Görüş Bildir
Haberler
Sedat Peker'in Görüşmesini Yayınladığı Hadi Özışık, tv100'deki 'Sağlı Sollu' Programından Kovuldu

Sedat Peker'in Görüşmesini Yayınladığı Hadi Özışık, tv100'deki 'Sağlı Sollu' Programından Kovuldu

Sedat Peker'in kendisiyle olan görüşme kaydını yayınladığı, internethaber.com kurucusu Hadi Özışık, tv100'de yayınlanan Sağlı Sollu programından kovuldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Medyakoridoru'nun aktardığı bilgiye göretv100'de yayınlanan 'Sağlı Sollu' programının yorumcularından olan Hadi Özışık'ın programla ilişiği kesildi.

Kaynaklar, kararın bu sabah tebliğ edildiğini ve Özışık'ın yakın çevresiyle de durumu paylaştığını belirtti.

Moderatörlüğünü Ahu Özyurt'un üstlendiği programda, Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır, Hadi Özışık. ve Metin Özkan yorumcu olarak yer alıyordu.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Sedat Peker, dün yayınladığı videoda Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeleri paylaşmıştı. Soylu ile kendisi arasında arabuluculuk yaptığı iddialarını reddeden Özışık, ''Bir aracılık yapmışsam, şerefsizim, namussuzum. Bu iddiayı gündeme getiren Özgür Özel'e sesleniyorum. Eğer ispatlamazsanız alçaksınız, onursuzsunuz. Hodri meydan' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
171
58
11
6
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

şağlı sollu sokacaklar buna da yazık. işte köpek olursanız böyle harcanırsınız. bunu görüpte ibret alacak akpli mhpli kesim var mı, ne yazık ki yok. köpek ol... Devamını Gör

Bozkurt

Bunlar hanedanı ayakta tutmak için sürüklendikleri hiçliğe "dava" diyor zaten. Harcanmak da pakete dahil yani. :)

Öteye Giden

Omurga şart tabi

uzaklardan

Bu arada haftaya yeni bölümde bu adam tutuklanıyor. Yeni bölümü heyecanla bekliyorum ortalık çok karışacak. Sedat Peker ölürse dizi biter.