Şanslı Bir İnsan mısın? Sayıları Seç Söyleyelim!

111PAYLAŞIM

Seç ve ne kadar şanslı olduğunu öğren!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Seç bakalım!

4. Seç bakalım!

5. Seç bakalım!

6. Seç bakalım!

7. Sonuncu sayını da seç sonucunu söyleyelim!

Şanssızlık senin göbek adın olmuş!

Şans mı? O da ne ? Şans diye bir şeyin var olduğuna inanmıyorsun, varsa bile sen hiç görmedin. Hayatta başardığın her şey senin tırnaklarınla kazıyarak olmuş. Öyle bir şansın var ki güneşli bir günde ince giyinirsin kapıdan çıkar çıkmaz yağmur yağar. Yani kısacası senin şanssızlığın kelimelerle ifade edilemez boyutta!

Şans konusunda fena sayılmazsın!

Her zaman şansın yanında olmasa da kabul et şanslı bir insansın. Her zaman şanslı olmak zaten dikkat çeker :) Senin şansın az ve öz. Tam da şansının yaver gitmesi gerektiği yerlerde devreye giriyor. Umarız şans konusundaki şansın her zaman devam eder :)

Hayatta senin kadar şanslısı az bulunur!

Maşallah biz böyle şanslı bir insan görmedik! Elini nereye atsan oraya bir güzellik bir bereket geliyor resmen... İnsanlar senin şansını gördükçe kuduruyor. Nazar değdirecekler diye korktuk valla. Ama sende bu şans varken nazar bile değmez merak etme. Sihirli bir insan gibisin...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oznuur-akca

Şanssızlık senin göbek adın olmuş! Şans mı? O da ne ? Şans diye bir şeyin var olduğuna inanmıyorsun, varsa bile sen hiç görmedin. Hayatta başardığın her şey senin tırnaklarınla kazıyarak olmuş. Öyle bir şansın var ki güneşli bir günde ince giyinirsin kapıdan çıkar çıkmaz yağmur yağar. Yani kısacası senin şanssızlığın kelimelerle ifade edilemez boyutta!

necibesena

kesinlikle cinsiyetini seç kısmındaki fotolar değişmeli artık bıktım artık cinsiyetimi yanlış seçmekten dfşlmdldmgdş

cagri-oguzhan1

Hayatta senin kadar şanslısı az bulunur diyo ama brawl stars ta hiç karakter çıkmiyo

queen_of_the_7_kingdoms

Şanssızlık senin göbek adın olmuş! Şans mı? O da ne ? Şans diye bir şeyin var olduğuna inanmıyorsun, varsa bile sen hiç görmedin. Hayatta başardığın her şey senin tırnaklarınla kazıyarak olmuş. Öyle bir şansın var ki güneşli bir günde ince giyinirsin kapıdan çıkar çıkmaz yağmur yağar. Yani kısacası senin şanssızlığın kelimelerle ifade edilemez boyutta!Kesinlooklike

ms-ayishi

Şanssızlık senin göbek adın olmuş! true malesef

Görüş Bildir