insanlar çıkıyor! Çok doğru gerçektende. Tek derdim bu. Hiç iyi birisi çıkmadı yahu. Onedio bile anladı artık. İyi birisi neden çıkmıyor ya. Bulsam zaten direk nikah dairesine götürücek psikolojiye geldim artık. Yeter be. Mithat ne oluyor ? Her yer köpük içinde kaldı. Yeter yeterr. Üf yeter ya yeter.

Görüş Bildir