Sedat Peker Koronavirüse Yakalandığı İddiasını Doğruladı: 'Hastalığım Biraz Ağır Geçiyor'

36PAYLAŞIM

Sedat Peker koronavirüse yakalandığı iddiasını doğruladı. Peker hastalığının ağır geçtiğini ifade etti. 

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Twitter hesabından günlerdir paylaşım yapmamasının nedeni merak konusu olmuştu. Peker hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmış, son olarak koronavirüse yakalandığı öne sürülmüştü.

'Sedat Peker Koronavirüse Yakalandı' İddiası - onedio.com
'Sedat Peker Koronavirüse Yakalandı' İddiası - onedio.com

Peker Twitter hesabından yaptığı bir dizi paylaşımla  sessizliğini bozdu ve koronavirüse yakalandığı iddiasını doğruladı. Eşinin, cocuklarını ve yanından çalışan hizmetilerin de koronavirüse yakalandığını belirten Peker, kendisinin hastalığı ağır geçirdiğini aktardı. Peker ayrıca hakkında "anlaştı" iddiasını ortaya atanlara sert çıktı. 

Peker şunları yazdı: 

1-Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Yüce Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıca da dünyada yaşayan tüm iyi insanlara esenlikler ve mutluluklar getirmesini Yüce ALLAH’tan dilerim. 

2-Bulunduğum ülkede covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte.Benim şansıma evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım,oğullarım Celalhan ve Boğaçhan,sevgili eşim,küçük kızım Mila ve ben corona virüse yakalandık. 

3-Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir