Görüş Bildir
Haberler
Sana İlişkiler Hakkında Çok Şey Öğretecek Podcast Hangisi?

etiket Sana İlişkiler Hakkında Çok Şey Öğretecek Podcast Hangisi?

Begüm
24.05.2023 - 23:02

Podcast kültürü her geçen gün daha da büyüyor ve genişliyor. Öyle ki podcastler'den pek çok yeni bilgi de öğrenebiliyoruz. Özellikle ilişki podcastler'i insanın ufkunu açıyor. Sen testi çöz, ilişki tarzını anlat biz de sana en uygun ilişki podcast'ini önerelim. Hazırsan başlayalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Önce cinsiyetini öğrenelim!

2. Senin için bir ilişkinin olmazsa olmazı nedir?

3. Şu zamana kadar en uzun ilişkin ne kadar sürdü?

4. Uzak mesafe ilişkisine nasıl bakıyorsun?

5. Peki ilişkinde cinsellik ne kadar önemli?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Partnerinle kavga ettiğinde nasıl barışırsınız?

7. Son olarak, evlenmeyi mi tercih edersin yoksa evliliğe çok da sıcak bakmıyor musun?

Modern Love!

Modern Love!

2015'ten beri yayınlanan Modern Love, günümüz ilişkilerine ve aşk hayatlarına ışık tutacak bir podcast. Ve cidden tam sana göre! Çünkü sen ilişkilere önem verirken bir yandan da hayatının tam merkezine koymuyorsun. İlişki konusunda yeni şeyler öğrenerek bunu hayatına uygulamaya ve entegre etmeye çok açıksın. New York Times gazetesinin bir dönem köşe yazısı olan ve şimdi podcast'e taşınan Modern Love, Anna Martin'in sunuculuğunda ilişkide ifşa, ihanet, karışık duygular ve yaşanmış meselelere değinerek yeni bir bakış açısı kazanmanı sağlayabilir!

8. Vişne & Tuz’la Seks CV’si!

8. Vişne & Tuz’la Seks CV’si!

Cinselliği, yatakta ve hayattaki yenilikleri odağına alan Vişne & Tuz'la Seks CV'si hem eğlenceli hem de farklı bir podcast serisi. Sunucularının kendilerini gizli tuttuğu bu podcast serisi anonim şekilde paylaşılan seks CV'lerinin incelenmesi ve yaşanmışlıklar üzerine odaklanılıyor. Farklı bakış açıları ile birlikte yeni bilgiler öğrenebileceğiniz bu podcast gerçekten keyifli! Senin gibi cinselliği eğlenceli hale getiren biri için dinlerken hem eğleneceğin hem de yeni şeyler öğrenebileceğin bir seri!

Yakın İlişkiler!

Yakın İlişkiler!

Senin gibi ilişkiye ve aşka önem veren biri için Yakın İlişkiler oldukça iyi ve dikkat çekici bir podcast. İlişkilere dair birbirinden farklı konuda farklı perspektiflere odaklanan ve bunu öğreten podcast serisinde bağlanma, platonik aşk, ebeveyn-çocuk ilişkileri gibi çeşitli konulara değiniliyor. Duygusal ilişkilere bilimsel açıklamalar ile odaklanan Yakın İlişkiler'i dinlediğin her saniyede ilişkinde kullanabileceğin bilgiler ve bakış açıları sana sunuluyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
8
7
6
4
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gizem Yenikler

8. Vişne & Tuz’la Seks CV’si!

Plami

Modern Love bruhh