Senin Kökenlerin Aslında Hangi Irktan?

-
Abone ol

Acaba dış görünüşüne göre sen hangi ırka benziyorsun? Hemen testi çözüp öğrenmeye ne dersin?

1. İlk olarak bunlardan hangisi senin göz rengine daha yakın?

Gri
Kahverengi
Ela
Mavi
Hiçbiri
Yeşil

2. Bunlardan hangisi senin en güçlü kişilik özelliğin peki?

3. Güneşlenmeyi sever misin?

Güneşlenmeme gerek yok benim
Hayır, ben hemen kızarıyorum
Yani, nadiren güneşlenirim
Evet, bronzlaşmayı çok severim

4. Tatile gittiğin zaman yapmayı en sevdiğin aktivite ne peki?

Partiler partiler partiler...
Farklı restoranlarda yemek yemek.
Alışveriş!
Müzeleri gezmek.
Sahilde uzanmak.
Tatilin her şeyi güzel be!

5. Bu şehirlerden hangisini gezmek istersin peki?

Brüksel, Belçika
Atina, Yunanistan
Pekin, Çin
Kopenhag, Danimarka
Venedik, İtalya
Cancún, Meksika

6. Senin saç rengin bunlardan hangisine en yakın peki?

Kumral
Siyah
Kızıl Kahve
Sarı tonları
Kızıl
Koyu Kahve

7. Sence başkalarının sende en çok kıskandıkları özelliğin ne?

Gözlerim
Gülüşüm
Saçlarım
Bilemiyorum
Bir tane seçemiyorum
Fiziğim

8. Son olarak bu kadınlardan hangisi daha güzel sence?

Bilmiyorum

Sen tam bir Korelisin!

Bembeyaz pürüzsüz tenin ve parlak saçlarınla sen tam bir Korelisin! Sen son derece sakin ve ağırbaşlı bir insansın. Dışarıdan biraz soğuk göründüğünü de söyleyebiliriz aslında. Ayrıca senin çok gizemli ve etkileyici bir havan var. Ama hepsi bir yana sen ışıl ışıl bir insansın, sen bir ortama girdin mi orası aydınlanır.

Sen tam bir İskandinavsın!

Altın tonlarındaki saçların ve açık renk teninle sen tam bir İskandinavsın! Kendine güvenin oldukça yüksek ve bu sana inanılmaz bir hava katıyor, seni kat be kat çekici yapıyor. Dahası, senin altın gibi bir kalbin ve çok asil bir ruhun var. Bu asillik davranışlarına yansımış durumda. Sen adeta İskandinav ülkelerinden birinin kraliyet ailesine mensup gibisin.

Sen tam bir İranlısın!

Koyu renk saçların ve esmer teninle sen tam bir İranlısın! Ah o gözlerin yok mu senin, derin bakışların insanın içine içine işliyor resmen!  Senin gözlerin insanı alıp başka diyarlara götürüyor. Ayrıca senin çok sert bir mizacın var. Ciddisin ve son derece temkinlisin!

Sen tam bir İtalyansın!

Buğday tenin ve derin kahverengi gözlerinle sen tam bir İtalyansın! Gözlerindeki gizem ne canlar yakmıştır kim bilir... Dahası sen o kadar kendine güvenli ve çekicisin ki, insanın sana hayran olmaması imkansız. Daima ilgi odağındasın sen. Ayrıca romantizmin kitabını yazmış olduğunu söylememize gerek var mı bilmiyorum. Porca miseria!

Sen tam bir Fransızsın!

Çekici dudakların ve kusursuz teninle sen tam bir Fransızsın! Davranışlarındaki zarafet ve karizma seni karşı konulmaz biri yapıyor. Tarzına da zaten diyecek sözümüz yok! Var mıdır senden şıkı, hiç sanmıyoruz aslında. Son olarak sen gerçekten çok havalı bir insansın, çok farklı bir karizman var senin. C' est magnifique!

Sen tam bir Latinsin!

Tenindeki o bronzluk ve tüm yüzüne yayılan gülüşünle sen tam bir Latinsin! Karizmatiksin, hem de ne karizmatik. Sempatikliğin ise zaten dillere destan olmuş durumda, çok cana yakınsın, seni sevmeyen kimse yok resmen. Ayrıca sen hayatı dolu dolu yaşayanlardansın. Saçların ise kimlere parmaklık olmuş sayamadık valla.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhammed12

Bembeyaz pürüzsüz tenin ve parlak saçlarınla sen tam bir Korelisin! Sen son derece sakin ve ağırbaşlı bir insansın. Dışarıdan biraz soğuk göründüğünü de söyleyebiliriz aslında. Ayrıca senin çok gizemli ve etkileyici bir havan var. Ama hepsi bir yana sen ışıl ışıl bir insansın, sen bir ortama girdin mi orası aydınlanır.

sevim-hizal

italyan çıktım

cuneyt-ocal1

La benim gibi biri nasıl İranlı çıkar Allah sizi almaya hemi aşslfjşsaljfll

ayla-uykun

Bembeyaz pürüzsüz tenin ve parlak saçlarınla sen tam bir Korelisin! Sen son derece sakin ve ağırbaşlı bir insansın. Dışarıdan biraz soğuk göründüğünü de söyleyebiliriz aslında. Ayrıca senin çok gizemli ve etkileyici bir havan var. Ama hepsi bir yana sen ışıl ışıl bir insansın, sen bir ortama girdin mi orası aydınlanır. Korelileri severim ya iyidirler :)

demirhan-ciftci

ego gününde bugün iskandinav çıktık

Görüş Bildir